En je heel de avond sikkeneurig aan zitten te kijken en voordat je je ogen dicht doet een tirade krijgt dat je de post niet geliked hebt.quote:Op zondag 28 september 2014 18:54 schreef Slaap_Zak het volgende:
Om vervolgens meer tijd in een "ik heb gekookt" jubeltopic te besteden dan aan het hele gerecht
En geen foto op instagram hebt gepost van het bakje slijmquote:Op zondag 28 september 2014 18:57 schreef Pharkus het volgende:
[..]
En je heel de avond sikkeneurig aan zitten te kijken en voordat je je ogen dicht doet een tirade krijgt dat je de post niet geliked hebt.
Beter dan kouwe kip madras uit een pakje.quote:
Niks is lekkerder dan datquote:Op zondag 28 september 2014 19:24 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Beter dan kouwe kip madras uit een pakje.
Die zou je zo krijgen als ik kouwe kip madras voorgeschoteld kreeg.quote:Op zondag 28 september 2014 19:26 schreef Pixxie. het volgende:
[..]
Niks is lekkerder dan dat
Behalve dan een goeie pets op de billekes
Je mag er wel even in bijten hoorquote:Op zondag 28 september 2014 19:26 schreef Slaap_Zak het volgende:
Ik heb wel zin in Pixie haar kipfilet trouwens
Voor jou dan koude kip madrasquote:Op zondag 28 september 2014 19:27 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Die zou je zo krijgen als ik kouwe kip madras voorgeschoteld kreeg.
quote:Op zondag 28 september 2014 19:27 schreef Pixxie. het volgende:
[..]
Je mag er wel even in bijten hoor
Had liever piemel pics gehadquote:Op zondag 28 september 2014 19:39 schreef Slaap_Zak het volgende:
[..]
En weet je, ik maak ook een slijmerig prutje uit een zakje als je wil....
Het enige wat ik wil is een man die de baas is, me een paar goeie harde tikken in bed geeft en koude kip madras uit een pakje en ik ben gelukkigquote:Op zondag 28 september 2014 19:42 schreef Slaap_Zak het volgende:
[..]
Voor een pakjes koker ben je best veeleisend
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |