Als ik een peuk ga roken op mijn balkon tussen 6 en 7 in mijn badjas, dan merk je wel dat het koud is gewordenquote:Op woensdag 3 december 2014 20:27 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ja hier was het -2 vanmorgen, maar leek wel -20. Gelukkig is het weer bijna lente![]()
de voorbijgangers kunnen het ook zien aan jou danquote:Op woensdag 3 december 2014 20:31 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Als ik een peuk ga roken op mijn balkon tussen 6 en 7 in mijn badjas, dan merk je wel dat het koud is geworden
Haha, moest die meiden ff berichten dat de training niet doorgaat morgen..veelste koud is ongezond.quote:
jaja, je pedopas is gewoon verlopenquote:Op woensdag 3 december 2014 20:54 schreef Pixell het volgende:
[..]
Haha, moest die meiden ff berichten dat de training niet doorgaat morgen..veelste koud is ongezond.
Posten ze meteen op mn wall, afkappen die handel
Kloptquote:Op woensdag 3 december 2014 21:09 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
jaja, je pedopas is gewoon verlopen
What's Louis my killa?quote:
Waaromquote:Op donderdag 4 december 2014 11:44 schreef Rossdale het volgende:
En hierbij moest ik aan Mimi denkenom deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
The Guild - Do You Wanna Date My Avatar
Haha, jij bent zo hardcore jonguhquote:
Jij komen hier zo praten tegen mij? Wahahauw!quote:Op donderdag 4 december 2014 13:59 schreef Pixell het volgende:
[..]
Haha, jij bent zo hardcore jonguh
Tegen mij?quote:Op donderdag 4 december 2014 15:57 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Jij komen hier zo praten tegen mij? Wahahauw!
Jij komen hier, jij komen hier naar MW2SC, en zo praten tegen mij? Wahahauw!quote:Op donderdag 4 december 2014 18:16 schreef Pixell het volgende:
[..]
Tegen mij?
Jij weet niet wie ik ben.
Many hoofdpijn, so dorst, much brakquote:
Holy shit. Minder dan 10k bijleggen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 13:28 schreef Rossdale het volgende:
Piet! Verkoop die Ibiza van je en leg maar 10k extra neer. Dan rij je tenminste in stijl
http://www.domeinenrz.nl/(...)tos=2009&kterug=2009
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop