Goedenacht mede bandieten en vrolijke autisten.
Het is zaterdagnacht, 48 over 5 en dus weer tijd voor een al oude maar bazige Wicked hosseltopiek.

TS ging vanavond na een paar potjes Fifa 15 maar effe de stad in, niks speciaals, gewoon in zijn eentje.
Doel? Lol maken en een ons scoren.
Op een gegeven moment had TS een 7/10 aan de haak geslagen buiten bij het roken, zoals meestal het geval heb je er geen erg in en ben je gewoon gezellig dom aan het lullen om na 5 seconden te vergeten waar het over ging. Goed na wat lachen, plagen en zoenen vroeg ze of ik mee naar huis kwam, natuurlijk zei ik hier geen nee tegen en ging ik mee.
Eenmaal bij haar thuis gekomen vroeg ze op een gegeven moment of ik een condoom bij me had.

Ik gebruik die dingen nooit behalve als een meid de pil niet slikt of andere voorbehoedsmiddelen gebruikt. Dus zei ik dat, dat niet nodig was waarna ze zei dat ze niet zomaar seks kan hebben met een jonge zonder condoom.

Klacht: Chick eist dat ik condoom gebruik.
Klacht2: Neuken met condoom
Klacht3: Door het condoom gebruik erover denken om nog een keer af te spreken om dan zonder condoom te neuken en in haar te komen
Anti-klacht: Neuqseks.

Verwachte reacties: TS

, kwaliteitstopiek

, Goed verhaal

Groetjes,
Ju boy