Ben je ouder dan 35?quote:Op vrijdag 5 december 2014 13:41 schreef hugecooll het volgende:
Vrij specifieke (en karige) enquête wel
Tenzij je hier al een tijdje post, dan ben ik wel bereid om een enquete (serieus) in te vullenquote:Op vrijdag 5 december 2014 13:56 schreef H0D3NPYL het volgende:
Een enquete op FOK! plaatsen is geen goed idee...
Ja ok, dan wel.quote:Op vrijdag 5 december 2014 13:58 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Tenzij je hier al een tijdje post, dan ben ik wel bereid om een enquete (serieus) in te vullen
Precies, of als je serieus moeite doet en uitleg geeft over hoe of wat. En ik vind het al helemaal leuk als er eens een keer een update word geplaatst, met de resultaten.quote:Op vrijdag 5 december 2014 13:58 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Tenzij je hier al een tijdje post, dan ben ik wel bereid om een enquete (serieus) in te vullen
Bijvoorbeeld, al die users die voor 1 post / enquete een acc aanmaken ben ik niet bereid te helpenquote:Op vrijdag 5 december 2014 14:04 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Precies, of als je serieus moeite doet en uitleg geeft over hoe of wat. En ik vind het al helemaal leuk als er eens een keer een update word geplaatst, met de resultaten.
Ik zit in de volgende categorieen:quote:Op vrijdag 5 december 2014 13:57 schreef Scuidward het volgende:
Er zit een kleine fout in. Je moet zowel man als vrouw zijn.
Ik heb een hekel aan het fastfood concept.quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:07 schreef golfer het volgende:
Ik ben te oud om hem te mogen invullen.
Of analfabeet!quote:Op vrijdag 5 december 2014 15:37 schreef Leandra het volgende:
Het is al een slechte enquête, maar je kunt hem niet eens invullen als je geen hermafrodiet bent.
Heb je wat tips dan ???!quote:Op vrijdag 5 december 2014 15:37 schreef Leandra het volgende:
Het is al een slechte enquête, maar je kunt hem niet eens invullen als je geen hermafrodiet bent.
Niks over 30 centimeter, 450 Euro, saffraan of 2 keer de helft?quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:38 schreef VinceBT het volgende:
Sommige mensen zijn overleden, jullie vrije tijd besteden jullie aan o.a. bier en tieten, neuken en mijn zus. Mooi dat jullie het zelfs kennen door de huis aan huiskrant in Singapore!! ^^)
En uiteraard dat jullie Adolf willen zien bij de happy, daar kan ik helaas niet voor zorgen....
Als ik een beetje google, dan vermoed ik dat het over dit bedrijf gaat:quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:23 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik begreep driekwart van deze enquête niet. Over iets wat 'Italy' heet maar ik ken dat niet. En de vraag over een eventuele dochteronderneming, eh, nou ja, overgeslagen maar. Dus aan mijn gegevens heb je niet veel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |