SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De 10 geboden van dit topic:
1. Gij zult niet maveren;
2. Gij zult het pacehoerisme prediken;
3. Gij zult het Trapzionisme verspreiden;
4. Gij zult Rijst discrimineren;
5. Gij zult ThadCastle en freire accepteren als play(station)boys;
6. Gij zult de verloren broeders Ozz, POTS, Toefjes en Lindgren steunen;
7. Gij zult uw medemens met een Xbox One uitlachen en vernederen;
8. Gij zult den troll Maver niet voeden;
9. Gij zult WEFUT.com gebruiken voor squadbuilden;
10. Gij zult niet babbelen met mods.
![]()
Thad laat rob eens met rusttwitter:RobHodson_ twitterde op woensdag 17-09-2014 om 15:30:024 RT @iThadCastle: @RobHodson_ Another important question: How many goals is Diego Costa going to score tonight? reageer retweet
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
Nu weer gezellig chatten met zo'n game-advisor in de hoop dat ze m'n Origin-account even goed kunnen koppelen.![]()
![]()
Leuker om te weten hoeveel Ibra er gaat scorenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Kijk de onderste balkquote:Op woensdag 17 september 2014 15:44 schreef Maver24 het volgende:
https://mobile.twitter.com/Kazooie94/status/512234687780388864
Dit is de webapp toch niet?![]()
quote:Op woensdag 17 september 2014 15:45 schreef Kiid het volgende:
Leuker om te weten hoeveel Ibra er gaat scoren0SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee hij is bij het FIFA toernooi waar gazhim en ik vorig jaar ook warenquote:Op woensdag 17 september 2014 15:44 schreef Maver24 het volgende:
https://mobile.twitter.com/Kazooie94/status/512234687780388864
Dit is de webapp toch niet?![]()
Came here for this, not dissappointedquote:Op woensdag 17 september 2014 15:45 schreef Timmy_Turner het volgende:
Thad laat rob eens met rusttwitter:RobHodson_ twitterde op woensdag 17-09-2014 om 15:30:024 RT @iThadCastle: @RobHodson_ Another important question: How many goals is Diego Costa going to score tonight? reageer retweet
![]()
Haha ja er zit totaal geen verschil tussen.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:45 schreef Dudeweiser het volgende:
Tobi, ik las op de interwebz dat de handling bijna 1 op 1 is overgenomen van Forza 5, klopt dat?![]()
Wat is het probleem?quote:Op woensdag 17 september 2014 15:45 schreef Lastpost het volgende:
Nu weer gezellig chatten met zo'n game-advisor in de hoop dat ze m'n Origin-account even goed kunnen koppelen.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Er is een groot verschil tussen Forza en Forza Horizon.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:48 schreef The_Yakuza het volgende:
Forza is gewoon bijna Dirt geworden![]()
Ziet er wel echt supermooi uitquote:Op woensdag 17 september 2014 15:49 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Er is een groot verschil tussen Forza en Forza Horizon.
GRAAG VERWIJDEREN![]()
Zie nu pas dat Willian wel RM is..en dan Shirley niet
Willian H/H trouwens..misschien al wel voorbij gekomen hier tussen alle spam door.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Behalve die herhalingen, die lijken nergens op.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:50 schreef The_Yakuza het volgende:
[..]
Ziet er wel echt supermooi uit![]()
![]()
Ditquote:
Inferieure kut consoleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 17 september 2014 15:51 schreef Kiid het volgende:
[..]
Dit
Inferieure kut consoleLijkt net op lego racer.. snel maar afgezet om oogkanker te voorkomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Dacht meer aan A2 racer van Davilex.quote:Op woensdag 17 september 2014 15:52 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Lijkt net op lego racer.. snel maar afgezet om oogkanker te voorkomen.![]()
![]()
Davilex zo beledigenquote:Op woensdag 17 september 2014 15:53 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Dacht meer aan A2 racer van Davilex.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
COMPETITIE MANAGER HYPEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:Op woensdag 17 september 2014 15:53 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Dacht meer aan A2 racer van Davilex.
ARVELADZEEEEE.
DAT WAS HET FLUITSIGNAAL VOOR DE RUST.
KOMT DAT SCHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT.![]()
in Fifa 14 vond ik een aantal spelers met high/high juist ontzettend goed. Di Maria, Tevez en El Shaarawy waren mijn bestequote:Op woensdag 17 september 2014 15:50 schreef Tim86 het volgende:
Zie nu pas dat Willian wel RM is..en dan Shirley niet
Willian H/H trouwens..misschien al wel voorbij gekomen hier tussen alle spam door.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: