FOK!forum / Relaties & Psychologie / Relatieprobleem met seks en intimiteit
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 22:16
Beste Fokkers,

Ik zit met een probleempje in mijn relatie. Ik heb er al heel vaak met verschillende mensen over gepraat, maar ik heb nog niet tot een besluit kunnen komen. Daarom zet ik het nu hier in een topic, hopelijk kan ik tot wat nieuwe inzichten komen.

Hier komt het, het is wel een beetje een lang verhaal:

Mijn vriend en ik zijn nu zo'n 3,5 jaar samen (hij is 30, ik 23) en we wonen anderhalf jaar samen.
Hij heeft heel veel kwaliteiten wat ik zou noemen als ik mijn perfecte partner moest beschrijven. Ik vind hem knap, hij is lief, we kunnen onwijs lachen samen, hebben dezelfde interesses, hij heeft ambitie, hij is sportief en we zitten vaak op dezelfde golflengte qua denken.

Het probleem zit hem alleen in de intimiteit. Je zou misschien kunnen stellen dat hij gewoon niet erg seksueel is ingesteld. Alleen in het begin van onze relatie (de eerste 3 tot 4 maanden zeg maar) deden we het vaak. Daarna nam het supersnel af en daar had ik heel veel moeite mee. Hij masturbeert ook nooit, heeft geen porno en wil ook geen nieuwe dingen proberen (eerst geloofde ik hier niks van, maar inmiddels wonen we al zo lang samen dat ik het wel moet geloven).

Ik heb er vaak met hem over gepraat, hem laten weten dat ik het zo niet prettig vond. Het was niet alleen een gebrek aan seks, maar ook het tonen van affectie. Geen kus of knuffel of lief berichtje. Het moest veel van mijn kant komen. En zelfs als ik het initiatief nam, wees hij me vaak af met redenen als moe, hoofdpijn of iets.
Als ik dit aangaf dat ik hier moeite mee had, beloofde hij altijd beterschap. Zijn excuses waren eerst dat hij het te druk had en zich 'geleefd' voelde. Ik snapte dat toen wel, fulltime baan, 3x per week voetballen en hij deed nog een deeltijd studie.
Maar toen zijn studie was afgerond, veranderde er niets. Hij had naar eigen zeggen tijd nodig voor zichzelf maar beloofde wel weer beterschap.

Vaak als ik er met hem over praatte opperde ik ook nieuwe ideeën om de boel wat makkelijker te laten gaan, vaker er samen op uit, leuke dingen doen, maar ook genoeg tijd voor jezelf nemen. Dat probeerde we dan een tijdje en dan ging het ook een tijdje goed. Dit was meestal iets van twee weken, maar soms ook iets langer, een maand ofzo. Daarna ging het altijd weer terug naar het geen aandacht geven, geen tot zeer weinig seks.

Ik heb heel lang gedacht dat het aan mij lag, wat kon het anders zijn? Ik ben 10 kilo af gevallen omdat ik dacht dat hij zich dan misschien meer tot me zou voelen aangetrokken maar het hielp ook niets. Ik heb ook geprobeerd om het gewoon los te laten. Er teveel over praten legt er misschien teveel druk op en dat is ook niks. Maar dan gebeurde er gewoon niks.

Al met al waren er 3 jaren voorbij gegaan met veel ups en downs en ik was het zat in oktober. Er veranderde niets en ik zou weer op mezelf gaan wonen. Mijn vriend werd hierdoor echter ineens wakker geschud en er veranderde iets in hem. Hij zei elke keer dat hij zijn gedrag zou veranderen maar deze keer gebeurde het ook echt even. Hij leek weer verliefd zoals in het begin.
De kamer die ik zou gaan huren ging niet door, de eigenaar wilde het toch liever verkopen in plaats van verhuren.
Mijn vriend smeekte om nog een kans en die gaf ik hem. Twee weken ging het supergoed en leek het alsof ik eindelijk had gekregen wat ik al die tijd al wilde!

Maar na twee weken zakte het alweer in. Hij keek nauwelijks naar me om, we leefden weer langs elkaar heen en hij raakte me niet aan en wees me af als ik wat probeerde.
Een tijdje werkte het even als ik dreigde om weer weg te gaan maar ik voelde wel dat dat ook geen oplossing is.

Afgelopen maandag heb ik een kamer bekeken die me perfect leek. Ik moest alleen diezelfde dag nog beslissen of ik hem wilde, anders kreeg iemand anders hem. Ik wilde met mijn vriend praten voor ik een beslissing nam, het leek me anders niet eerlijk. Hij kwam eerder uit zijn werk en we konden erover praten. Ik had voor mezelf bedacht dat ik voor mezelf zou kiezen en zou gaan. Maar hij wees op het feit dat het nu een tijdje goed gaat. Hij wil me echt niet kwijt en ziet een toekomst voor ons. Hij wil er alles aan doen om me gelukkig te maken en ik kon geen ja zeggen tegen die kamer.

Ik heb nu moeite met een besluit nemen. Moet ik onze relatie nog een kans geven of nu toch voor mezelf kiezen? Hij is qua persoon precies wie ik zoek en ik hou ontzettend veel van hem. Als het goed gaat, gaat het ook goed. Maar nu zitten we dus in een goede periode maar ik voel dat ik er niet van kan genieten. Ik ben nog zo kwaad op hem en ik vertrouw hem niet meer. Waarom heeft het zo lang geduurd voordat hij eens wat gevoel kon tonen? Als ik hem nu weer vertrouw en mezelf weer open stel voor hem en hij valt weer terug in zijn oude gedrag?

Ik zag ook een serieuze toekomst met hem, maar ik ben nu nog zo kwaad op hem dat ik niet weet of dat nog mogelijk is. Hoe kom ik van die boosheid af? Moet ik het nog een kans geven of voor mezelf kiezen? Iemand enig idee hoe het kan dat hij me zo lang voor lief heeft genomen en nu pas wat moeite wil doen voor onze relatie? (zo voelt het)

Bedankt voor het lezen en alle reacties zijn welkom :s)
TheStranger1158zaterdag 13 december 2014 @ 22:23
Een punt erachter zetten als dit niet is wat je zoekt.
Wat altijd vergeten wordt: EEN MENS KUN JE NIET VERANDEREN.
Catkillerzaterdag 13 december 2014 @ 22:29
Nou nou, om het voor hem op te nemen, ik ben ook niet zo van het sturen van een lief berichtje of zo.

Maar volgens mij weet je het antwoord zelf al wel, anders ben je niet (actief) op zoek naar een eigen woonruimte.
Kemestryzaterdag 13 december 2014 @ 22:45
Alle relaties zakken na verloop van tijd in. Hebben jullie wel eens écht gepraat? Wat moet er volgens jou veranderen om het leuk te houden? En wat moet er volgens hém veranderen? Misschien kunnen jullie elkaar voorbeelden geven van dingen die moeten veranderen. Tegenwoordig wordt er niet meer aan relaties gewerkt. De eerste tijd van verliefdheid is altijd leuk.. en daarna wordt het echt werken aa n de relatie.

Aan de andere kant... je bent nog jong. Je hebt nog tijd om iemand te zoeken die misschien beter bij je past.
Diqiu-Longzaterdag 13 december 2014 @ 22:48
Er zijn meer vissen in de zee dus next als hij blijkbaar geen sex wilt, zou ie trouwens homoseksueel zijn dat hij zich niet tot je aangetrokken voelt?
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:45 schreef Kemestry het volgende:
Alle relaties zakken na verloop van tijd in. Hebben jullie wel eens écht gepraat? Wat moet er volgens jou veranderen om het leuk te houden? En wat moet er volgens hém veranderen? Misschien kunnen jullie elkaar voorbeelden geven van dingen die moeten veranderen. Tegenwoordig wordt er niet meer aan relaties gewerkt. De eerste tijd van verliefdheid is altijd leuk.. en daarna wordt het echt werken aa n de relatie.

Aan de andere kant... je bent nog jong. Je hebt nog tijd om iemand te zoeken die misschien beter bij je past.
Ja, we hebben er vaak over gepraat. Soms door gewoon te stellen dat we vaker seks moeten hebben, maar soms ook heel duidelijk, minimaal 1x per week bijvoorbeeld. Ik heb ook vaak aangegeven dat het niet alleen de seks is, maar ook af en toe eens knuffelen of een kus. We hebben er duidelijke. ondubbelzinnige gesprekken over gehad.

Hij geeft dan aan dat hij dat ook wel vaker wil en het fijner vindt om het vaker te doen, maar voor hem is het niet zo'n probleem als voor mij als we een paar weken geen seks hebben.

quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:23 schreef TheStranger1158 het volgende:
Een punt erachter zetten als dit niet is wat je zoekt.
Wat altijd vergeten wordt: EEN MENS KUN JE NIET VERANDEREN.
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in. Het voelt wel heel verwarrend omdat hij steeds aangeeft dat het beter kan en dat hij ook wil veranderen.
Stornerenzaterdag 13 december 2014 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:48 schreef Diqiu-Long het volgende:
zou ie trouwens homoseksueel zijn dat hij zich niet tot je aangetrokken voelt?
:')

Ik voel mij ook niet aangetrokken tot jouw moeder.
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:48 schreef Diqiu-Long het volgende:
Er zijn meer vissen in de zee dus next als hij blijkbaar geen sex wilt, zou ie trouwens homoseksueel zijn dat hij zich niet tot je aangetrokken voelt?
Nee hij is geen homo.
Maar zou je echt iemand zomaar aan de kant schuiven als verder alles zo goed gaat en je zo goed bij elkaar past? Hij geeft toch aan dat hij er aan wil werken?
Diqiu-Longzaterdag 13 december 2014 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:52 schreef Storneren het volgende:

[..]

:')

Ik voel mij ook niet aangetrokken tot jouw moeder.
Het zou niet de eerste keer zijn, je hebt mannen die komen met 50 jaar plots uit de kast. Ik weet natuurlijk niet hoe TS uitziet, dus daar kan ik verder niet over oordelen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:54 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Nee hij is geen homo.
Maar zou je echt iemand zomaar aan de kant schuiven als verder alles zo goed gaat en je zo goed bij elkaar past? Hij geeft toch aan dat hij er aan wil werken?
Nouja wel wanneer mijn vriendin mij geen sex zou willen geven, vooral als dat maanden lang is.

Maar dan mankeert er duidelijk ook iets aan de relatie ;) Of dat zij zich dan niet meer seksueel aangetrokken tot mij zou voelen.

Maar je geeft aan dat je vriend ook niet masturbeert en porno kijkt, vandaar dat ik dacht dat hij misschien homo was.
Koettiezaterdag 13 december 2014 @ 22:56
Uitmaken. Hij blijft iets beloven maar als jij je niet kan bieden wat jij zoekt Is het klaar toch? Denk dat je de keuze al gemaakt hebt en bevestiging zoekt. Is ook normaal bij zo'n grote stap maar kies voor jezelf.
Postbus100zaterdag 13 december 2014 @ 23:00
Jij gooit boosheid en relatie beëindigen op één hoop. Misschien kan je dat ook loskoppelen van elkaar? Wel een relatie (want volgens mij houd je echt wel van hem) maar ook boos zijn om dit punt.
Aan de andere kant: als er niet structureels iets bij hem verandert, is het aan jou de keus.
MsMessyzaterdag 13 december 2014 @ 23:00
Er zijn de vele opties, o.a.

1 Uitmaken en vertrekken.
2 Time-out van aantal weken/maanden.
3 Accepteren
4 Open relatie voorstellen.
5 Hem laten onderzoeken of hij wel een normaal libido heeft.

Maar hoeveel waarde hecht jij nou echt aan hem TS? Want eigenlijk geef je zelf ook duidelijk signalen dat het voor jou al voorbij is.
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 23:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:56 schreef Koettie het volgende:
Uitmaken. Hij blijft iets beloven maar als jij je niet kan bieden wat jij zoekt Is het klaar toch? Denk dat je de keuze al gemaakt hebt en bevestiging zoekt. Is ook normaal bij zo'n grote stap maar kies voor jezelf.
Het klinkt misschien alsof mijn keuze gemaakt is, maar elke keer als ik er met hem over praat, wil ik hem/ons nog een kans geven. Maar nu kan ik mijn boosheid over alle vorige kansen niet zo goed loslaten...

quote:
1s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:00 schreef Postbus100 het volgende:
Jij gooit boosheid en relatie beëindigen op één hoop. Misschien kan je dat ook loskoppelen van elkaar? Wel een relatie (want volgens mij houd je echt wel van hem) maar ook boos zijn om dit punt.
Aan de andere kant: als er niet structureels iets bij hem verandert, is het aan jou de keus.
Ik hou inderdaad echt van hem, maar hoe kan ik in een relatie met hem blijven terwijl ik nog zo boos ben? Ik kan daardoor niet echt genieten van de leuke momenten die we nu hebben samen.
Zou dat gewoon wegebben als het maar lang genoeg goed blijft gaan?
Postbus100zaterdag 13 december 2014 @ 23:02
Klinkt alsof je vindt dat je niet het recht hebt om boos te zijn...
Koettiezaterdag 13 december 2014 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:01 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Het klinkt misschien alsof mijn keuze gemaakt is, maar elke keer als ik er met hem over praat, wil ik hem/ons nog een kans geven. Maar nu kan ik mijn boosheid over alle vorige kansen niet zo goed loslaten...
Ik denk dat het vooral is omdat je bang bent om de stap te zetten. Logisch hoor. Ik heb een relatie van 4 jaar gehad terwijl ik het na 2 jaar eigenlijk niet leuk genoeg meer vond. Maar he, hij deed soms zijn best. deed het niet expres, had het druk.. Ik bleef maar smoesjes voor hem verzinne. Maar eigenlijk was hij helemaal niet zo super en paste hij ook niet bij me. Het was al een paar keer uitgegaan maar steeds kwamen we weer bij elkaar. De laatste keer dat ik het uitmaakte was het zo klaar voor mij, ik was niet eens meer verdrietig want ik had het eigenlijk allang verwerkt.
Kwam kort daarna mijn huidige vriend tegen, nu bijna 2 jaar samen. En gatverdamme wat ben ik nog steeds vies walgelijk verliefd. Zo kan het dus ook. Slaap er over en bedenk of het reëel is wat je verwacht. Gaat hij het kúnnen geven, al zou ie het willen? En zo ja, denk niet niet dat hij dat niet allang al gedaan zou hebben dan?
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 23:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:00 schreef MsMessy het volgende:
Er zijn de vele opties, o.a.

1 Uitmaken en vertrekken.
2 Time-out van aantal weken/maanden.
3 Accepteren
4 Open relatie voorstellen.
5 Hem laten onderzoeken of hij wel een normaal libido heeft.

Maar hoeveel waarde hecht jij nou echt aan hem TS? Want eigenlijk geef je zelf ook duidelijk signalen dat het voor jou al voorbij is.
Een time out lijkt me een fijne optie, dan kan ik misschien wat aan mijn boosheid doen. Maar dat is praktisch niet echt mogelijk gezien we samenwonen en ik niet zomaar even ergens anders naartoe kan ( mijn ouders wonen erg ver weg)
Ik wil zeker geen open relatie, ik wil alleen hem. :@ Ik heb geen behoefte aan seks met iemand anders. En je 5e optie heb ik hem ook voorgesteld en dat wil hij ook gaan onderzoeken.

Ik hecht echt heel veel waarde aan hem. Het grootste deel van het verhaal gaat uit naar het beschrijven van het probleem, maar ik heb ook aangegeven dat ik heel veel van hem hou en ik echt een serieuze toekomst met hem zie. Het is niet zomaar dat ik nu nog bij hem ben.
Postbus100zaterdag 13 december 2014 @ 23:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:07 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Een time out lijkt me een fijne optie, dan kan ik misschien wat aan mijn boosheid doen.
Check, dan heb je daar je antwoord.
En praktische problemen kunnen opgelost worden.
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:03 schreef Koettie het volgende:

Ik denk dat het vooral is omdat je bang bent om de stap te zetten. Logisch hoor. Ik heb een relatie van 4 jaar gehad terwijl ik het na 2 jaar eigenlijk niet leuk genoeg meer vond. Maar he, hij deed soms zijn best. deed het niet expres, had het druk.. Ik bleef maar smoesjes voor hem verzinne. Maar eigenlijk was hij helemaal niet zo super en paste hij ook niet bij me. Het was al een paar keer uitgegaan maar steeds kwamen we weer bij elkaar. De laatste keer dat ik het uitmaakte was het zo klaar voor mij, ik was niet eens meer verdrietig want ik had het eigenlijk allang verwerkt.
Kwam kort daarna mijn huidige vriend tegen, nu bijna 2 jaar samen. En gatverdamme wat ben ik nog steeds vies walgelijk verliefd. Zo kan het dus ook. Slaap er over en bedenk of het reëel is wat je verwacht. Gaat hij het kúnnen geven, al zou ie het willen? En zo ja, denk niet niet dat hij dat niet allang al gedaan zou hebben dan?
Dankje, dat klinkt alsof je snapt wat ik bedoel.
En het punt is ook dat hij me nú geeft wat ik wilde. We hebben nu regelmatig seks en hij is nu heel attent. Hij kán het dus wel. Maar ik vraag me dus wel steeds af; waarom kon hij dit niet eerder? En nu hou ik hem nog op zijn tenen omdat ik nog niet helemaal toegeef, als ik straks wel loslaat en me openstel, gaat hij dan niet weer terug naar de oude routine? Daar zit ik wel heel erg mee..
Koettiezaterdag 13 december 2014 @ 23:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:11 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Dankje, dat klinkt alsof je snapt wat ik bedoel.
En het punt is ook dat hij me nú geeft wat ik wilde. We hebben nu regelmatig seks en hij is nu heel attent. Hij kán het dus wel. Maar ik vraag me dus wel steeds af; waarom kon hij dit niet eerder? En nu hou ik hem nog op zijn tenen omdat ik nog niet helemaal toegeef, als ik straks wel loslaat en me openstel, gaat hij dan niet weer terug naar de oude routine? Daar zit ik wel heel erg mee..
Tja, dat kan jij als enige weten natuurlijk. Maar als hij dat al eerder deed zou ik er iig niet teveel op hopen dat het goed blijft gaan.
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 23:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:10 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

Check, dan heb je daar je antwoord.
En praktische problemen kunnen opgelost worden.
Ja misschien wel, maar hoe dan?
Want ik heb letterlijk nergens waar ik tijdelijk naartoe zou kunnen.
En ik maak me wel zorgen of dat niet dan het einde van onze relatie betekend, want afstand nemen klinkt in theorie wel goed, maar ik de praktijk wordt dat toch vaak gewoon het einde..
Messinazaterdag 13 december 2014 @ 23:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:11 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Maar ik vraag me dus wel steeds af; waarom kon hij dit niet eerder?
Omdat hij een act speelt om jou blij te maken.
GoWithItzaterdag 13 december 2014 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:14 schreef Messina het volgende:

[..]

Omdat hij een act speelt om jou blij te maken.
Waarom denk je dat? En waarom zou hij dat doen?

quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:02 schreef Postbus100 het volgende:
Klinkt alsof je vindt dat je niet het recht hebt om boos te zijn...
Ik heb misschien wel het recht om boos te zijn, het heeft immers heel lang geduurd, ik ben heel veel gekwetst en afgewezen de afgelopen jaren. Maar die boosheid zit onze relatie nu wel in de weg.
Nu gaat het eindelijk goed vanuit hem, maar ik kan er niet echt van genieten door die boosheid...

[ Bericht 42% gewijzigd door GoWithIt op 13-12-2014 23:29:16 ]
blondetrienzaterdag 13 december 2014 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:54 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Nee hij is geen homo.
Maar zou je echt iemand zomaar aan de kant schuiven als verder alles zo goed gaat en je zo goed bij elkaar past? Hij geeft toch aan dat hij er aan wil werken?
Hij werkt er toch al drie jaar aan?

Het enige dat ik niet snap uit je post is waarom je boos bent. Hij is blijkbaar toch gewoon zo? Waarom zou je daar boos over zijn? Ik kan me misschien voorstellen dat je boos bent op jezelf dat jij dit gedrag zo lang goed hebt gekeurd, maar je kan nou niet echt boos op iemand worden omdat hij niet aan je verwachtingen voldoet terwijl je het zelf accepteert door constant maar aan te blijven modderen...

Als jij je relatie zoals hij OP DIT MOMENT is als een top-relatie beschouwd, zou ik het misschien nog een kans geven... maar intussen wel voor mezelf kiezen en lekker weer op mezelf gaan wonen.
Als je dat niet zo ziet, zou ik mijn conclusies trekken. En dat is dat het misschien wel een hele leuke jongen is, maar dat hij gewoon niet zo goed bij je past en het voor jou niet de toekomst zou opleveren die jij graag voor je ziet.
blondetrienzaterdag 13 december 2014 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 23:18 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Waarom denk je dat? En waarom zou hij dat doen?

[..]

Omdat het gedrag dat voor jou zo belangrijk is misschien voor hem wel helemaal niet zo natuurlijk is. Maar hij niet wil dat jij bij hem weggaat.
blondetrienzondag 14 december 2014 @ 00:03
Ging dit in zijn vorige relaties ook zo? Heb je dat wel eens gevraagd?

Een relatie die je onzeker maakt is trouwens nooit een gelukkige relatie.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 00:10
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 00:03 schreef blondetrien het volgende:
Ging dit in zijn vorige relaties ook zo? Heb je dat wel eens gevraagd?

Een relatie die je onzeker maakt is trouwens nooit een gelukkige relatie.
Ik ben boos op hem omdat het zo lang geduurd heeft, hij beloofde keer op keer beterschap maar het kwam nooit. Ik ben inderdaad ook boos op mezelf omdat ik er niet eerder de stekker uit heb getrokken.

Ik heb wel eens gevraagd hoe zijn vorige relaties zijn afgelopen maar hij praat niet makkelijk over dat soort dingen. Hij is wat vaag en stelt dat vorige vriendinnen gewoon niet bij hem pasten of het gewoon niet meer werkte. Door dingen als de één is een huismus, de ander gaat graag buiten de deur en een andere ex kon totaal niet met geld omgaan wat hij erg vervelend vond, dat soort dingen. Nooit om deze reden. (Daarom heb ik ook heel lang het idee gehad dat het aan mij moest liggen. Hij voelde gewoon niet genoeg voor mij en uitte het dus niet. Maar hij zweert bij hoog en laag dat dat niet het geval is)
blondetrienzondag 14 december 2014 @ 00:15
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 00:10 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Ik ben boos op hem omdat het zo lang geduurd heeft, hij beloofde keer op keer beterschap maar het kwam nooit. Ik ben inderdaad ook boos op mezelf omdat ik er niet eerder de stekker uit heb getrokken.

Ik heb wel eens gevraagd hoe zijn vorige relaties zijn afgelopen maar hij praat niet makkelijk over dat soort dingen. Hij is wat vaag en stelt dat vorige vriendinnen gewoon niet bij hem pasten of het gewoon niet meer werkte. Door dingen als de één is een huismus, de ander gaat graag buiten de deur en een andere ex kon totaal niet met geld omgaan wat hij erg vervelend vond, dat soort dingen. Nooit om deze reden. (Daarom heb ik ook heel lang het idee gehad dat het aan mij moest liggen. Hij voelde gewoon niet genoeg voor mij en uitte het dus niet. Maar hij zweert bij hoog en laag dat dat niet het geval is)
Tja, ik zou hem toch nog maar een keer heel duidelijk vragen een antwoord te geven op de vraag of hij dit specifieke probleem óók binnen andere relaties had, zelfs als hij het toen niet als probleem ervoer. En dan kan hij normaal antwoord geven, lijkt me - er staat genoeg voor hem op het spel.

Boosheid gaat destructief werken, dus daar zou ik mijn energie niet aan verdoen. Misschien heb je gewoon even wat tijd voor jezelf nodig. Wat dat betreft is het misschien wel heel lekker om je eigen plekje te hebben. Ademruimte. En nee, dat hoeft niet meteen het einde te betekenen. Is het dat wel, dan weet je ook waar je stond/staat in je relatie.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 00:20
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 00:15 schreef blondetrien het volgende:

[..]

Tja, ik zou hem toch nog maar een keer heel duidelijk vragen een antwoord te geven op de vraag of hij dit specifieke probleem óók binnen andere relaties had, zelfs als hij het toen niet als probleem ervoer. En dan kan hij normaal antwoord geven, lijkt me - er staat genoeg voor hem op het spel.

Boosheid gaat destructief werken, dus daar zou ik mijn energie niet aan verdoen. Misschien heb je gewoon even wat tijd voor jezelf nodig. Wat dat betreft is het misschien wel heel lekker om je eigen plekje te hebben. Ademruimte. En nee, dat hoeft niet meteen het einde te betekenen. Is het dat wel, dan weet je ook waar je stond/staat in je relatie.
Kan nooit kwaad om het nog een keer helder te bespreken. Ik zal het er morgen nog eens over hebben met hem. Hij heeft aangegeven er ook aan te willen werken en erachter te komen waarom het allemaal zo gegaan is, dus hij staat misschien meer open voor zo'n gesprek dan eerst.
blondetrienzondag 14 december 2014 @ 00:47
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 00:20 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Kan nooit kwaad om het nog een keer helder te bespreken. Ik zal het er morgen nog eens over hebben met hem. Hij heeft aangegeven er ook aan te willen werken en erachter te komen waarom het allemaal zo gegaan is, dus hij staat misschien meer open voor zo'n gesprek dan eerst.
Kan inderdaad nooit kwaad. Probeer rustig en open het gesprek aan te gaan. Sterkte! :)
probeerzondag 14 december 2014 @ 06:45
Weer zo'n gevalletje van een relatie waarin beiden toch echt superveel van elkaar houden en zo, maar blijkbaar toch niet in staat zijn om echt open en eerlijk te communiceren.
hugecoollzondag 14 december 2014 @ 06:56
Hoeveel weeg je?
#ANONIEMzondag 14 december 2014 @ 10:36
hij heeft duidelijk minder behoefte asn sex en intimiteit ,dan kan hij telkens wel beloven dat het beter word maar als t geen duidelijke oorzaak zoals stress of medicijnen heeft gaat t niet zomaar veranderen. Al helemaal niet door af te wachten. Nu hebben jullie vaker sex puur omdat hij je niet kwijt wilt En hij zichzelf forceert.
Neurosciencezondag 14 december 2014 @ 10:50
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 06:56 schreef hugecooll het volgende:
Hoeveel weeg je?
_O-
JaniesBrowniezondag 14 december 2014 @ 10:54
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 06:45 schreef probeer het volgende:
Weer zo'n gevalletje van een relatie waarin beiden toch echt superveel van elkaar houden en zo, maar blijkbaar toch niet in staat zijn om echt open en eerlijk te communiceren.
dat dat niet lukt, wil toch niet zeggen dat je niet van elkaar houdt?


Overigens TS denk ik ook dat hij nu even zijn best doet, voor jou. Maar zo ís hij niet echt, wíl hij zelf meer seks, meer knuffelen? Hij vindt die dingen niet belangrijk en doet ze alleen omdat ze voor jou wél belangrijk zijn, maar uiteindelijk moet hij het ook echt willen om het vol te kunnen houden.
Venicequeenzondag 14 december 2014 @ 10:56
Wat je zou kunnen zeggen is dat ik hem ben, ik ben twee weken geleden om hetzelfde gedumpt. Maar om eerlijk te zijn een mens kan je niet veranderen, dit is zijn karakter en dat moet jij accepteren en dat is moeilijk maar hou het vol.
Grayzondag 14 december 2014 @ 11:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:16 schreef GoWithIt het volgende:
Ik heb heel lang gedacht dat het aan mij lag, wat kon het anders zijn? Ik ben 10 kilo af gevallen omdat ik dacht dat hij zich dan misschien meer tot me zou voelen aangetrokken maar het hielp ook niets.
Oppervlakkige denkwijze, zeg. Zou je dat bij mij doen, dan knapte ik alleen maar meer op je af. :{w

quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:16 schreef GoWithIt het volgende:
Hij is qua persoon precies wie ik zoek en ik hou ontzettend veel van hem.
Nee, hij is niet precies wie je zoekt. Anders had je geen epistel geschreven over hoe het niet klikt tussen jullie.

quote:
Als het goed gaat, gaat het ook goed. Maar nu zitten we dus in een goede periode maar ik voel dat ik er niet van kan genieten. Ik ben nog zo kwaad op hem en ik vertrouw hem niet meer.
In een goede relatie deel je ook de slechte momenten. Zonder vertrouwen kom je echter niet ver.

quote:
Waarom heeft het zo lang geduurd voordat hij eens wat gevoel kon tonen? Als ik hem nu weer vertrouw en mezelf weer open stel voor hem en hij valt weer terug in zijn oude gedrag? Ik zag ook een serieuze toekomst met hem, maar ik ben nu nog zo kwaad op hem dat ik niet weet of dat nog mogelijk is. Hoe kom ik van die boosheid af? Moet ik het nog een kans geven of voor mezelf kiezen? Iemand enig idee hoe het kan dat hij me zo lang voor lief heeft genomen en nu pas wat moeite wil doen voor onze relatie? (zo voelt het)
Mij lijkt het beter als jullie stoppen met deze 'relatie'. Hij vindt je niet aantrekkelijk; jij bent te jong voor een relatie als deze. Hij moet eerlijk tegen zichzelf zijn en jij kwaad op jezelf. Hij kan er ook niets aan doen dat je niet aantrekkelijk bent voor hem.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 12:26
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 10:36 schreef madeliefff het volgende:
hij heeft duidelijk minder behoefte asn sex en intimiteit ,dan kan hij telkens wel beloven dat het beter word maar als t geen duidelijke oorzaak zoals stress of medicijnen heeft gaat t niet zomaar veranderen. Al helemaal niet door af te wachten. Nu hebben jullie vaker sex puur omdat hij je niet kwijt wilt En hij zichzelf forceert.
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 10:54 schreef JaniesBrownie het volgende:

Overigens TS denk ik ook dat hij nu even zijn best doet, voor jou. Maar zo ís hij niet echt, wíl hij zelf meer seks, meer knuffelen? Hij vindt die dingen niet belangrijk en doet ze alleen omdat ze voor jou wél belangrijk zijn, maar uiteindelijk moet hij het ook echt willen om het vol te kunnen houden.
Hier ben ik dus ook bang voor en het wordt hier dus alleen maar bevestigd...
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 11:33 schreef Gray het volgende:

Oppervlakkige denkwijze, zeg. Zou je dat bij mij doen, dan knapte ik alleen maar meer op je af. :{w
Gelukkig heb ik geen relatie met jou, dus dat scheelt.

quote:
Nee, hij is niet precies wie je zoekt. Anders had je geen epistel geschreven over hoe het niet klikt tussen jullie.
Qua persoon is hij dat wel

quote:
In een goede relatie deel je ook de slechte momenten. Zonder vertrouwen kom je echter niet ver.
Bedankt voor het trappen tegen deze open deur. Dit helpt enorm :')

quote:
Mij lijkt het beter als jullie stoppen met deze 'relatie'. Hij vindt je niet aantrekkelijk; jij bent te jong voor een relatie als deze. Hij moet eerlijk tegen zichzelf zijn en jij kwaad op jezelf. Hij kan er ook niets aan doen dat je niet aantrekkelijk bent voor hem.
Ik ben het een tijdje met je eens geweest, maar hij geeft zelf aan dat hij me wel aantrekkelijk vindt en dat hij het wel anders wil. Dat maakt het voor mij zo moeilijk om een knoop door te hakken. We willen het kennelijk allebei wel heel graag. Hij had anders ook al genoeg kansen gehad om ermee op te houden.
Grayzondag 14 december 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 12:26 schreef GoWithIt het volgende:
Gelukkig heb ik geen relatie met jou, dus dat scheelt.
Gelukkig is het ook discutabel of wat tussen jou en je vriend een relatie kan heten.

quote:
[..]

Qua persoon is hij dat wel
Zijn gedrag naar jou behoort ook tot zijn persoon(lijkheid), dus nee.

quote:
[..]

Bedankt voor het trappen tegen deze open deur. Dit helpt enorm :')
Als je in fluweel gehulde leugens wil, dan moet je niet om hulp vragen, want die helpen je ook niet verder.

quote:
[..]

Ik ben het een tijdje met je eens geweest, maar hij geeft zelf aan dat hij me wel aantrekkelijk vindt en dat hij het wel anders wil. Dat maakt het voor mij zo moeilijk om een knoop door te hakken. We willen het kennelijk allebei wel heel graag. Hij had anders ook al genoeg kansen gehad om ermee op te houden.
Als hij het echt wil, dan had hij het ook echt anders gedaan. Zijn daden spreken voor zich en die wijzen op het tegendeel.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 13:00
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 12:44 schreef Gray het volgende:

Gelukkig is het ook discutabel of wat tussen jou en je vriend een relatie kan heten.

Als hij het echt wil, dan had hij het ook echt anders gedaan. Zijn daden spreken voor zich en die wijzen op het tegendeel.
Zou je willen uitleggen waarom je dit vind? Hoezo zou het geen relatie kunnen heten? We zijn twee mensen die veel van elkaar houden, veel samen delen, elkaar steunen in moeilijke perioden en ook genoeg gelukkige perioden kennen. Hij is mijn beste vriend en ik zijn beste vriendin.

En je laatste opmerking zou wel zo kunnen zijn. Ik ben ook bang dat hij wel zegt dat hij het anders wil, maar misschien is hij gewoon minder seksueel ingesteld en kan hij dat niet veranderen. Ik heb een periode geprobeerd om gewoon genoegen te nemen met al het moois dat we hebben samen en dit te accepteren. Maar ik heb gemerkt dat dat me niet lukt.
JaniesBrowniezondag 14 december 2014 @ 13:04
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 12:44 schreef Gray het volgende:

[..]

Gelukkig is het ook discutabel of wat tussen jou en je vriend een relatie kan heten.


:')
Grayzondag 14 december 2014 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 13:00 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Zou je willen uitleggen waarom je dit vind? Hoezo zou het geen relatie kunnen heten? We zijn twee mensen die veel van elkaar houden, veel samen delen, elkaar steunen in moeilijke perioden en ook genoeg gelukkige perioden kennen. Hij is mijn beste vriend en ik zijn beste vriendin.
Omdat passie en aantrekkingskracht je onderscheidt als koppel van een paar bff's. Of je moet je omschrijven als levenspartners, oid.

quote:
En je laatste opmerking zou wel zo kunnen zijn. Ik ben ook bang dat hij wel zegt dat hij het anders wil, maar misschien is hij gewoon minder seksueel ingesteld en kan hij dat niet veranderen. Ik heb een periode geprobeerd om gewoon genoegen te nemen met al het moois dat we hebben samen en dit te accepteren. Maar ik heb gemerkt dat dat me niet lukt.
Seksuele aantrekking hangt van zoveel meer af dan lichamelijke aantrekking; een leuk persoon waarbij ik me goed voel, maakt dat mijn libido stijgt. Dat is me extra duidelijk geworden nadat het uitging met mijn ex, waarmee ik in exact dezelfde situatie zat (al was zij een jaar jonger dan jij). Nou was zij lichamelijk gezien mijn type sowieso niet, maar uiteindelijk bleek dat ze dat geestelijk ook niet was. Dat laatste was voor mij de druppel, mijn handelen naar dat besef de hare.

Ik ben heel blij dat het over is, want ik heb nieuwe meiden leren kennen waar ik me veel meer tot aangetrokken voel.
Grayzondag 14 december 2014 @ 13:10
quote:
13s.gif Op zondag 14 december 2014 13:04 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

:')
Ja, want jij bent de expert op het gebied van goede relaties. :D
JaniesBrowniezondag 14 december 2014 @ 15:04
quote:
10s.gif Op zondag 14 december 2014 13:10 schreef Gray het volgende:

[..]

Ja, want jij bent de expert op het gebied van goede relaties. :D
góede relaties ja? Heb ik toch nét dat ene woordje gemist!
hugecoollzondag 14 december 2014 @ 15:06
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 15:04 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

góede relaties ja? Heb ik toch nét dat ene woordje gemist!
Góéde o|O
Beaukezondag 14 december 2014 @ 15:10
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 06:56 schreef hugecooll het volgende:
Hoeveel weeg je?
:')
hugecoollzondag 14 december 2014 @ 15:11
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 15:10 schreef Beauke het volgende:

[..]

:')
Is toch een legitieme vraag?
Beaukezondag 14 december 2014 @ 15:13
quote:
11s.gif Op zondag 14 december 2014 15:11 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Is toch een legitieme vraag?
Hij is toch helemaal een sul als hij daar eigenlijk problemen mee heeft en dat dan niet kan communiceren naar haar.
hugecoollzondag 14 december 2014 @ 15:15
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 15:13 schreef Beauke het volgende:

[..]

Hij is toch helemaal een sul als hij daar eigenlijk problemen mee heeft en dat dan niet kan communiceren naar haar.
Naja zij zegt:
quote:
Ik ben 10 kilo af gevallen omdat ik dacht dat hij zich dan misschien meer tot me zou voelen aangetrokken maar het hielp ook niets.
Dan vraag ik me af hoeveel ze dan weegt, anders zegt die tien kilo ook niks.
Grayzondag 14 december 2014 @ 15:18
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 15:04 schreef JaniesBrownie het volgende:

[..]

góede relaties ja? Heb ik toch nét dat ene woordje gemist!
Je mist wel meer.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 15:15 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Naja zij zegt:

[..]

Dan vraag ik me af hoeveel ze dan weegt, anders zegt die tien kilo ook niks.
Ik had een beetje overgewicht, nu ik afgevallen ben heb ik weer een gezond gewicht. Ik deed het uiteraard ook voor mezelf, ik voel me nu lekkerder in mijn vel. Maar ik hoopte wel ergens dat het misschien toch zou helpen.
Jaeger85zondag 14 december 2014 @ 15:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:48 schreef Diqiu-Long het volgende:
Er zijn meer vissen in de zee dus next als hij blijkbaar geen sex wilt, zou ie trouwens homoseksueel zijn dat hij zich niet tot je aangetrokken voelt?
Een laag libido lijkt mij aannemelijker dan dat hij homoseksueel is. Misschien is hij zelfs wel a-seksueel.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 15:28
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 15:24 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]

Een laag libido lijkt mij aannemelijker dan dat hij homoseksueel is. Misschien is hij zelfs wel a-seksueel.
Op dit moment lijkt hij wat gedaan te hebben aan zijn lage libido, waarschijnlijk onder de 'dreiging' dat ik anders bij hem wegga. Maar kan je wel iets doen aan een laag libido?
Jaeger85zondag 14 december 2014 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 15:28 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Op dit moment lijkt hij wat gedaan te hebben aan zijn lage libido, waarschijnlijk onder de 'dreiging' dat ik anders bij hem wegga. Maar kan je wel iets doen aan een laag libido?
Dat ligt aan de oorzaak. Als het niet door stress, slechte voeding of medicatie komt dan zou het een te laag testosteron kunnen zijn. Heeft hij dat al eens laten testen?
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 15:48
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 15:41 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]

Dat ligt aan de oorzaak. Als het niet door stress, slechte voeding of medicatie komt dan zou het een te laag testosteron kunnen zijn. Heeft hij dat al eens laten testen?
Volgens mij is het niet een van die dingen, hij slikt geen medicijnen, we eten allebei overwegend gezond en er is geen verschil in stressvolle of rustige periodes. Zelfs op vakanties gebeurde er niks/heel weinig.

Ik heb nog nooit gedacht aan een testosterontekort. Ik heb het even gegoogled en een test kan nooit kwaad lijkt me. Hij heeft het naar mijn weten nog nooit laten testen. Bedankt :)
Beaukezondag 14 december 2014 @ 15:50
Heb je het er al met hem over gehad of hij dit in eerdere relaties ook had?
Of alleen met jou?
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 15:53
quote:
1s.gif Op zondag 14 december 2014 15:50 schreef Beauke het volgende:
Heb je het er al met hem over gehad of hij dit in eerdere relaties ook had?
Of alleen met jou?
Nog niet, hij is nog niet thuis geweest in de tussentijd maar ik ga er vanavond naar vragen. Ik zal dan ook eens vragen hoe hij er tegenover staat om een testosteron test te doen.
#ANONIEMzondag 14 december 2014 @ 15:56
Als je een laag libido hebt dan heb je niet per se ook geen zin in andere intimiteit zoals knuffelen. Dat staat daar best wel los van.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 16:04
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 15:56 schreef Chai het volgende:
Als je een laag libido hebt dan heb je niet per se ook geen zin in andere intimiteit zoals knuffelen. Dat staat daar best wel los van.
Shit daar heb je wel gelijk in. Maar dat komt misschien omdat hij daar gewoon sowieso niet echt veel mee heeft. Zijn hele familie is zo. Die zijn gewoon niet zo van knuffelen en gevoelens uiten.
Puntenjagerzondag 14 december 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 december 2014 22:51 schreef GoWithIt het volgende:
<knip>
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in. Het voelt wel heel verwarrend omdat hij steeds aangeeft dat het beter kan en dat hij ook wil veranderen.
Beter kunnen is niet de oplossing. Genegenheid voor een ander is geen spel. Iets waar je je best voor kunt doen. Dat moet in je zitten.

Ik denk dat geestelijke en fysieke genegenheid en zelfs sex (zeker het voorspel) onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn en de absolute kern van een niet-platonische relatie.
-Strawberry-zondag 14 december 2014 @ 16:42
Communiceren is het enige wat je kunt doen. Kijken waar volgens hem het probleem ligt, of hij het als een probleem ervaart en of jullie daarmee nog op een lijn kunnen komen. Als hij bereid is aan zijn libido te werken, is er van alles mogelijk. Zo niet, dan moet je voor jezelf nagaan of je ermee door kunt gaan. Sowieso zou het goed zijn om erover te praten en wat zorgen voor jezelf weg te nemen. Dat het niet ligt aan zijn gevoelens en aantrekkingskracht voor jou, bijvoorbeeld. Als je zelfs al 10 kilo bent afgevallen voor hem... misschien geeft dat rust.
-Strawberry-zondag 14 december 2014 @ 16:47
Hoe gaat het verder psychisch met hem?

Het is mooi dat hij jou gelukkig wil maken, maar dat werkt alleen als die dingen hem ook gelukkig maken. Anders zakt het, zoals je al hebt ervaren, na een paar weken weer in.
theunderdogzondag 14 december 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 16:04 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Shit daar heb je wel gelijk in. Maar dat komt misschien omdat hij daar gewoon sowieso niet echt veel mee heeft. Zijn hele familie is zo. Die zijn gewoon niet zo van knuffelen en gevoelens uiten.
Waarom heb je dan een relatie met hem?
Puntenjagerzondag 14 december 2014 @ 17:27
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 16:42 schreef -Strawberry- het volgende:
Communiceren is het enige wat je kunt doen. Kijken waar volgens hem het probleem ligt, of hij het als een probleem ervaart en of jullie daarmee nog op een lijn kunnen komen. Als hij bereid is aan zijn libido te werken, is er van alles mogelijk. Zo niet, dan moet je voor jezelf nagaan of je ermee door kunt gaan. Sowieso zou het goed zijn om erover te praten en wat zorgen voor jezelf weg te nemen. Dat het niet ligt aan zijn gevoelens en aantrekkingskracht voor jou, bijvoorbeeld. Als je zelfs al 10 kilo bent afgevallen voor hem... misschien geeft dat rust.
Really!? :{

Ik denk niet dat je tegen jezelf kunt zeggen dat je meer zin in sex moet hebben.
Althans, je kunt het wel tegen jezelf zeggen, maar ik denk niet dat het resultaat heeft.
Harmankardonzondag 14 december 2014 @ 17:36
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 17:27 schreef Puntenjager het volgende:

[..]

Really!? :{

Ik denk niet dat je tegen jezelf kunt zeggen dat je meer zin in sex moet hebben.
Althans, je kunt het wel tegen jezelf zeggen, maar ik denk niet dat het resultaat heeft.
Van seks krijg je zin in seks. Dus een bepaalde 'kickstart' kan wel degelijk effect hebben. Het is niet voor niets dat seksuologen bij bepaalde problematiek relatief vaak agendaseks aanbevelen.
Puntenjagerzondag 14 december 2014 @ 17:44
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 17:36 schreef Harmankardon het volgende:

[..]

Van seks krijg je zin in seks. Dus een bepaalde 'kickstart' kan wel degelijk effect hebben. Het is niet voor niets dat seksuologen bij bepaalde problematiek relatief vaak agendaseks aanbevelen.
Ja, dat is wel waar, maar dan moet er toch ergens onder de oppervlakte een sexdrive in je zitten. Toch vreemd dat die dan tot nu toe nooit echt getriggerd is.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 18:12
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 17:22 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Waarom heb je dan een relatie met hem?
Volgens mij heb ik dat nu al vaak genoeg aangegeven. Er zijn ook heel veel dingen die wel goed zijn. We hebben een sterke basis, dat maakt het niet eenvoudig om dit zomaar als deal breaker te zien.
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 18:18
quote:
7s.gif Op zondag 14 december 2014 16:47 schreef -Strawberry- het volgende:
Hoe gaat het verder psychisch met hem?

Het is mooi dat hij jou gelukkig wil maken, maar dat werkt alleen als die dingen hem ook gelukkig maken. Anders zakt het, zoals je al hebt ervaren, na een paar weken weer in.
Hij is bereid om eraan te werken en hij geeft aan dat hij het ook leuker/fijner/beter vindt als we wel seks hebben. Hij ziet nu ook wel in dat het eerst helemaal niet goed ging. Hij geeft nu aan dat het voor hem heel anders voelt en hij denkt dat het daarom nu wel goed zal blijven gaan. Hij weet alleen niet waarom het nu ineens zo anders voelt. Dat maakt me heel onzeker, want straks zakt het wel weer gewoon in...

We hebben trouwens gepraat over zijn vorige relaties, maar toen is dit nooit voorgekomen. Niet dat hij weet of zich kan herinneren en het lijkt me dat hij zich dat wel had moeten herinneren als dat wel het geval was. Hij staat verder open voor een testosterontest.

Verder wil hij graag dat ik me hier in huis kan ontspannen en die boosheid kan loslaten. Ik heb het over een time out gehad en hij wil erover nadenken wat hij daarvan vindt (als ik dus zeg maar een tijdje ergens anders heen zou gaan).
GoWithItzondag 14 december 2014 @ 18:20
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 17:44 schreef Puntenjager het volgende:

[..]

Ja, dat is wel waar, maar dan moet er toch ergens onder de oppervlakte een sexdrive in je zitten. Toch vreemd dat die dan tot nu toe nooit echt getriggerd is.
Die wordt nu getriggerd door het feit dat ik anders bij hem wegga. Die is eerder ook getriggerd door aan te geven dat ik er een probleem mee had. De toename in zijn sexdrive is alleen tot nu toe niet blijvend gebleven.
Puntenjagerzondag 14 december 2014 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 18:20 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Die wordt nu getriggerd door het feit dat ik anders bij hem wegga. Die is eerder ook getriggerd door aan te geven dat ik er een probleem mee had. De toename in zijn sexdrive is alleen tot nu toe niet blijvend gebleven.
Ik denk niet dat je dat triggeren kunt noemen. Eerder dwingen.
maturondinsdag 16 december 2014 @ 09:57
ik kreeg bijna geen zin in sex omdat mijn vriendin last had van witte vloed / vaginale afscheiding. dat heb toch wel een aantal malen buitengewoon subtiel laten weten, maar het idee van twee maal per dag down under douchen kwam helaas nooit bij haar op.

heel misschien heb je hier wat aan.
lunamaticdinsdag 16 december 2014 @ 11:42
Het lijkt er op dat jullie een structureel verschil in libido hebben. Als hij deze problemen niet in zijn vorige relaties had, kwam dit dan doordat hij daar net als bij jullie weinig intimiteit had en beide partners dat allebei goed vonden, of omdat hij op dat moment wel een hoger libido had?

In dat geval ligt het misschien toch aan fysieke/psychische/emotionele factoren en is er misschien een oplossing voor de oorzaak.

Als hij altijd al weinig behoefte had aan intimiteit en seks, dan hebben jullie gewoon een structureel verschil en betekent dit dat er compromissen moeten worden gesloten om de relatie nog te laten werken.
Hallmarkdinsdag 16 december 2014 @ 11:53
quote:
0s.gif Op zondag 14 december 2014 18:20 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Die wordt nu getriggerd door het feit dat ik anders bij hem wegga. Die is eerder ook getriggerd door aan te geven dat ik er een probleem mee had. De toename in zijn sexdrive is alleen tot nu toe niet blijvend gebleven.
Ik heb toch sterk het idee dat je aan een dood paard blijft trekken.

En dat jij gaat afvallen voor je vriend, dat vind ik lief maar mag zeker geen vereiste zijn. Een vrouw behoort begeerd en bemind te worden.

Serieus, stel je eens voor dat je samen was met iemand die je echt wil, die in staat is om je te bespringen als je thuis komt? Die alles uit z'n handen laat vallen en het teveel moeite vindt om naar de slaapkamer te lopen?

Zo hoort het namelijk.
GoWithItwoensdag 17 december 2014 @ 12:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 december 2014 11:42 schreef lunamatic het volgende:
Het lijkt er op dat jullie een structureel verschil in libido hebben. Als hij deze problemen niet in zijn vorige relaties had, kwam dit dan doordat hij daar net als bij jullie weinig intimiteit had en beide partners dat allebei goed vonden, of omdat hij op dat moment wel een hoger libido had?

In dat geval ligt het misschien toch aan fysieke/psychische/emotionele factoren en is er misschien een oplossing voor de oorzaak.

Als hij altijd al weinig behoefte had aan intimiteit en seks, dan hebben jullie gewoon een structureel verschil en betekent dit dat er compromissen moeten worden gesloten om de relatie nog te laten werken.
Hij is nu ook bezig met een oplossing zoeken/vinden. Hij reageerde vrij goed op de testosteron opmerking en hij wil daar wel iets mee doen. Bij de huisarts laten testen, verandering in voeding oid.
We hebben er gisteren over gepraat en toen gaf hij aan dat hij denkt dat me iets anders dwars moet zitten 'want dit kan het niet alleen zijn. De oplossing is zo makkelijk.'

Daar werd ik van binnen zó kwaad van. Als de oplossing zo makkelijk is, waarom heeft het dan zo lang geduurd voordat hij mijn behoeften serieus nam? Nu is het volgens hem ineens makkelijk op te lossen en moet ik er dus eigenlijk niet zo'n groot probleem van maken! Ik had hem wel wat aan kunnen doen :( (niet gedaan uiteraard, tot tien geteld en uitgelegd dat me dat erg kwaad maakte, hij kwam op zijn woorden terug dat hij het niet zo bedoelde)

quote:
0s.gif Op dinsdag 16 december 2014 11:53 schreef Hallmark het volgende:

[..]

Ik heb toch sterk het idee dat je aan een dood paard blijft trekken.

En dat jij gaat afvallen voor je vriend, dat vind ik lief maar mag zeker geen vereiste zijn. Een vrouw behoort begeerd en bemind te worden.

Ik ben ook bang dat het niks wordt, zelfs al gaat het nu goed. Ik ben bang dat het goede gedrag van nu weer inzakt (en ik wil niet weer gekwetst worden), of dat ik zo kwaad blijf (alle frustratie/boosheid/gekwetstheid van alle vorige mislukte pogingen) dat ik wel iets anders vind om dat boos op te zijn. Zo iemand wil ik ook niet zijn.
quote:
Serieus, stel je eens voor dat je samen was met iemand die je echt wil, die in staat is om je te bespringen als je thuis komt? Die alles uit z'n handen laat vallen en het teveel moeite vindt om naar de slaapkamer te lopen?

Zo hoort het namelijk.
Dat klinkt voor mij als een soort sprookje. Het droombeeld wat ik graag wil en waar ik over fantaseer. Maar volgens mij gebeurt dat bij niemand echt, toch? :@
Sarasiwoensdag 17 december 2014 @ 12:24
quote:
0s.gif Op woensdag 17 december 2014 12:07 schreef GoWithIt het volgende:

[..]

Dat klinkt voor mij als een soort sprookje. Het droombeeld wat ik graag wil en waar ik over fantaseer. Maar volgens mij gebeurt dat bij niemand echt, toch? :@
:Y Dat bestaat heus.
Hallmarkwoensdag 17 december 2014 @ 15:31
quote:
0s.gif Op woensdag 17 december 2014 12:07 schreef GoWithIt het volgende:
Ik ben ook bang dat het niks wordt, zelfs al gaat het nu goed. Ik ben bang dat het goede gedrag van nu weer inzakt (en ik wil niet weer gekwetst worden), of dat ik zo kwaad blijf (alle frustratie/boosheid/gekwetstheid van alle vorige mislukte pogingen) dat ik wel iets anders vind om dat boos op te zijn. Zo iemand wil ik ook niet zijn.

[..]

Dat klinkt voor mij als een soort sprookje. Het droombeeld wat ik graag wil en waar ik over fantaseer. Maar volgens mij gebeurt dat bij niemand echt, toch? :@
Jawel. Ik heb in precies dezelfde situatie gezeten als jij. En je gaat niet geloven hoe het is, om een partner te hebben die je hier en nu wil de kleren van je lijf wil scheuren.
GoWithItwoensdag 17 december 2014 @ 19:26
Ik heb er vanavond een punt achter gezet. Het doet erg zeer en ik vind het heel moeilijk. Maar ik heb het wel doorgezet en ik ga zo snel mogelijk verhuizen. Ik ga morgen direct een studio bekijken. ;(

Maar het valt me niet mee. Hij is teleurgesteld dat ik het niet nog wil proberen, het gaat nu goed dus snapt hij niet dat het nu te laat is. Hij zei ook dat hij het wel zag aankomen maar toch niet gedacht had dat ik alles zo 'de deur uit zou gooien.'
Maar ik had er goed over nagedacht en een time out voelt voor in de praktijk ook niet goed.

Maar Jezus wat is dit moeilijk. Zeker om nog in hetzelfde appartement te zitten.

Misschien zocht ik toch bevestiging door dit topic aan te maken, ik weet het niet...
Hallmarkwoensdag 17 december 2014 @ 21:22
quote:
9s.gif Op woensdag 17 december 2014 19:26 schreef GoWithIt het volgende:
Ik heb er vanavond een punt achter gezet. Het doet erg zeer en ik vind het heel moeilijk. Maar ik heb het wel doorgezet.
Lastig, hè?

Ik heb het toentertijd vol proberen te houden maar man oh man op een gegeven moment zaten er ettelijke weken tussen een keer seks. Zogenaamd moe, druk, weet ik veel. Dat gun ik niemand.

Ik denk dat je er verstandig aan hebt gedaan. Dit wil je niet je hele leven lang.
GoWithItwoensdag 17 december 2014 @ 21:26
quote:
1s.gif Op woensdag 17 december 2014 21:22 schreef Hallmark het volgende:

[..]

Lastig, hè?

Ik heb het toentertijd vol proberen te houden maar man oh man op een gegeven moment zaten er ettelijke weken tussen een keer seks. Zogenaamd moe, druk, weet ik veel. Dat gun ik niemand.

Ik denk dat je er verstandig aan hebt gedaan. Dit wil je niet je hele leven lang.
Ja ik vond het echt lastig. En nog steeds. Hij reageerde een beetje bozig maar nu lijkt hij ook verdrietig (logisch) en dat is voelt nóg moeilijker...

Maar ik wil inderdaad nooit meer discussies om seks...
onlogischvrijdag 19 december 2014 @ 12:29
Klinkt als een typisch gevalletje van The coolidge effect