Alsjeblieft niet dom doen zoals die beesten daar want ik merk dat heus wel. Als je niks nuttigs te zeggen hebt zeg dan maar niks maar anderen worden wel bedankt.quote:Ik heb een probleem en wil graag jullie mening erover hebben, ik hoop dat jullie wat aardig kunnen doen want ik zit er wel wat mee. Ik heb laatst een meid ontmoet (ben zelf een jongen van 14) en zij is 13 en nu mijn vriendin. Mijn klasgenoten zijn al verder gegaan dan ik. Ik vroeg aan haar voor de vakantie wat zij wou doen en ze zei dat ze niks kon doen voor haar 18e omdat er iets in haar je weet wel zit dat mijn ding eraf bijt als we iets zouden proberen. Een vriend van me heeft dit ook gehad maar daarmee ging het na 3 weken al uit en het duurt ook nog een tijd voor hij 18 is dus ik weet niet zeker wat ik nu moet doen. Is er iets om te zorgen dat het alsnog wil? Ik wil mijn moeder vragen maar wil niet dat zij weet dat ik een vriendinnetje heb. Ik weet niet zo goed wat ik moet denken want ik vind haar echt leuk en wil wel wachten maar wil het ook een keer proberen.
Bemoei je met je eigen zaken en ik praat ook niet over berenval toch. Wat dan ook. Als je toch niks ervan weet kan je net zo goed je erbuiten houden en terug gaan naar school.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:50 schreef rhubarbje het volgende:
Ik denk niet dat het gaat helpen, je hele vraag is debiel
JE bent of een troll of niet de moeite om te helpen
Meisjes hebben geen berenvallen in hun kut
Je hebt gelijk, ik heb duidelijk iets gemist bij de biologielesquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:53 schreef doremifaso het volgende:
[..]
Bemoei je met je eigen zaken en ik praat ook niet over berenval toch. Wat dan ook. Als je toch niks ervan weet kan je net zo goed je erbuiten houden en terug gaan naar school.
Grote smoel voor iemand van 14quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:53 schreef doremifaso het volgende:
[..]
Bemoei je met je eigen zaken en ik praat ook niet over berenval toch. Wat dan ook. Als je toch niks ervan weet kan je net zo goed je erbuiten houden en terug gaan naar school.
Hallo doremifaso, wat is exact je vraag? Ik ben sexuoloog aan de UvA en ik zal proberen je so goed mogelijk te informeren. Mvg,quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:55 schreef doremifaso het volgende:
Als er iemand wel serieus iets wil zeggen dan kan die dat nog doen ik lees dat wel. Maar ik ga niet meer typen voor deze mensen. Ik typ wel voor die normaal doen hoor. Jullie moeten leren om respect te hebben
Je bent zeker "hooggeleid" of niet TS?quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:55 schreef doremifaso het volgende:
Als er iemand wel serieus iets wil zeggen dan kan die dat nog doen ik lees dat wel. Maar ik ga niet meer typen voor deze mensen. Ik typ wel voor die normaal doen hoor. Jullie moeten leren om respect te hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |