abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_6662209
Kan me eigenlijk wel aansluiten bij wat Moonah zei .
Bij mij is het op 27 jarige leeftijd vastgesteld en toen was ik in feite blij dat het beestje een naampje had .
Al die tijd ervoor was ik altijd een buitenstaander , en heb me gefrustreerd af lopen vragen wat het was , toen ik het eindelijk wist was het een openbaring voor me en inderdaad aan gaan werken .
We are the weirdo's mr - The Craft
  woensdag 6 november 2002 @ 20:00:44 #227
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_6663249
Mag ik vragen hoe bij iedereen het balletje is gaan rollen?
Ik overweeg zelf nu om toch weer hulp te gaan zoeken, omdat het toch weer heel erg mis gaat. Jaar geleden werd ik doorgestuurd naar de psychiatrische afdeling van het AMC. Maar daar werken de mensen allemaal maar tijdelijk ofzow, en voor langdurige behandeling zouden ze me dus doorsturen naar Riagg. Ze hebben toen intakegesprek gehad, en daarna moest ik eens in de 4 weken komen en dan moest ik maar gewoon praten over wat ik wilde. Dat werkte dus totaal niet voor mij eigenlijk. Ik heb toen ook verteld dat ik heel veel in borderline (en AD(H)D) herkende, maar daar werd verder niks mee gedaan.
Wat kan ik verwachten als ik naar het Riagg ga?
Ik vind het doodeng eigenlijk, maar zie hoe langer hoe meer in dat ik zo niet verder kan. Ik wil niet dat m'n ouders het weten, en heb verder eigenlijk niemand. Wordt het eigenlijk wel vergoed door het ziekenfonds?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_6663430
Ik ben bij het Riagg getest . Ik ging er eigenlijk heen omdat ik dacht dat het best eens adhd kon zijn op dat moment .
Toen ben ik getest en dat was echt wekelijks en echt persoonlijke dingen werden opgegraven . In die tijd inderdaad toen Ik ook van jou gezien en was alsof ik naar spiegelbeeld zat te kijken .
De test waren nog steeds bezig en erg zwaar , er zat te veel in me wat er niet uit kwam en juist door die vragen kwam weer heel veel boven .
Ik kan eerlijk zeggen dat ik in die tijd kapot was van al die testen .
Toen kreeg ik een gedeelte van de diagnose , toen was het Add , maar ze vermoedde dat ik ook nog iets anders had , en toen ik vroeg of het borderline zou kunnen zijn bevestigden ze dit .
Daarna weer gesprekken weer verder testen , toen is ook de zelfverwonding begonnen en heb ik meteen naar een crisislijn gebeld , wat een slimme zet was achteraf .
Daarna uiteindelijk de diagnose Borderline ook officieel gehad en toen hebben ze uitgelegd dat ik aan gewone gesprekken niet genoeg had en dat ik in aanmerking moest komen voor dagtherapie .
Ik kreeg ook een begeleider bij Riagg die gespecialiseerd was in Borderline en me veel dingen over mezelf uitlegde en over Borderline .
Mijn ouders hebben ook veel hulp gehad aan haar , mijn vader is toen nog naar een speciale cursus geweest voor ouders van Borderliners en die werd toen ook begeleid door mijn begeleider .
Van de dagtherapie ben ik nu net af en dat is voor mij heel erg wennen .
Maar weer tijd om dat zelfhulpboek erbij te pakken .
We are the weirdo's mr - The Craft
pi_6663699
quote:
Wat kan ik verwachten als ik naar het Riagg ga?

Methode van de RIAGG..
Hier een paar reakties, waaronder mijn eigen
Hoop dat je er iets aan hebt.
En hoop dat jij andere ervaringen krijgt bij de Riagg.

Edit: topic vergeten erbij te zetten

Wolkje

[Dit bericht is gewijzigd door Wolkje op 06-11-2002 21:04]

pi_6664354
By the way ga eerst gewoon naar dokter geef dit aan en dan gaat het versneld naar Riagg .
Ik hoop dat je positieve ervaringen krijgt met Riagg , want ik hoor veel negatiefs erover , terwijl ik heel goed geholpen ben bij het Riagg .
We are the weirdo's mr - The Craft
pi_6664391
En ja het word vergoed door het ziekenfonds , maar kan ik je een tip geven , als je gaat testen ligt dan wel je omgeving in .
Juist in de tijd dat je getest word zul je alle steun nodig hebben . Want zodra er aan gewerkt gaat worden gaan er veel veranderingen komen veel voor jou maar ook je familie .
We are the weirdo's mr - The Craft
pi_6664396
quote:
Op woensdag 6 november 2002 21:02 schreef addicted_to_jellybeans het volgende:

Ik hoop dat je positieve ervaringen krijgt met Riagg , want ik hoor veel negatiefs erover , terwijl ik heel goed geholpen ben bij het Riagg .


Ik hoop het ook voor je Tex, ik ben toevallig ook iemand die wel goede ervaringen heeftermee.

En tex?

Ik hoop dat je hier nog iets mee kan:

quote:
Op dinsdag 5 november 2002 09:44 schreef DarkElf het volgende:
Ondanks dat diagnoses stempeltjes zijn biedt het je wel de mogelijkheid te begrijpen wat er met je is en wat je ermee kan in de toekomst.

Het verklaart een hoop van al je gevoelens en hoe je bent en reageert, nu en vroeger en op de een of andere manier geeft het toch een soort van rust.

je weet wat het is, dat kun je gaan verwerken en verder leven.

Succes Tex.


♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_6664627
quote:
Op woensdag 6 november 2002 20:00 schreef texelonia het volgende:
Ik wil niet dat m'n ouders het weten, en heb verder eigenlijk niemand.
Persoonlijke vraag waarom wil je niet dat je ouders het weten ?? Het zou voor hun misschien ook een hoop verklaren , en je zou hele goede steun aan hun kunnen hebben .
We are the weirdo's mr - The Craft
  donderdag 7 november 2002 @ 01:53:28 #234
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6669994
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 13:41 schreef Phreak het volgende:

[..]

Als ik dit zo lees.. heb ik (is het niet ben ik ??) ook borderline..

Alleen vind ik dat een beetje heel erg zwaar klinken..

Ok.. ik kan moeilijk alleen zijn.. ik heb moeite met mensen ontmoeten... ik kan ineens helemaal omslaan.. (stemmings wisselingen..) Zoals iedereen om mij heen al weet.. ik denk heel erg zwart-wit..

maar om het dan gelijk borderline te noemen.. sorry... beetje ver gezocht..

Ik denk (omdat ik het van mijzelf weet dat ik zo ben) dat het tussen je oren zit.. en dat er wat aan te doen is.. maar je moet er wat aan willen doen.. Je kan ook leren vrede te hebben met hoe en wie je bent..

Borderline.. sorry dat ik het zeg.. maar geef het beestje een naampje.. en iedereen heeft er gelijk last van..

Ik weet dat ik zo ben.. zo ben ik en iedereen neemt me maar zoals ik ben.. moet je me niet ? dan tog niet.. das jou verlies..

sorry.. maar dit is toch echt mijn mening...


sorry maar voor mij vind ik dit best wel hard aankomen...wil je beweren dat het tussen je oren zit?? oke mag misschien wel zo zijn.... maar mensen (ik) kies er niet voor om het te hebben.Als ik het kon weg geven zou ik dat met alle plezier doen. Ik vond dit erg "hard"aan komen... misschien komt dat ook omdat ik vandaag niet zo''n beste dag hebt... maar goed.... dit ben ik al weer kwijt (een beetje) als jij wilt weten of je borderline hebtzou ik naar de dokter gaan en bij hem vragen hoe of wat! Het kan best dat je dingen herkent en dan hoef je het niet te hebben... maar vond het erg hard op mijnzelf (als persoontje) aan komen. groetjes kim

[Dit bericht is gewijzigd door pinkeltje0912 op 07-11-2002 12:22]

Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
  donderdag 7 november 2002 @ 02:10:37 #235
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6670191
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 17:50 schreef Scrummie het volgende:
kan ik met iemand van hier een keer praten ofzo ? op msn ofzo of irc.. advies nodig i guess..
hoi scrummie (zo geloof) Ik wil best met je praten. Weet niet waar je het over wilt hebben maar neem aan borderline. Wil best met je op msn er over praten. Ik ben namelijk ook nog op zoek naar mensen die met mij willen praten over borderline....als je wilt babbelen moet je me maar ff een mailtje sturen naar: flexmeid@freemail.nl (dit is niet me msn) . Ik zie je mail wel.

ook andere die dit lezen en misschien willen praten (helpen mij) mogen mij mailen.

groetjes kim

[Dit bericht is gewijzigd door pinkeltje0912 op 07-11-2002 12:28]

Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
  donderdag 7 november 2002 @ 09:12:36 #236
3566 micha
Sankt Nimmerlein
pi_6671104
Het is niet fijn om te lezen dat er zoveel mensen zijn die hier last van hebben, het raakt me best wel, vooral ook omdat ik er in m'n omgeving mee te maken heb en heb gehad. Ik hoop voor iedereen hier dat ze er toch mee kunnen leren omgaan. Ik durf te wedden dat jullie stuk voor stuk mensen zijn die van binnen gewone lieve mensen zijn die het zo verdienen om een 'normaal' leven te leiden. Dikke knuff voor allen!
  donderdag 7 november 2002 @ 18:14:20 #237
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6681344
quote:
Op donderdag 7 november 2002 09:12 schreef micha het volgende:
Het is niet fijn om te lezen dat er zoveel mensen zijn die hier last van hebben, het raakt me best wel, vooral ook omdat ik er in m'n omgeving mee te maken heb en heb gehad. Ik hoop voor iedereen hier dat ze er toch mee kunnen leren omgaan. Ik durf te wedden dat jullie stuk voor stuk mensen zijn die van binnen gewone lieve mensen zijn die het zo verdienen om een 'normaal' leven te leiden. Dikke knuff voor allen!
hoi... ik weet ook zeker dat wij(borderline mensen) zeker lief zijn van binnen.ook jij ,micha, een dikke knuf terug van kim( een meisje met borderline)
Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
pi_6681386
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:14 schreef pinkeltje0912 het volgende:

[..]

hoi... ik weet ook zeker dat wij(borderline mensen) zeker lief zijn van binnen.ook jij ,micha, een dikke knuf terug van kim( een meisje met borderline):'(


Kim, een meisje met borderline?
Profiel:
pinkeltje0912
kasper
robbers

Aantal posts op forum 13
Gem. aantal posts/dag 1
Frontpage reacties 10
Geregistreerd op 20 oktober 2002
Homepage http://www.kaspersfunpage.com
ICQ Nummer -
Woonplaats Leiden
Geboortedatum 18 juli 1982
Geslacht Man
Beroep algemeen winkelmedewerker
Studierichting electrotechniek
Hobbies en interesses internet
Signature kaspersfunpage.com, voor als je je verveelt
Ondertitel visit kaspersfunpage.com

Snap ik nou iets niet?

Wolkje

  donderdag 7 november 2002 @ 18:20:33 #239
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6681432
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:17 schreef Wolkje het volgende:

[..]

Kim, een meisje met borderline?
Profiel:
pinkeltje0912
kasper
robbers

Aantal posts op forum 13
Gem. aantal posts/dag 1
Frontpage reacties 10
Geregistreerd op 20 oktober 2002
Homepage http://www.kaspersfunpage.com
ICQ Nummer -
Woonplaats Leiden
Geboortedatum 18 juli 1982
Geslacht Man
Beroep algemeen winkelmedewerker
Studierichting electrotechniek
Hobbies en interesses internet
Signature kaspersfunpage.com, voor als je je verveelt
Ondertitel visit kaspersfunpage.com

Snap ik nou iets niet?

Wolkje


hoi wolkje. ja ik zit onder een vriend zijn naam. omdat ik zelf hier nooit van had gehoort toen zij hij dat ik wel onder zijn naam erop mog. dus dat doe ik nu.. vandaar dat je het denk ff niet snapt. geeft niet... ben best ingelwikkeld ik(soms) maar hoop dat je het zo een beetje snapt?! knuf en groet kim
Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
  donderdag 7 november 2002 @ 18:22:01 #240
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_6681470
Wolkje, ik citeer even uit de eerste post van pinkeltje in dit topic:
quote:
Op maandag 4 november 2002 21:53 schreef pinkeltje0912 het volgende:
je kunt dan een mailtje naar me sturen.ik zit nu onder een vriend zijn nam. mar mijn eigen email is: flexmeid@freemail.nl al heel erg bedankt alvast.
Kim gebruikt fok dus onder een account van een vriend.
pi_6681496
Ohw.. Sorry Pinkeltje..
Wist ik niet, had er overheen gelezen.

Wolkje

  donderdag 7 november 2002 @ 18:37:35 #242
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_6681734
quote:
Op vrijdag 1 november 2002 10:04 schreef Christine het volgende:
Ik vind het lastig om nou echt het grote verschil te zien tussen diverse stoornissen en ziektes. Ik ben twee jaar depressief geweest, maar herken toch ook heel veel klachten van borderline. Maar daarnaast herken ik mezelf ook wel in het klachtenprofiel van een burnout.

Weet iemand misschien wat "het grote verschil" is???


Iemand???
pi_6681784
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:37 schreef Christine het volgende:

[..]

Iemand???


Ik herken mezelf ook in vanalles ,
maar: nee, helaas ik weet het ook niet.

Wolkje

  donderdag 7 november 2002 @ 18:42:03 #244
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6681817
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:23 schreef Wolkje het volgende:
Ohw.. Sorry Pinkeltje..
Wist ik niet, had er overheen gelezen.

Wolkje


hoi.. geeft niet... kan gebeuren..
ik weet zelf niet hoe alles hier werkt dus ik qoute aleen maar... maargoed. hoop dat je het nu beetje begrijpt wolkje en het geeft nix. christine(geloof dat je naam was) bedankt voor respons naar wolkje...
phoe ik ken niemand hier he... best eng wel..groet en knuf kim
Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
pi_6681843
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:42 schreef pinkeltje0912 het volgende:

[..]

hoi.. geeft niet... kan gebeuren..
ik weet zelf niet hoe alles hier werkt dus ik qoute aleen maar... maargoed. hoop dat je het nu beetje begrijpt wolkje en het geeft nix. christine(geloof dat je naam was) bedankt voor respons naar wolkje...
phoe ik ken niemand hier he... best eng wel..groet en knuf kim


Zijn wij eng?
Ben ik eng?

Wolkje

  donderdag 7 november 2002 @ 18:53:40 #246
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6682039
quote:
Op donderdag 7 november 2002 18:43 schreef Wolkje het volgende:

[..]

Zijn wij eng?
Ben ik eng?

Wolkje


hoi weet niet of jullie eng zijn maar denk het niet hoor. mee maar met eng bedoel ik dat ik niet weet hoe alles werkt en dat ik jullie helemaal niet ken enzo... ik denk dat jullie best aardig zijn voor zover ik deze tipic heb gelezen komt(bijna) iedereen aardig over. kuss
Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
  donderdag 7 november 2002 @ 19:20:24 #247
33952 racoon2002
Hope to feel good, sometimes
pi_6682555
Ik denk dat er maar weinig mensen hier elkaar echt "kennen"hoor,
maar aan de andere kant, misschien wel juist weer beter als mensen irl, gek eigenlijk of niet????
I wanted to see you walking away from me, without the sensation of you leaving me alone.
  donderdag 7 november 2002 @ 19:28:12 #248
38354 pinkeltje0912
visit kaspersfunpage.com
pi_6682719
quote:
Op donderdag 7 november 2002 19:20 schreef racoon2002 het volgende:
Ik denk dat er maar weinig mensen hier elkaar echt "kennen"hoor,
maar aan de andere kant, misschien wel juist weer beter als mensen irl, gek eigenlijk of niet????
hoi.. nee,oke je hebt wel gelijk... maar ik ben hier "nieuw" ken hier nog niemand,en andere kennen elklaar al en praten denk ook makkelijker over hun borderline enzo(denk ik).. ik vind het bets moeilijk van gevoel uiten?!! no way!! nooit gedaan ben er wel mee bezig is aleen zo moeillijk... groet kim
Lekker hoor zo een spijker in je neus......moet je ook maar is proberen :)
  donderdag 7 november 2002 @ 20:15:43 #249
30509 Nightwulf
Howling lone wolf
pi_6683657
Ik zie hier een aantal mensen posten met borderline (verleden).
Heb zelf een collega die ik heel erg mag die ook op de grenslijn zit, en hoewel ik denk dat ik heel aardig met haar overweg kan, zou ik graag van jullie horen wat ik kan doen om haar te helpen, of wat ik beslist niet moet doen.
Ik weet best dat iedereen anders is, maar laat eens horen alsjeblieft.
Be kind whenever possible. It is always possible.
Dalai Lama
pi_6683730
quote:
Op donderdag 7 november 2002 20:15 schreef Nightwulf het volgende:
Ik zie hier een aantal mensen posten met borderline (verleden).
Heb zelf een collega die ik heel erg mag die ook op de grenslijn zit, en hoewel ik denk dat ik heel aardig met haar overweg kan, zou ik graag van jullie horen wat ik kan doen om haar te helpen, of wat ik beslist niet moet doen.
Ik weet best dat iedereen anders is, maar laat eens horen alsjeblieft.
Moeilijk om je zo te vertellen..
Een hele goede vriendin van me, heeft ook borderline.
Ik kan haar dagen achter elkaar spreken, en dan weer opeens een
paar weken niet (aantrekken en afstoten) ..
Ja, wat kan ik zeggen..: afstand houden, maar niet teveel..
Ehm.. ik ga er nog even over nadenken.
Je kan trouwens ook even op de sites kijken (zie openingspost).

Succes,

Wolkje

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')