FOK!forum / School, Studie en Onderwijs / Pabodiploma, wat kun je daar allemaal mee?
Petracevvrijdag 1 november 2002 @ 19:04
Pabodiploma, wat kun je daar allemaal mee?

Ik werk op een basisschool,
maar ben niet van plan altijd op een basisschool te blijven werken.

Welke mogelijkheden zijn er nog meer met een Pabodiploma?

Fogertyvrijdag 1 november 2002 @ 19:05
Pabo is HBO toch? Dan kun je gewoon solliciteren op alle functies waarvoor ze een (niet-gespecificeerde) HBO-opleiding vragen.

Ik denk dat ik ook best wel wat Pabo-ers doorstromen naar Pedagogiek ofzo op de universiteit. Denk ik.

Petracevvrijdag 1 november 2002 @ 19:07
quote:
Op vrijdag 1 november 2002 19:05 schreef Fogerty het volgende:
Pabo is HBO toch? Dan kun je gewoon solliciteren op alle functies waarvoor ze een (niet-gespecificeerde) HBO-opleiding vragen.

Ik denk dat ik ook best wel wat Pabo-ers doorstromen naar Pedagogiek ofzo op de universiteit. Denk ik.


Ja daar heb je gelijk in.
Maar ik ben niet van plan om verder te gaan studeren
Fannetjevrijdag 1 november 2002 @ 19:09
Redelijk veel beroepen in de zorgverlening... maatschappelijk werk, kinderdagopvang, begeleiding verstandelijk gehandicapten enz.

Je kunt ook bij onderwijsinstanties gaan werken waar ze dingen voor het onderwijs ontwikkelen.

Er is best veel mogelijk.

J.P.Montoyavrijdag 1 november 2002 @ 19:11
middelbare school of hoger??...daar kan tegenwoordig iedereen gaan lesgeven..en jij hebt dan zelfs nog pabo
Partygurlvrijdag 1 november 2002 @ 19:13
Hmmz...voor middelbaar onderwijs heb je d8 ik meer nodig dan alleen een pabo diploma. Je kan wel les gaan geven aan onderwijsassistente...wij krijgen nu ook les van ervare mensen uit het basisonderwijs
BAZZAvrijdag 1 november 2002 @ 21:24
Misschien in het management bij een bedrijf ?
met (mini)mensen werken kun je al en je hebt vast engelen geduld
Metamorphozisvrijdag 1 november 2002 @ 21:49
quote:
Op vrijdag 1 november 2002 19:04 schreef Petracev het volgende:
Welke mogelijkheden zijn er nog meer met een Pabodiploma?
Was misschien handig om dat voor dat je aan je opleiding begon te onderzoeken?
Jantje171282vrijdag 1 november 2002 @ 21:52
werken op de wallen
Dovenwereldzondag 3 november 2002 @ 18:25
Je leven draait in onderwijssfeer ?

Als je geen zin met omscholing heb dan moet je voor rest van je leven leraar blijven....... jaren .. dus..

ze schreeuwen altijd over tekort van de leraar

marnomaandag 4 november 2002 @ 12:49
quote:
Op vrijdag 1 november 2002 19:11 schreef J.P.Montoya het volgende:
middelbare school of hoger??...daar kan tegenwoordig iedereen gaan lesgeven..en jij hebt dan zelfs nog pabo
Right, droom jij maar lekker verder hoor.
Als je in de bovenbouw middelbare school les wilt geven moet je gestudeerd hebben en in de onderbouw weet ik niet zeker maar moet je toch zeker een 2e graads bevoegdheid voor een bepaald vak hebben. Hoe je dat rijmt met pabo weet ik niet precies?