voor het grootste deel wel jaquote:
IOSquote:Op maandag 17 november 2014 00:11 schreef nattermann het volgende:
iOS, want iOS. Behoeft geen nadere toelichting.
Android
Als Apps op beide platforms aanwezig zijn is er idd. weinig verschil. iOS heeft echter meer keuze en juist veel van die Apps zitten erg goed in elkaar zitten qua functionaliteit en uiterlijk.quote:Op maandag 17 november 2014 00:29 schreef MaxThee het volgende:
Kwalitatief? Ik dacht dat elk app zelfde codering heeft, maar in verschillende platforms word verspreid...
Meh, ik ervaar ongeveer het tegenovergestelde. Naast de standaard apps die op ieder platform beschikbaar zijn gebruik ik een behoorlijk aantal apps die alleen op Android beschikbaar zijn en waar op ios simpelweg geen of enkel schreeuwend dure alternatieven voor beschikbaar zijn.quote:Op maandag 17 november 2014 01:17 schreef eight het volgende:
[..]
Als Apps op beide platforms aanwezig zijn is er idd. weinig verschil. iOS heeft echter meer keuze en juist veel van die Apps zitten erg goed in elkaar zitten qua functionaliteit en uiterlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |