Wat is volgens jou wel een realistisch tijdpad?quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:32 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
Vermoedelijk is je de doel vrijwel onhaalbaar, het is een behoorlijk forse verbetering in 4 maanden. Het zou me niet verbazen als je je doel nooit zou kunnen halen.
Het hele zaakje vergeten en gewoon gaan zien waar je uiteindelijk uitkomt en lekker gaan lopen.quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:37 schreef Lader het volgende:
[..]
Wat is volgens jou wel een realistisch tijdpad?
Ik ben opzoek naar tips om mijn doel te behalen, niet om gedemotiveerd te worden :Squote:Op dinsdag 16 september 2014 19:40 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Het hele zaakje vergeten en gewoon gaan zien waar je uiteindelijk uitkomt en lekker gaan lopen.
Ja, ik wil 5 km loopjes gaan doen!quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:44 schreef Jero_nimo het volgende:
Waarom wil je een kwartier lang op 16km/uur kunnen lopen? Wil je 5km loopjes gaan doen?
Wat is je geschiedenis qua lopen, hoelang loop je al, heb je wel eens een wedstrijdje gelopen? Wat is je langste afstand tot nu toe? Hoe vaak loop je per week?
Wat bedoel je met give or take? En pr's?quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:44 schreef PippenScottie het volgende:
Zonder enige wetenschappelijke basis, maar toen ik nog veel sportte krikte ik mijn conditie en snelheid als volgt op:
Paar keer per week lopen en verschillende soorten parcourtjes doen. Ik had rondjes van 3, 5, 6, 8, 12 en 15 km (give or take). Op elk parcours hield ik mijn snelste tijden bij en ik moest elke week wel een paar pr's verbeteren, wat vrijwel altijd lukte.
Ik wisselde de parcours af en trainde zo mijn conditie, maar ook mijn pieksnelheid.
Geen idee of het wat voor jou is, veel loopplezier ieg.
Ja daar was ik al van op de hoogte. Maar ik ben juist benieuwd naar hóé ik dat moet aanpakkenquote:Op dinsdag 16 september 2014 19:49 schreef Joooo-pi het volgende:
Train met hartslagmeter. Wissel lage hartslag trainingen af met intervaltraining.
Als je een 10k in 52min loopt en een halve marathon in dik 2 uur dan zou ik je plannen maar een beetje bijstellen. Richt je eerst eens op een 5k in 25 minuten rond.quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:50 schreef Lader het volgende:
[..]
Ja, ik wil 5 km loopjes gaan doen!
Ik loop al heel mijn leven hard. De ene keer vaker dan de andere keer. Afgelopen half jaar best wel frequent. Vaak heb ik wedstrijden van 10km gelopen. Mijn snelste zijn op 10km was 52 minuten.
Mijn tijd op een halve marathon was 2 uur en 12 min. Dat was een maand of 5 terug. In tussentijd mijn conditie verbeterd, maar nooit meer een meetmoment gehad.
Ik loop nu 4 keer per week.
[..]
Wat bedoel je met give or take? En pr's?
Dacht ik ook. 10k zou dan binnen 50 min. moeten.quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:02 schreef YUR het volgende:
Als je snelste tijd op de 10km 52 minuten is, hoe hou je dan 12 km/uur makkelijk een uur vol?
Dat zal een lesuur zijnquote:Op dinsdag 16 september 2014 20:02 schreef YUR het volgende:
Als je snelste tijd op de 10km 52 minuten is, hoe hou je dan 12 km/uur makkelijk een uur vol?
quote:Op dinsdag 16 september 2014 19:58 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als je een 10k in 52min loopt en een halve marathon in dik 2 uur dan zou ik je plannen maar een beetje bijstellen. Richt je eerst eens op een 5k in 25 minuten rond.
Die was ik vergeten erbij te zetten, 5k in 25 minuten rond kan ik al. Er was een tussentijdse meting met die 10k in 52 min, en de tussenmeting (op 5k dus) was toentertijd 25min rondquote:Op dinsdag 16 september 2014 19:58 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als je een 10k in 52min loopt en een halve marathon in dik 2 uur dan zou ik je plannen maar een beetje bijstellen. Richt je eerst eens op een 5k in 25 minuten rond.
Omdat sinds dat moment maanden verstreken zijn en ik sindsdien hard getraind heb. Ik weet mezelf best goed in te schatten. Ik heb geen uur rond gerend met 12km/h, maar ik weet dat ik het wel vol kan houdenquote:Op dinsdag 16 september 2014 20:02 schreef YUR het volgende:
Als je snelste tijd op de 10km 52 minuten is, hoe hou je dan 12 km/uur makkelijk een uur vol?
Dat weet je pas zeker als je het daadwerkelijk hebt gedaan. Ik zou op basis van mijn PR op de halve marathon een hele marathon makkelijk binnen 3u40 kunnen lopen.quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:09 schreef Lader het volgende:
[..]
[..]
Die was ik vergeten erbij te zetten, 5k in 25 minuten rond kan ik al. Er was een tussentijdse meting met die 10k in 52 min, en de tussenmeting (op 5k dus) was toentertijd 25min rond
[..]
Omdat sinds dat moment maanden verstreken zijn en ik sindsdien hard getraind heb. Ik weet mezelf best goed in te schatten. Ik heb geen uur rond gerend met 12km/h, maar ik weet dat ik het wel vol kan houden
Jij loopt dan ook veel te veel voor de lol.quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:13 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat weet je pas zeker als je het daadwerkelijk hebt gedaan. Ik zou op basis van mijn PR op de halve marathon een hele marathon makkelijk binnen 3u40 kunnen lopen.
In de praktijk is al 2 keer gebleken dat dat ruim niet het geval was
Ja...nu wel ja... Sorryquote:Op dinsdag 16 september 2014 20:29 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Jij loopt dan ook veel te veel voor de lol.
Dat is ook het doel, precies vijftien minuten en geen seconde langer!quote:Op dinsdag 16 september 2014 20:41 schreef hatsaflats het volgende:
En met 15 minuten op 16km/h zit je nog steeds maar op 4km. Just saying.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |