De docent is om jou te helpen. Zo lang jij je lippen stijf op elkaar houdt, dan kan hij niks voor je betekenen. Als jij aanvoelt dat het niet goed gaat, dan is het aan jou om met die docent contact op te nemen, en te vragen om dringend af te spreken. Tijdens dat gesprek kun je delen wat je op het hart ligt. Iedereen heeft mindere periodes. Je bent niet de enige. Dat is ook een kwaliteit: op de juiste momenten om hulp vragen. Soms kun je bepaalde dingen gewoon niet alleen aan.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 21:08 schreef blijegup het volgende:
Dankjulliewel voor de reacties, nee ik heb de stagedocent nog niet ingelicht. Het is voor mij best een stap om toe te geven dat het niet goed gaat en daarom ook om dit kenbaar te maken bij mijn docent.
Dit.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 21:14 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
De docent is om jou te helpen. Zo lang jij je lippen stijf op elkaar houdt, dan kan hij niks voor je betekenen. Als jij aanvoelt dat het niet goed gaat, dan is het aan jou om met die docent contact op te nemen, en te vragen om dringend af te spreken. Tijdens dat gesprek kun je delen wat je op het hart ligt. Iedereen heeft mindere periodes. Je bent niet de enige. Dat is ook een kwaliteit: op de juiste momenten om hulp vragen. Soms kun je bepaalde dingen gewoon niet alleen aan.
Zo is het tegenwoordig voor veel mensen i.i.g. Ken zat verhalen van vrienden waarbij dit gewoon de realiteit is en was. Maar je mag blij zijn dat je een stage hebt want ze zijn dun bezaaid, en studievertraging zit ook niemand op te wachten.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 22:40 schreef Hoplahopla het volgende:
Klinkt een beetje alsof je misbruikt wordt als goedkope arbeidskracht. Sowieso mag een stagiaire nooit dienen als opvang voor werk en dus echt overwerkt raken zou niet moeten kunnen.
In het vakgebied waarin ik stageloop zijn de stages gelukkig niet dunbezaaid, het probleem is alleen dat ze op dit moment overal al stagiaires hebben omdat deze natuurlijk net als ik, net zijn begonnen.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 23:31 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Zo is het tegenwoordig voor veel mensen i.i.g. Ken zat verhalen van vrienden waarbij dit gewoon de realiteit is en was. Maar je mag blij zijn dat je een stage hebt want ze zijn dun bezaaid, en studievertraging zit ook niemand op te wachten.
Heeft ze niet een puntje daar? Uit je verhaal merk ik dat de werkdruk momenteel daar wat hoog is en dat je onzeker bent over je eigen prestaties (je bent verbaasd dat je geen complimenten krijgt). Ik denk dat het ook kwestie is van leren omgaan met deze zaken: omgaan met stress en omgaan met kritiek. Hiermee wil ik je problemen echt niet bagatiliseren, thuis blijven en instorten gebeurt echt niet zonder reden, dat is iets wat je zolang mogelijk uitstelt.quote:Op donderdag 9 oktober 2014 10:07 schreef blijegup het volgende:
Ze vind dat ik te hoge eisen aan mezelf stel, waar het dus op neer komt is dat zij vind dat het aan mij ligt en uiteindelijk voel ik me nog steeds niet serieus genomen. Die eisen zou ik alleen nooit aan mezelf stellen als ik het gevoel had dat het me allemaal peanuts voor me is. Het lucht in ieder geval op dat ik het heb uitgesproken maar ik ben nog steeds wanhopig op zoek naar een oplossing.. wat en K*T situatie
[..]
Denk dat het voor veel studenten ook even wennen is hé. Beetje student heeft iets van 10/15 uur les, als je dan naar 40 uur per week gaat is het wel even aanpoten. En als TS daar nog een schepje bovenop moet doen, tja..quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 19:08 schreef Kaas- het volgende:
Oke, mijn reactie zal wel niet erg gewaardeerd worden maar ik meen het en bedoel het goed. Waarom werk je niet gewoon wat harder en langer? Je collega's zijn weg dus zijn er meer taken - uitgelezen mogelijkheid om meer werk en verantwoordelijkheid naar je toe te trekken en te laten zien dat je dat aankan en tegelijkertijd daardoor extra veel van je stage te leren.
Dat je even moet wennen mag geen reden zijn om maar thuis te blijven en jezelf als slachtoffer te zien.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 19:27 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Denk dat het voor veel studenten ook even wennen is hé. Beetje student heeft iets van 10/15 uur les, als je dan naar 40 uur per week gaat is het wel even aanpoten. En als TS daar nog een schepje bovenop moet doen, tja..
Dat snap ik , maar ik kan me best verplaatsten in TS als die dat zo ervaart.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 20:27 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat je even moet wennen mag geen reden zijn om maar thuis te blijven en jezelf als slachtoffer te zien.
Als je na 4 week stage al overspannen bent weet je in ieder geval dat je niet geschikt bent om in de toekomst fulltime te gaan werken. Die kennis heb je vast op zak.quote:Op zaterdag 11 oktober 2014 21:48 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Dat snap ik , maar ik kan me best verplaatsten in TS als die dat zo ervaart.
Zat in een soort gelijke situatie als jou.. Mbo 4, mijn 1ste jaar deed ik toen. Eerste 2 weken van mijn stage deed ik alleen maar scanwerk en thats it.. Scannen, scannen en alleen maar scannen... werd er helemaal gek van en had zelfs spijt gekregen van mijn studiekeus.quote:Op maandag 10 augustus 2015 23:52 schreef blijegup het volgende:
n lang heel goed naar me zin gehad en veel kansen gehad en benut om mezelf te ontwikkelen, waardoor ik nu nog steeds werk voor deze organisatie. Door deze goede ervaring is voor mij echt bevestigd dat mijn eerste stageorganisatie, maar met name de stagebegeleider, totaal niet deugde.. Ik was niet de eerste stagiair die het daar niet meer trok, tevens mogen er van onze opleiding geen stagiairs meer naartoe.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |