Serena had van iedereen gewonnen denk ik.quote:Op maandag 8 september 2014 00:10 schreef LoveProfuzion het volgende:
Wat een faal partij van Wozniacki,,,,,1 winner in heel de wedstrijd (buiten 3 aces), natuurlijk ook de verdienste van een niet eens supergoed spelende Serena.
Vind ik niet. Is wel wat aan vooraf gegaan...quote:Op maandag 8 september 2014 00:10 schreef Ambrosius het volgende:
Beetje overdreven Serena, gaan liggen bij je 18e.
klopt..een Serena in topvorm is gewoon onverslaanbaar. Galant en mooi is het natuurlijk niet...maar wel goed en hard. Daarom zo jammer dat ze dit jaar tot nu toe iedere keer een rotwedstrijd tussen had zitten op de GS.quote:Op maandag 8 september 2014 00:11 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Serena had van iedereen gewonnen denk ik.
Meer aces dan de beste heer? Dat is een uitdrukking die ik niet ken.quote:Op maandag 8 september 2014 00:13 schreef Norrage het volgende:
Misschien wel haar meest dominante grand slam overwinning ooit. Ik kan me alleen Wimbledon herinneren waar ze 20 games tegen had en meer aces dan de beste heer. 2010 geloof ik?
Serena sloeg toen 100 aces in 7 potten ofzo, de beste heer kwam tot 70 ofzo en dat in meer setsquote:Op maandag 8 september 2014 00:17 schreef 1239758715981 het volgende:
[..]
Meer aces dan de beste heer? Dat is een uitdrukking die ik niet ken.
Dat was inderdaad een dominant toernooi, maar toen was ze ook op haar piek.
Ohhh ik dacht dat je het over Jezus hadquote:Op maandag 8 september 2014 00:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Serena sloeg toen 100 aces in 7 potten ofzo, de beste heer kwam tot 70 ofzo en dat in meer sets
Hij was denk ik voor Federer bedoeld, maar nu maar naar serenaquote:Op maandag 8 september 2014 00:20 schreef 1239758715981 het volgende:
Dat gepraat over geld bij de prijsuitreiking vind ik zo Amerikaans
edit: hoe lang geleden zouden ze die bracelet hebben laten maken?
quote:Op maandag 8 september 2014 00:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
Hij was denk ik voor Federer bedoeld, maar nu maar naar serena
Dat bedrag noemen ze toch bij ieder toernooi?quote:Op maandag 8 september 2014 00:20 schreef 1239758715981 het volgende:
Dat gepraat over geld bij de prijsuitreiking vind ik zo Amerikaans
edit: hoe lang geleden zouden ze die bracelet hebben laten maken?
Nee dat bestaat al jaren niet meer opoequote:Op zondag 7 september 2014 23:22 schreef Federer-fan het volgende:
Betaal ik daar kijk- en luistergeld voor.
Ow.quote:Op maandag 8 september 2014 09:58 schreef TennispeRFect het volgende:
[..]
Nee dat bestaat al jaren niet meer opoe
Ja raar. Viel me ook al op. Sowieso de USO met hun achterlijke super-saturdayquote:Op maandag 8 september 2014 11:56 schreef Federer-fan het volgende:
Hoe zit het nu trouwens met de wereldranglijst? Die is vandaag vastgesteld. Doen ze dat dan pas vorige week opnieuw met het resultaat van vandaag erin verwerkt?
Ja,wat iemand eerder al opperde: ze zouden gewoon moeten beginnen op zondag. Dan kunnen ze gewoon hetzelfde schema volgen als de andere GS'en.quote:Op maandag 8 september 2014 11:57 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja raar. Viel me ook al op. Sowieso de USO met hun achterlijke super-saturday
Dat eigenlijk geen super-saturday meer is nu, met damesfinale op zondag
Ja maar geld geld geld..ze willen de zaterdag-primetime inkomsten...quote:Op maandag 8 september 2014 12:05 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja,wat iemand eerder al opperde: ze zouden gewoon moeten beginnen op zondag. Dan kunnen ze gewoon hetzelfde schema volgen als de andere GS'en.
Overdrijven is ook een kunst.quote:Op maandag 8 september 2014 00:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
Serena sloeg toen 100 aces in 7 potten ofzo, de beste heer kwam tot 70 ofzo en dat in meer sets
En daarom vind ik het nu zo indrukwekkend.....
Ik heb het over dat jaar zelf, niet dat ze het record van de mannen allertijden brak ofzo. En sowieso was het volgens mij bijna een record per game, een 2.3 aces per game gemiddelde ofzo. En je moet je naslagwerk er is goed op naslaan, want Serena sloeg 102 aces in 2012 (ik had 2010 mis). Dus niks overdrijvenquote:Op maandag 8 september 2014 12:59 schreef Spetie het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een kunst.Het record aantal aces op Wimbledon bij de vrouwen is 57 en dat is inderdaad van Williams, maar komt niet in de buurt van de 100. Een gemiddelde van iets meer dan 8 aces per wedstrijd. Raonic sloeg er vorig jaar in 6 wedstrijden 164.
quote:At the 2012 Wimbledon Championships, Serena hit a women's tournament record of 102 aces which was more than any of the men hit during the two weeks.[31]
Je hebt gelijk ik keek verkeerd. 102 aces voor een vrouw is wel indrukwekkend. Maar dat waren 102 aces in 84 servicegames en dat is geen 2,3, maar 1,2 gemiddeld.quote:Op maandag 8 september 2014 13:20 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik heb het over dat jaar zelf, niet dat ze het record van de mannen allertijden brak ofzo. En sowieso was het volgens mij bijna een record per game, een 2.3 aces per game gemiddelde ofzo. En je moet je naslagwerk er is goed op naslaan, want Serena sloeg 102 aces in 2012 (ik had 2010 mis). Dus niks overdrijvenWaarbij ze er geloof ik 24 in 1 wedstrijd sloeg (in een snelle 2-setter heel veel).
[..]
Ook nu hebben we een misverstand, want ik had het over het gemiddeld aantal aces in 1 wedstrijd. 2.3 per game (wss die 24 ace wedstrijd, al weet ik dat niet zeker). Maar goed. Daarvan geef ik toe dat ik dat misschien niet duidelijk had opgeschrevenquote:Op maandag 8 september 2014 13:34 schreef Spetie het volgende:
[..]
Je hebt gelijk ik keek verkeerd. 102 aces voor een vrouw is wel indrukwekkend. Maar dat waren 102 aces in 84 servicegames en dat is geen 2,3, maar 1,2 gemiddeld.
Ook slecht van de mannen trouwens dat jaar, die halen er altijd wel 100.
Haha oke nu is het duidelijk.quote:Op maandag 8 september 2014 13:37 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ook nu hebben we een misverstand, want ik had het over het gemiddeld aantal aces in 1 wedstrijd. 2.3 per game (wss die 24 ace wedstrijd, al weet ik dat niet zeker). Maar goed. Daarvan geef ik toe dat ik dat misschien niet duidelijk had opgeschreven
Nee, een aantal jaren ouder. Maar je hebt wel een punt. Ik moet in januari stage lopen, dus dan ga ik het ook opzeggen en iets beters zoeken.quote:Op vrijdag 5 september 2014 17:28 schreef TennispeRFect het volgende:
[..]
Je bent 15? Zoek eens een fatsoenlijke bijbaan.
Eerst iets beter zoeken en dan opzeggen hequote:Op maandag 8 september 2014 13:50 schreef Vergo_Kaido het volgende:
[..]
Nee, een aantal jaren ouder. Maar je hebt wel een punt. Ik moet in januari stage lopen, dus dan ga ik het ook opzeggen en iets beters zoeken.
quote:Op maandag 8 september 2014 13:57 schreef TennispeRFect het volgende:
[..]
Eerst iets beter zoeken en dan opzeggen he
Geeft niks hoor, we zijn hier op Fok! Logisch denken is hier geen must.quote:Op maandag 8 september 2014 13:58 schreef Vergo_Kaido het volgende:
[..]Je hebt gelijk. Damn, dat ik niet zo logisch denk.
Zo is het maar net, kerel, zo is het maar net. Ik heb mijn e-stekje gevonden.quote:Op maandag 8 september 2014 15:29 schreef TennispeRFect het volgende:
[..]
Geeft niks hoor, we zijn hier op Fok! Logisch denken is hier geen must.
Die rally tegen Melzer op Roland Garros blijft toch mijn favorietquote:Op maandag 8 september 2014 19:13 schreef TheGeneral het volgende:
Dit blijft ook wel een lekker winnertje.
En Melzer die even een high-five geeftquote:Op maandag 8 september 2014 19:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die rally tegen Melzer op Roland Garros blijft toch mijn favoriet
Nummer 3 hier:
Matige compilatie zeg. Rallies zoals 5,4 en 1 komen elke wedstrijd wel een keertje voorbijquote:Op maandag 8 september 2014 19:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die rally tegen Melzer op Roland Garros blijft toch mijn favoriet
Nummer 3 hier:
Als ik eerlijk ben hoop ik dat niet, want dan betekent het het helemaal weinig nachtrust.quote:Op maandag 8 september 2014 22:04 schreef superniger het volgende:
[..]
Hopelijk krijgen we een 5setter
Wat een aparte multiple.quote:Op maandag 8 september 2014 22:32 schreef TheArt het volgende:
[ afbeelding ]
Australische gokker zette dus 40 dollar in. Als Nishikori wint, krijgt ie 135.526 dollar
Ja, die eerste is al helemaal lamequote:Op maandag 8 september 2014 22:06 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Matige compilatie zeg. Rallies zoals 5,4 en 1 komen elke wedstrijd wel een keertje voorbij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |