abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_145559913
He, wat een teleurstelling. Nu moet ze wel snel iemand anders vinden om die baby mee op de wereld te zetten.
But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave
pi_145560960
Bizar hoe je zo'n hoog zelfbeeld van jezelf kan hebben.
Blub
pi_145560973
Martijn is toch niet zo dom als hij eruit ziet.
pi_145562801
Op naar de miljonairsbeurs zou ik zeggen. Misschien dat ze daar nog een lege huls vol wille pompen.
pi_145562978
Arie Boomsma heeft haar toch ook al gedaan?
pi_145563031
quote:
1s.gif Op woensdag 15 oktober 2014 12:18 schreef Pulzzar het volgende:
Arie Boomsma heeft haar toch ook al gedaan?
http://www.telegraaf.nl/p(...)_Arie_Boomsma__.html
pi_145563241
quote:
Arie is dus niet achterlijk
pi_145563284
quote:
14s.gif Op woensdag 15 oktober 2014 12:27 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Arie is dus niet achterlijk
Nee, niet achterlijk, juist homo. Net zoals johnny de mol, zo'n griet pak je een keer en zet je daarna in de regen buiten op straat. Haar kleren gooi je uit het raam.
  woensdag 15 oktober 2014 @ 12:29:42 #209
213344 Ypmaha
Onjuist bejegend
pi_145563304
Zit nu in de wachtkamer van de huisarts, en die assistente lijkt precies op haar
  woensdag 15 oktober 2014 @ 12:31:44 #210
313135 Softfeel
feel how soft it can be
pi_145563365
Volpompen en de deur uittrappen
You think you get it, which isn't the same as actually getting it. Get it?
What in the name of what's-its-name are you doing?
ik stop pas als de dame volledig bevredigd is
pi_145563423
quote:
0s.gif Op woensdag 15 oktober 2014 12:29 schreef Ypmaha het volgende:
Zit nu in de wachtkamer van de huisarts, en die assistente lijkt precies op haar
Zeg het tegen haar! Misschien is zij het wel en maak je kans.
  woensdag 15 oktober 2014 @ 12:35:02 #212
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_145563473
quote:
0s.gif Op woensdag 15 oktober 2014 12:33 schreef Eyip het volgende:

[..]

Zeg het tegen haar! Misschien is zij het wel en maak je kans.
Op een klap in je gezicht? _O-
pi_145563533
quote:
10s.gif Op woensdag 15 oktober 2014 12:35 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Op een klap in je gezicht? _O-
Schijtbak. Het is een tandartsassistente. Die zegt, hihihihi en kan ik u helpen? Heet u toevallig schumacher? Oh, een nichtje van mij lijkt precies op u en gaat altijd naar Italie naar de kapper.
pi_145563817
Vriendinnetje Tinkebell om hulp gevraagd
quote:
Jacobien Schumacher wordt vermalen door de roddelbladen omdat ze een nieuwe liefde heeft en twee jaar geleden een onhandig interview gaf. Tinkebell ziet met verbijstering toe hoe deze karaktermoord wordt gepleegd en hoe veel mensen, die niet beter weten, er zich vrolijk over maken. Daarom kwam ze in actie, zocht Jacobien op en noteerde haar relaas.
Jacobien Schumacher. We komen elkaar zo nu en dan tegen en dan maken we een praatje. Aardig meisje. Heeft veel meegemaakt. Altijd druk met werk. Drie weken geleden zag ik haar voor het laatst en toen straalde ze van oor tot oor: ze was aan het daten. Ze wilde er niet heel veel over zeggen, maar wel dat het bijzonder was en dat het pril was.
Ik heb geen tv. Ik herken geen acteurs, ik ken geen presentatoren, ik weet niets van roddels en het intersseert me niets wie het met wie doet. Dus toen een vriendin mij eergisteren een bericht 'hee, jij kent haar toch?' stuurde met een link naar een artikel waarin stond dat Jacobien Schumacher de nieuwe vriendin van Martijn Krabbé is, moest ik even googelen wie Martijn Krabbé ook alweer is.
Vanmorgen deelde Tofik Dibi een 'grappig' stuk uit het tijdschrift 'Grazia' op Facebook. Het ruim twee jaar oude artikel ging over Jacobien en kennelijk was het 'viral' gegaan nadat roddelblad 'Story' op haar cover foto's had afgedrukt van 'het nieuwe stel'.
Auw. Dacht ik toen al, zonder het Grazia stuk gelezen te hebben.
Het lijkt me op zijn zachtst gezegd ongemakkelijk wanneer je net met iemand aan het daten bent, je elkaar nog moet leren kennen en je al direct wordt gevolgd door papparazzi die alles uit de kast halen om van deze mug een grote olifant te maken.
Toch bleek al gauw, nadat ik het twee en een half jaar oude artikel had gelezen en wat had gezocht op Twitter, dat die ongemakkelijkheid van het publiek worden van iets wat volgens mij alleen maar leuk en spannend zou moeten zijn op dit moment nog het mínst vervelende was van wat zich nu in het roddelcircuit van showbizzland af leek te spelen.
Leuk, aardig, hardwerkend meisje Jacobien wordt door het slijk gehaald en er wordt een persoon van haar gemaakt die in ieder geval niet lijkt op de Jacobien die ik ken. Toegegeven, nu ik het Grazia stuk heb gelezen kan ik er ook niets anders van maken dan dat dit interview met haar, wanneer je haar niet persoonlijk kent, vráágt om nare opmerkingen en gekdoenerij.
Maar ik ken Jacobien dus wèl een beetje en daarnaast durf ik mezelf expert te noemen op het gebied van 'imago creatie in de media door derden'. Ik schreef op deze website wel eens over voorvallen waarin het woord 'manipulatie' de lading totaal niet meer dekt als je kijkt naar hoe ver een journalist soms kan gaan om lezerspubliek te trekken en ik gaf een paar jaar geleden een TEDx lezing over hoe in de loop der jaren door kranten en internet een personage van mij is gecreëerd die in de verste verten niet meer lijkt op wie ik ben of wat ik doe. (NB: kijkt u deze video vooral af tot het einde, anders gaat u mijn punt hier niet begrijpen)
Wat ik in de afgelopen 10 jaar onder meer heb geleerd is dat een eerste artikel altijd het belangrijkste artikel is, omdat opvolgende artikelen altijd het eerder gepubliceerde over een onderwerp zullen meenemen. Wanneer er dus iets heel erg stoms of onwaars over je wordt gepubliceerd (ongeacht of je daar zelf wel of geen schuld aan hebt) blíjf je daar altijd last van houden.
Ja, dat sucks voor Jacobien.
Daarom een beknopte poging om een en ander recht te zetten. Niet omdat ik denk dat showbizzroddelminnend Nederland (wie zíjn dat eigenlijk?) iets van ondergetekende zal aannemen (al was het maar omdat het meest absurde verhaal, altijd het leukste verhaal is om te geloven), maar om toch een soort tegengeluid te laten horen omdat Jacobien, zoals ik al schreef, gewoon een leuk, hardwerkend meisje is dat (en wie doet dat niet zo rond die leeftijd?) zo rond haar 19e jaar wat stomme dingen heeft gezegd en gedaan.
Vanmorgen ben ik bij haar langs gegaan en heb haar het betreffende (tenenkrommende) Grazia stuk nog eens voorgelegd.
For the record: Op dit moment organiseert Jacobien events en netwerkborrels voor modemerken, hotels en restaurants. Daar heeft ze een fulltime job aan. Van luieren dus geen sprake.
Maar een aantal jaar geleden had ze een rol in het programma 'De Bachelor'. Ze koos er op dat moment voor om mee te werken aan de show omdat ze toen dacht (en met terugwerkende kracht is dat natuurlijk heel naïef) dat veel wat met tv te maken heeft een potentiële ingang kon zijn in de wereld waarin zij ooit hoopte te floreren als actrice of presentator. Helaas moest ze er achter komen dat ze zó erg haar droom najoeg dat ze niet door had dat ze door programmamakers werd gebruikt om een typetje te creëren en in een naar daglicht werd geplaatst dat compleet niet meer correspondeerde met wie ze eigenlijk was. Kortom, er werd een karakter van haar geschetst dat kennelijk lekker in de amusements-tv-markt lag, waar uiteindelijk veel mensen beter van werden, maar wat voor Jacobien betekende dat er een persoon van haar werd gemaakt waar ze niet eens op wílde lijken.
Ze besloot zich voorlopig terug te trekken uit de publieke wereld en probeerde, simpelweg door hard te werken áchter de schermen, een basis en een nieuw imago op te bouwen en te werken aan de carriere die ze ambieerde.
http://www.joop.nl/opinie(...)jacobien_schumacher/
pi_145563839
quote:
Wil je nog steeds graag voor tv werken?
-'Ja, dat is mijn passie. Het liefst zou ik acteren en presenteren. Maar doordat ik besefte dat ik van een bepaald imago af moest komen heb ik de afgelopen jaren achter de schermen gewerkt om op deze manier zoveel mogelijk ervaring op te doen en geprobeerd mezelf op een positieve manier te bewijzen.'
Wat klopt er dan van het Grazia artikel?
-'Dat ik heel graag ergens wil komen. Dat ik graag voor tv wil werken. Dat ik inderdaad graag naar de kapper ga in Italië omdat dat gewoon een fijne kapper is en mijn vader heeft me inderdaad veel geholpen. Het klopt ook dat ik graag boeken zou schrijven. En het staat er een beetje ongemakkelijk maar ik geloof ook echt dat wanneer je iets wil bereiken dat dat kan. Grazia noemt dat glamorous, maar voor mij is dat succesvol zijn in de dingen waarvoor je gepassioneerd bent.'
Wat klopt er absoluut niet?
-'Bijna niets, maar de grootste onzin: Dat ik niet wilde werken. Dat ik met BN'ers omging om iets te bereiken. Dat ik me te goed voel voor een H&M. Dat ik stiekem kleding kapot maakte in de winkel om zo korting te krijgen (dat was echt belachelijk!) Ik wil zeker wel heel hard werken en heb allerlei baantjes gehad. Ik heb een kapper- en uiterlijke verzorgingsopleiding afgerond en heb als kapper gewerkt en ik heb verschillende baantjes in de horeca gehad. Ik zie mijzelf ook niet als professioneel schrijfster. Ik heb geen relatie met Johnny de Mol gehad.'
Maar dat staat er wel expliciet, hoe komen ze daar dan bij?
- 'Ik heb verteld dat ik met hem omging en dat hij een voorbeeld voor me was, daar heeft de journalist van gemaakt dat ik een relatie met hem zou hebben, maar dat klopt niet.'
Waarom heb je uberhaubt ingestemd met dit artikel in een blad als Grazia?
-'Ik dacht toen dat Grazia artikel een ingang kon zijn en het gegeven dat een groot deel van wat ze schreven niet klopte was iets waar ik me wel rot over voelde, maar ik dacht toen dat mensen uiteindelijk wel zouden zien wie ik echt ben. Nu weet ik beter.'
  Spellchecker maandag 27 oktober 2014 @ 22:01:13 #216
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_146014256
quote:
Jacobien Schumacher, die aan het daten was met Martijn Krabbé, huilt uit bij een vriendin.
'Bien' is van mening dat niets kan tippen aan een echte vriend. "In tijden dat je helemaal alleen bent en dat iedereen je veroordeelt is niets zo waardevol als een echte vriend die in je gelooft, hoeveel fouten je ook maakt of wat je ook zegt", schrijft ze op haar Instagrampagina vergezeld van een foto van haar en een vriendin.
Over de jongedame, die het kortstondig aanlegde met Martijn Krabbé, kwam heel wat op straat te liggen. Zo zei ze met Johnny de Mol te hebben gedate, zat ze achter Arie Boomsma aan en zocht ze op tv een man via The Bachelor en Take me out.
Martijn en Jacobien zijn, na het een korte tijd leuk te hebben gehad met elkaar, inmiddels niet meer aan het daten.
bron
  maandag 27 oktober 2014 @ 22:03:50 #217
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_146014400
En in mijn MyAT zag het er zo uit, dus ik dacht even....

SHO Beroemd & Zwanger #72 ChatGirl 49 2.715 2162778 27-10-2014 22:01:25 bloempje-moi
KLB Jacobien Schumacher Disorder 215 16.100 2153611 27-10-2014 22:01:13 maily
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 27 oktober 2014 @ 22:04:12 #218
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_146014416
Die golddigger kan wel een imagocoach gebruiken. :')
pi_146015107
Het klinkt misschien raar, maar dit kan uiteindelijk heel positief uitpakken voor haar. Niemand zit te wachten op meisjes die perfect zijn, maar bad girls zijn wel interessant.

Als ze over dit issue zou praten in talkshow van bijvoorbeeld Humberto Tan en daarin laat zien dat ze geen oppervlakkige golddigger is, maar een leuke meid kan het balletje voor haar rollen en wie weet wordt ze later benaderd om één of andere show van SBS te presenteren.
pi_146835322
quote:
1s.gif Op donderdag 20 november 2014 10:33 schreef Pulzzar het volgende:

[..]

Dom is ze iig niet.
Heb je gezien wat voor stukken ze schrijft terwijl ze zichzelf schrijfster noemt?
pi_146835387
quote:
0s.gif Op donderdag 20 november 2014 10:35 schreef Chai het volgende:

[..]

Heb je gezien wat voor stukken ze schrijft terwijl ze zichzelf schrijfster noemt?
ja

Dan is ze dyslect. Is ze dan ook meteen dom?

Ze is wel lui overigens.
pi_146835411
quote:
1s.gif Op donderdag 20 november 2014 10:38 schreef Pulzzar het volgende:

[..]

ja

Dan is ze dyslect. Is ze dan ook meteen dom?

Ze is wel lui overigens.
Dyslecten kunnen ook gewoon alinea's gebruiken hoor. :')
pi_146835460
quote:
13s.gif Op donderdag 20 november 2014 10:39 schreef Chai het volgende:

[..]

Dyslecten kunnen ook gewoon alinea's gebruiken hoor. :')
OK, dat weten we dan ook weer.
pi_146835955
buttsecsmatriaal
It is not down on any map; true places never are.
CRE / Creatief met een Duim
pi_146837408
Verdomme wat moet dat vliegding van Peter Pan met dit stuk verdriet?
En waar kan ik dat interview terug vinden?
pi_146839026
http://www.grazia.nl/show(...)-steeds-met-jacobien

de storm is wat gaan liggen en Martijn "drankhoofd" Krabbe is weer bovenop Jacobien gaan liggen in Wenen begin van deze maand

Dat dit kan in Nederland
pi_146850156
Interview gelezen, wat een verschrikkelijk arrogant wijf.
  vrijdag 21 november 2014 @ 00:01:50 #230
293345 IkeDubaku99
The Investigator
pi_146858924
In de ban zijn van Bien. :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')