quote:
Oww help. Lopen jullie hier allemaal te trollen of zijn jullie werkelijk zo...naïef?
- Het maagden
vlies is een fabel. Er is geen vlies, anders kan je ook geen bloed verliezen bij de menstruatie.
- Wat men het 'maagdenvlies' noemt is een verdikking in de vorm van een rand bij de ingang van de schede. Deze rand rekt niet mee en 'scheurt' dus bv bij de eerste penetratie.
- Echter, vaak is dit allang gescheurd voor die eerste penetratie omdat het ook kan scheuren bij bepaalde bewegingen en vooral sporten; gymnastiek, atletiek, zwemmen, fietsen en in sommige gevallen paardrijden staan er om bekend.
- Meestal treedt er bij dit 'scheuren' (ook als dat bij de eerste penetratie is) geen bloedverlies op.
- Het bekende 'laken' dat getoond wordt na de huwelijksnacht heeft doorgaans vlekken van schapen/lamsbloed dat bij de hand gehouden wordt tijdens die huwelijksnacht voor het geval 'dat'.. wat dus vaker wél nodig is dan niet.
Voor TS; Als je zelf geen seks wilt voor het huwelijk dan moet je niet zo dom doen; je bindt de kat wel heel erg op het spek. Het is mogelijk om het maagdenvlies operatief te herstellen.. maar vraag je dan af of dat zinvol is (de meeste maagden hebben dus al geen maagdenvlies meer), of je daarmee de boel niet kunstmatig bedondert en of je daarmee eigenlijk je maagdelijkheid niet nóg meer verliest dan je al gedaan hebt (een vent in je doos laten wroeten).