Dat lag sowieso wel in de planning ja.quote:Op maandag 24 november 2014 14:45 schreef Barrah het volgende:
[..]
Even een afspraak maken bij de leverancier van het sanitair en tegels en je weet of je aannames kloppen. Vreemd dat ze je dat niet hebben aangeraden.
De eettafel komt niet in de keuken te staan dus dat zit wel goed. Willen sowieso een lade blok onder de kookplaat. Lades zijn echt zomerperiode handig.quote:Op donderdag 1 januari 2015 18:02 schreef Puala het volgende:
Genoeg bergruimte. Lades zijn fijner als kastjes met een deurtje. En hou je loop routes in gedachten. De vaatwasser ver van de kastjes met glazen of borden is niet fijn. En denk ook na dat als jij aan het koken bent en iemand anders dekt de tafel dat je elkaar dan niet gigantisch in de weg loopt
Niet?quote:Op donderdag 1 januari 2015 18:06 schreef kanovinnie het volgende:
Zet je vaatwasser niet naast de muur.
Onderhandelen!quote:Op donderdag 1 januari 2015 17:50 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
moeten letten? En misschien nog wat leuke dingen waar we niet aan gedacht hebben
Thanksquote:Op donderdag 1 januari 2015 18:09 schreef Attitude het volgende:
[..]
Onderhandelen!
Kijk hier maar even naar:
http://www.npo.nl/de-rekenkamer/06-11-2014/KN_1663948
Gaat over hoe ze de keukens verkopen aan mensen en dat er nog heel wat valt te onderhandelen.
Let maar eens op hoe vaak er iets spetterd als je het erin zet. Dan zit je muur in no time vol spettersquote:Op donderdag 1 januari 2015 18:07 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Niet?waarom niet als Ik vragen mag.
(Zou namelijk niet weten waar anders)
Mja dat is wel waar. Ik had bedacht om de keuken met buiten verf te verven. Want dan is dat af te doen met een doekje.quote:Op donderdag 1 januari 2015 18:42 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Let maar eens op hoe vaak er iets spetterd als je het erin zet. Dan zit je muur in no time vol spetters
Mja is nog steeds niks zeker hoor wachten nog steeds op de hypotheek... Duurt maar lang allemaal.quote:Op donderdag 1 januari 2015 19:10 schreef naiipajiiau het volgende:
Leuk TP!
Hopelijk is het voor ons ook bijna zo ver. Zijn zoekende naar een woning maar nog niets gevonden. Is moeilijk...
Nadenken over de achterwand van je keuken en hoe eenvoudig die schoon te houden is. Zodra hier een nieuwe keuken komt kiezen we voor tegels achter het fornuis in plaats van de huidige rvs achterwand.quote:Op donderdag 1 januari 2015 17:50 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Morgen hebben we een afspraak bij de keukenboer. Er moet een vaatwasser, koel vries combi , oven en een inductie plaat in. Zijn er nog dingen waar wij op moeten letten? En misschien nog wat leuke dingen waar we niet aan gedacht hebben
Leuke is niet groot trouwens is maar 2,40 bij 2,40
Wij zaten te denken aan buitenmuur verf of als er budget is tegelenquote:Op donderdag 1 januari 2015 20:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Nadenken over de achterwand van je keuken en hoe eenvoudig die schoon te houden is. Zodra hier een nieuwe keuken komt kiezen we voor tegels achter het fornuis in plaats van de huidige rvs achterwand.
Proficiatquote:Op vrijdag 2 januari 2015 09:30 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zojuist ook het heugelijke nieuws gekregen dat wij een schuld voor 30 jaar hebben jeej
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 2 januari 2015 09:30 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zojuist ook het heugelijke nieuws gekregen dat wij een schuld voor 30 jaar hebben jeej
quote:Op vrijdag 2 januari 2015 09:30 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zojuist ook het heugelijke nieuws gekregen dat wij een schuld voor 30 jaar hebben jeej
quote:
quote:
Dank jullie welquote:
Thanks en idd prachtige omgeving maar hoe weet jij dat?quote:Op vrijdag 2 januari 2015 10:59 schreef Duufje het volgende:
Mooie omgeving Thinkk! Ben benieuwd wat voor moois je er van maakt![]()
En![]()
voor de hypotheek!
Nee geen idee waar het isquote:Op vrijdag 2 januari 2015 11:05 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Thanks en idd prachtige omgeving maar hoe weet jij dat?Woon je daar in de buurt toevallig ^^
En wat we er van gaan maken ja vrees dat dat voor onszelf ook nog een verrassing gaat worden
Ah oké. Het had gekunnen. Maar idd.quote:Op vrijdag 2 januari 2015 11:14 schreef Duufje het volgende:
[..]
Nee geen idee waar het isik bedoelde als in bomen
water
Gefeliciteerd!!quote:Op vrijdag 2 januari 2015 09:30 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zojuist ook het heugelijke nieuws gekregen dat wij een schuld voor 30 jaar hebben jeej
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |