Dit. Ik heb PRECIES hetzelfde ondergaan en ben uiteindelijk gestopt. Nu zo'n vier jaar geleden, maar ik wil heel graag weer ergens verder.quote:Op zondag 9 november 2014 11:21 schreef Bonkers. het volgende:
Je gaat het missen, zeker als je wat in de hogere elftallen zit/hebt gezeten.
Dat werkt niet, als je altijd in prestatieteams hebt gezeten vind je geen uitdaging meer in de 'gezellige' teams. Heb die fout zelf ook ooit gemaakt toen ik even klaar was met een steeds minder leuk wordend team en al het trainen... Na 2 maanden in het lagere team ben ik helemaal gestopt. Achteraf heb ik altijd spijt gehad van de beslissing om van team te wisselen.quote:Op zondag 9 november 2014 11:02 schreef Dagonet het volgende:
Stap over naar een gezelliger team met minder druk.
Maar hij zoekt geen uitdaging, hij is niet meer gemotiveerd en is er eigenlijk wel een beetje klaar mee. Dan is een paar stappen terug naar een vriendenteam lekker bezig zijn op een veldje helemaal niet slecht, dan kan je daarna altijd kijken of je weer opgeladen bent.quote:Op zondag 9 november 2014 11:50 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Dat werkt niet, als je altijd in prestatieteams hebt gezeten vind je geen uitdaging meer in de 'gezellige' teams. Heb die fout zelf ook ooit gemaakt toen ik even klaar was met een steeds minder leuk wordend team en al het trainen... Na 2 maanden in het lagere team ben ik helemaal gestopt. Achteraf heb ik altijd spijt gehad van de beslissing om van team te wisselen.
Ik zou dan ook eerder voor een andere club kiezen TS, nieuwe omgeving, nieuwe mensen, misschien krijg je er dan wel weer zin in
Probleem bij zo'n team is dat, als je al niet meer echt zin in de sport hebt, je dan al helemaal geen reden meer hebt om te gaan. Waar je het eerst niet kon maken om niet te verschijnen op de training zonder hele goede reden, kan dat bij een gezelligheidsteam makkelijker. Plus je wordt niet gelijk op de bank gezet als je een training mist, waardoor je die stok achter de deur ook niet meer hebt.quote:Op zondag 9 november 2014 12:12 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Maar hij zoekt geen uitdaging, hij is niet meer gemotiveerd en is er eigenlijk wel een beetje klaar mee. Dan is een paar stappen terug naar een vriendenteam lekker bezig zijn op een veldje helemaal niet slecht, dan kan je daarna altijd kijken of je weer opgeladen bent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |