en Mol die t niet door heeftquote:Op zondag 21 september 2014 15:41 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Ze geven 'm gewoon advies om harder te gaan. Onder een andere noemer.
Ohquote:Op zondag 21 september 2014 15:41 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Ze geven 'm gewoon advies om harder te gaan. Onder een andere noemer.
22.7quote:Op zondag 21 september 2014 15:43 schreef Googolplexian het volgende:
HAM gaat een schone pitstop niet redden. 28 sec nodig, 21.1 nu, snelheid kakt in.
Ja, maar hij had al moeite met het bericht dat hij 7 ronden op deze banden moest doen ... en da's toch wel 7 ronden geleden inmiddels.quote:
wacht maar tot LH gaat pittenquote:
Op nieuwe banden is Hamilton dan echt wel sneller en moet 't geen probleem zijn er langs te komen.quote:Op zondag 21 september 2014 15:44 schreef opreis het volgende:
Vettel zou hem ook nog kunnen winnen als zn banden het houden
https://uk.eurosport.yaho(...)thers-122826895.htmlquote:Op zondag 21 september 2014 15:44 schreef JohnB52 het volgende:
Laat maar weer eens zien dat Button een van de fitste is van allemaal.
Heb m nog niet horen klagen (daarover)
Alo is de car problem van RICquote:
quote:Op zondag 21 september 2014 15:45 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Op nieuwe banden is Hamilton dan echt wel sneller en moet 't geen probleem zijn er langs te komen.
hangt er ook vanaf of hij alleen langs Vettel moet of ook nog langs Ricciardoquote:Op zondag 21 september 2014 15:45 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Op nieuwe banden is Hamilton dan echt wel sneller en moet 't geen probleem zijn er langs te komen.
dat volgens mij nog wel. Er mogen geen aanwijzingen meer worden gegeven om het presteren te verbeteren, dus bijvoorbeeld neem een andere lijn in bocht 10quote:Op zondag 21 september 2014 15:45 schreef Wombcat het volgende:
"go strat mode 5" Dat mocht toch niet meer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |