Jouw neus is gespierder en breder dan mijn been.quote:
quote:Op zaterdag 22 november 2014 14:09 schreef wickedmen het volgende:
Hoe zit dat trouwens? Het is mij geleerd om alles op 1 dag te trainen in de gym en dan dagje rust te nemen en dan weer hetzelfde, max 3 trainen per week dus.
Maar sommige trainen bovenlichaam, volgende dag legs dus maar dan rust je lichaam toch niet optimaal uit? Je krijgt er weer meer spanning op omdat je meer tijd hebt per onderdeel maar dat is ook niet gezond zeker ivm blessures.
Ze zeggen dan wel zelf dat het beter is maar geloof er niks van.
quote:Op zaterdag 22 november 2014 14:37 schreef ntm het volgende:
[..]
Kwam dit toevallig net tegen![]()
[ afbeelding ]
Ik heb die telefoon al twee jaarquote:Op zaterdag 22 november 2014 11:27 schreef remi1986 het volgende:
[..]
jij slijt die dingen ook sneller dan je schoenen of niet?
:$quote:Op zaterdag 22 november 2014 17:52 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb die telefoon al twee jaarEn was tweedehands.
Mijn vorige telefoon heb ik 6 jaar meegedaan.
En die telefoon daarvoor was een Nokia 3310.
Valt wel mee?
Hoi, heb jij misschien een Iphone te koop?quote:
Tuurlijk. Hele lading, van de vrachtwagen gevallenquote:Op zaterdag 22 november 2014 17:57 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Hoi, heb jij misschien een Iphone te koop?![]()
Wohllla aardig van jou maisjeee :Squote:Op zaterdag 22 november 2014 18:04 schreef Dqod het volgende:
[..]
Tuurlijk. Hele lading, van de vrachtwagen gevallen![]()
Vriendenprijsje voor jou ;$
Juweetz :$quote:Op zaterdag 22 november 2014 18:07 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Wohllla aardig van jou maisjeee :S
Forever lobi ntb wjnmkquote:
Wel de Russische versie hoop ik? De Amerikaanse versie is namelijk niet te verteren.quote:Op zaterdag 22 november 2014 03:20 schreef Lamonliefenveranderd het volgende:
Nee.
Gewoon eerlijk. Maar het klinkt erg mooi.
Al staat Solaris wel ergens tussen mijn dvd/blue-ray verzameling mis ik ook nog steeds veel mooie dingen.
Kortom erg mooi, en ik ga de dvd snel uit het celllofaan halen om te kijken dan.
Nee, want dat is de foute Amerikaanse versie, t.o.v. het origineel lijkt wel alsof die versie een groepsverkrachting door homoseksuele nazi's heeft ondergaan.quote:Op zaterdag 22 november 2014 03:33 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Kan je gelijk ff fapje machen op George Clooney
Geen slechte keus dus als je hommo bentquote:Op zaterdag 22 november 2014 18:57 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Wel de Russische versie hoop ik? De Amerikaanse versie is namelijk niet te verteren.
[..]
Nee, want dat is de foute Amerikaanse versie, t.o.v. het origineel lijkt wel alsof die versie een groepsverkrachting door homoseksuele nazi's heeft ondergaan.
Moest huilen van geluk :$quote:Op zaterdag 22 november 2014 18:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Forever lobi ntb wjnmk:) :S
Niet meer dan logisch :Squote:
Jatog. Ben wel een gevoelig meisjequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |