Sowieso het uitzendburo, maar ook het GAK? dat hoorde ik iemand laatst namelijk zeggen, maar ik dacht dat het bedrijf (in dit geval dus het uitzendburo) altijd het Gak moest bellen en niet de werknemer.
Weet iemand hoe het precies zit?
De werknemer waar ik bij werk via het uitzendburea en Het Uitzendbureau zelf. Bij beterschap mocht ik me weer melden bij het uitzendbureau en de GAK betermeld lijn bellen. Die betelmeld lijn is een computer en die moet op de dag dat je wer beter bent gebeld worden. Ik heb me een paar maanden terug één dag ziek gemeld en daarna een dag telaat dus eigenlijk de GAK betermeld lijn gebeld.. maar dat was niet goed... weeeeken later kreeg ik nog een waarschuwing erachteraan dat ik te laat was met betermelden en dat daar de volgende keer de nodige concequenties aan vast zaten..
quote:Ook weleens last van gehad!
Op maandag 28 oktober 2002 09:38 schreef Vork het volgende:
Ik moest achtereenvolgends bellen bij ziekte:De werknemer waar ik bij werk via het uitzendburea en Het Uitzendbureau zelf. Bij beterschap mocht ik me weer melden bij het uitzendbureau en de GAK betermeld lijn bellen. Die betelmeld lijn is een computer en die moet op de dag dat je wer beter bent gebeld worden. Ik heb me een paar maanden terug één dag ziek gemeld en daarna een dag telaat dus eigenlijk de GAK betermeld lijn gebeld.. maar dat was niet goed... weeeeken later kreeg ik nog een waarschuwing erachteraan dat ik te laat was met betermelden en dat daar de volgende keer de nodige concequenties aan vast zaten..
Ben je een dagje ziek, daarna ben je nog 2 dagen bezig om alles weer goed te maken.
Je meldt je ziek bij:
- werkgever
- uitzendbureau
Je meld je beter bij:
- werkgever
- uitzendbureau
- GAK
Later wordt je nog gebeld door GAK wat je had en zo.
Ben je een dag niet lekker hoor... wat een gedoe...
* Jojogirl zou alleen maar 1 dagje daar werken, verandert dat nog iets aan de zaak?
En het uitzendburo heb ik al geprobeerd te bellen, maar daar nam niemand op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |