FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Cel geëist voor sex met gehandicapte dochter
tong80maandag 15 september 2014 @ 15:22
Tegen een 71-jarige man uit Appingedam is maandag drie jaar celstraf geëist voor het jarenlang verkrachten van zijn verstandelijk beperkte dochter en aanranding van een tweede dochter.

Twee van de drie dochters deden in 2013 aangifte tegen hun vader. De derde dochter zou ook zijn misbruikt, maar durft volgens haar zussen haar mond niet open te doen. Hun oudere broer verklaarde ook jarenlang te zijn misbruikt, maar zijn zaak was verjaard. De 71- jarige man wordt niet vervolgd voor het misbruiken van zijn derde dochter. De officier vermoedt dat die vrouw ook is misbruikt, maar een aangifte en verdere bewijzen ontbreken.

De vader erkende bij de politie zijn kinderen jarenlang te hebben misbruikt. Tijdens de zitting wist de bejaarde man zich de cruciale details niet meer te herinneren. Hij werd meerdere malen door zijn echtgenote betrapt tijdens de ontuchtige handelingen met zijn kroost. De vrouw houdt tot op de dag van vandaag haar mond.

De officier van justitie beschreef het gezin als een zeer gesloten huishouding. De vader profileerde zich in de ogen van de aanklager als een seksuele veelvraat die zijn dochter niet als zijn kind, maar als een stuk vlees zag. Vaders wil was wet binnen dit gezin. Hij begeleidde zijn dochters overal naartoe en vriendjes werden niet geduld.

Het misbruik begon toen de kinderen rond de 10 jaar waren en ging door tot na hun veertigste. Twee dochters wonen nog in de ouderlijke woning.

De officier hield in zijn eis rekening met het feit dat de vader zelf kampt met een verstandelijke beperking en antisociaal gedrag. Volgens de deskundigen kunnen de daden de man hierdoor in verminderde mate worden aangerekend. Naast de celstraf en een jaar voorwaardelijk eiste de officier voor een van de dochters een schadevergoeding van 24 duizend euro.

De rechtbank in Groningen doet over twee weken uitspraak.

Cel geëist voor seks met gehandicapte dochter

Die moeder is natuurlijk even schuldig. :(

:{
awiebomaandag 15 september 2014 @ 15:26
tsjah, je moet zelf je mond opentrekken natuurlijk zoals dat nu eindelijk gebeurt.
tong80maandag 15 september 2014 @ 15:32
quote:
15s.gif Op maandag 15 september 2014 15:26 schreef awiebo het volgende:
tsjah, je moet zelf je mond opentrekken natuurlijk zoals dat nu eindelijk gebeurt.
Die man was een tiran. Had ze in hun greep blijkbaar. Ken ook situaties met veel huiselijk geweld dat pas erg laat werd gemeld uit angst voor de gevolgen.

:P
Wespensteekmaandag 15 september 2014 @ 15:40
quote:
De man verklaarde dat hij niet wist dat een vader geen seks mocht hebben met zijn eigen kinderen
http://www.dvhn.nl/nieuws(...)ntucht-11673773.html
EdvandeBergmaandag 15 september 2014 @ 15:40
Eis is 3 jaar. Dat zal wel door de rechter wel wat getemperd worden. Is immers al zo lang geleden, de dader is minder begaafd en bovendien al op leeftijd etc.
KaBufmaandag 15 september 2014 @ 18:02
Heel stom dit, maar ik las de TT als iemand die een cel wilde om seks te hebben met zijn gehandicapte dochter :')
Repelsteeltjudinsdag 16 september 2014 @ 14:01
Wat een absurd verhaal. Je gelooft het bijna niet.
tong80dinsdag 16 september 2014 @ 21:56
jarenlang verkrachten van zijn verstandelijk beperkte dochter en aanranding van een tweede dochter.

De derde dochter zou ook zijn misbruikt, maar durft volgens haar zussen haar mond niet open te doen. Hun oudere broer verklaarde ook jarenlang te zijn misbruikt

Hij werd meerdere malen door zijn echtgenote betrapt tijdens de ontuchtige handelingen met zijn kroost. De vrouw houdt tot op de dag van vandaag haar mond.

Twee dochters wonen nog in de ouderlijke woning.

:D

:{
tong80dinsdag 16 september 2014 @ 21:59
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 september 2014 14:01 schreef Repelsteeltju het volgende:
Wat een absurd verhaal. Je gelooft het bijna niet.
Dat is het erge vaak. 'Het was zo'n lieve man.'

:P
Speculant.dinsdag 16 september 2014 @ 22:09
3 jaartjes ook maar en dan niet eens TBS, want hoezo mankeer je iets in je kop? 8)7
RhytmicalRemedydinsdag 16 september 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2014 15:40 schreef EdvandeBerg het volgende:
Eis is 3 jaar. Dat zal wel door de rechter wel wat getemperd worden. Is immers al zo lang geleden, de dader is minder begaafd en bovendien al op leeftijd etc.
3 jaar maar?????????????????????????????????
theunderdogdinsdag 16 september 2014 @ 22:21
Je kan dit ook zien als liefdadigheidswerk natuurlijk, misschien had die gehandicapte dochter anders wel nooit seks gehad.
LXIVdinsdag 16 september 2014 @ 22:23
Daarom is het ook goed beleid om het krijgen van kinderen door zwakbegaafden te ontmoedigen. Die kinderen zijn zelf ook vaak zwakbegaafd, de ouders kunnen ze niet goed zelfstandig verzorgen en het is vaak een olievlek die zich uitbreidt.
2dopedinsdag 16 september 2014 @ 22:29
Appingedam :')

En ja, diep triest, ook van die verjaarde zaak van die broer/zoon.
Revanchesdinsdag 16 september 2014 @ 23:55
3 jaar :')
quinoahipsterwoensdag 17 september 2014 @ 00:02
Er gaat niets boven Groningen.
tong80woensdag 17 september 2014 @ 01:42
quote:
14s.gif Op woensdag 17 september 2014 00:02 schreef quinoahipster het volgende:
Er gaat niets boven Groningen.
Ach, bij elke andere plaats krijg je zo'n reactie.

:P
Vader_Aardbeiwoensdag 17 september 2014 @ 13:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 september 2014 15:40 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

De man verklaarde dat hij niet wist dat een vader geen seks mocht hebben met zijn eigen kinderen

http://www.dvhn.nl/nieuws(...)ntucht-11673773.html
Tja, begrijpelijke vergissing. Geeft niet hoor, lieverd, dan weet je het nu! :')
Kreatorwoensdag 17 september 2014 @ 13:18
Mag dat niet? :o.