Fijn dat je niet kan zeggen om welk woord het gaat.quote:
Je mag er gewoon niet in, punt uit.quote:Op zondag 7 september 2014 13:59 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Bij eenrichtingsverkeer weet je inderdaad dat er verkeer van de andere kant komt.
Maar op de fiets betekend dat ook gewoon doorrijden, maar het is iets krapper passeren. Niet "het kost geld hier te rijden".
Totdat je in de bebouwde kom waar je 30 hoort te rijden 70 gaat en er een kind van tussen twee auto's de weg op rent.quote:Op zondag 7 september 2014 14:05 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Fijn dat je niet kan zeggen om welk woord het gaat.
Je weet gewoon dat ik gelijk. Net zoiets dat snelheidslimieten ook gewoon een verzoek zijn waarvan we zelf kunnen besluiten of we ins eraan houden
In dat soort situaties rij ik meestal iets van 20km/u. Je kan dan sneller reageren op onverwachtse kindjes ofzo. En het is rustiger met de drempels.quote:Op zondag 7 september 2014 14:07 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Totdat je in de bebouwde kom waar je 30 hoort te rijden 70 gaat en er een kind van tussen twee auto's de weg op rent.
Nee. Dat brengt mensen in gevaar.quote:Op zondag 7 september 2014 14:06 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Je mag er gewoon niet in, punt uit.
Met jouw logica kan je ook gewoon een gehandicaptenwagen op de snelweg laten rijden. Komen toch geen ongelukken van?
Je claimt wel te hebben gedacht dat het alleen voor auto's was, dus je wist wel wat het bord betekende, daarbij kun je kennelijk schrijven, dus je zult ook kunnen lezen, en dan heb je onder het ronde rode bord met witte streep dus geen "uitgezonderd fietsers" gezien.quote:Op zondag 7 september 2014 13:18 schreef Calcio het volgende:
ik wisr niet precies wat de borden betekenen
Daarvan heb ik meegekregen "gewoon gassen / doorfietsen en wanneer iemand mogelijk doet een zielig verhaal verzinnen".quote:Op zondag 7 september 2014 14:14 schreef Leandra het volgende:
Oh wacht, TS is niet de enige die het bord niet kent/kende.... heb je dan werkelijk niets meegekregen van je ouders qua verkeersregels? Op school geen verkeerslessen gehad??
Wauw ik wist niet dat bij b03 enzo het betekende dat je zelf voorrang had. Ik dacht iets met gevaarlijke kruisingen ofzoquote:Op zondag 7 september 2014 14:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, daar ziet het wel naar uit.
http://www.verkeersbordenoverzicht.nl/#C
Hoezo dat? Als ie op de vluchtstrook rijdt, is er toch niks aan de hand?quote:Op zondag 7 september 2014 14:10 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Nee. Dat brengt mensen in gevaar.
Is het veilig? Doen![]()
Is het gevaarlijk. Niet doen
Dat is wel heel ernstig, dat je dat driehoek met rode rand niet eens kan onderscheiden van een voorrangskruisingquote:Op zondag 7 september 2014 14:30 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Wauw ik wist niet dat bij b03 enzo het betekende dat je zelf voorrang had. Ik dacht iets met gevaarlijke kruisingen ofzo![]()
Voor de rest jen ik er veel. Maar in het verkeer is de "remmen wanneer je anders boem doet" regel het belangrijkste. Fietsers die bij groen zomaar oversteken zonder te kijken of het vrij is vind ik bijvoorbeeld erg
Bijvoorbeeld op de nieuwe gracht in Utrecht mag je niet in de verkeerde richting fietsen nee. Dan moet je oversteken en daar keren. Zo een rondje rijden totdat je bent waar je moet zijn.quote:Op zondag 7 september 2014 14:30 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Hoezo dat? Als ie op de vluchtstrook rijdt, is er toch niks aan de hand?
Kom op, tegen het verkeer in rijden, of het nou met de fiets is of niet is gewoon dom.
Regels zijn er niet voor niets om mensen zoals jij zonder verkeersinzicht in het gelid te houden.
quote:Op zondag 7 september 2014 14:30 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Wauw ik wist niet dat bij b03 enzo het betekende dat je zelf voorrang had. Ik dacht iets met gevaarlijke kruisingen ofzo![]()
Voor de rest jen ik er veel. Maar in het verkeer is de "remmen wanneer je anders boem doet" regel het belangrijkste. Fietsers die bij groen zomaar oversteken zonder te kijken of het vrij is vind ik bijvoorbeeld erg
Inderdaad. Lever je rijbewijs in.quote:Op zondag 7 september 2014 14:32 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dat is wel heel ernstig, dat je dat driehoek met rode rand niet eens kan onderscheiden van een voorrangskruising
Zo triest is het ook niet. Deze kende ik wel:quote:Op zondag 7 september 2014 14:32 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dat is wel heel ernstig, dat je dat driehoek met rode rand niet eens kan onderscheiden van een voorrangskruising
Je mag komen, allang geanticipeerd dat je niet wilt remmen. Dus spring er af, jou auto schade. En je mag betalen voor mij.quote:Op zondag 7 september 2014 14:30 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Wauw ik wist niet dat bij b03 enzo het betekende dat je zelf voorrang had. Ik dacht iets met gevaarlijke kruisingen ofzo![]()
Voor de rest jen ik er veel. Maar in het verkeer is de "remmen wanneer je anders boem doet" regel het belangrijkste. Fietsers die bij groen zomaar oversteken zonder te kijken of het vrij is vind ik bijvoorbeeld erg
Hee Roadtrip, hoe ist?quote:Op zondag 7 september 2014 14:36 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Zo triest is het ook niet. Deze kende ik wel:
[ afbeelding ]
Alleen deze niet:
[ afbeelding ]
Je zin is zo krom dat ik hem niet begrijpquote:Op zondag 7 september 2014 14:37 schreef IkBenDeBaas het volgende:
[..]
Je mag komen, allang geanticipeerd dat je niet wilt remmen. Dus spring er af, jou auto schade. En je mag betalen voor mij.
Die bovenste staat bij haaientanden toch?quote:Op zondag 7 september 2014 14:36 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Zo triest is het ook niet. Deze kende ik wel:
[ afbeelding ]
Alleen deze niet:
[ afbeelding ]
Grachten zijn vaak erg smal, wat het lastig maakt om aan de kant te gaan voor een auto. Ik ben een keer tegen de richting in gefietst op een gracht en het was geen pretje.quote:Op zondag 7 september 2014 14:34 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld op de nieuwe gracht in Utrecht mag je niet in de verkeerde richting fietsen nee. Dan moet je oversteken en daar keren. Zo een rondje rijden totdat je bent waar je moet zijn.![]()
Zeker als fietser kan je sommige dingen prima maken. Hier in Utrecht wordt je voor dat soort dingen ook gewoon niet beboet. De politie heeft betere dingen te doen.
Dan is het nog steeds triest. Je ziet ook echt een kruis op die onderstequote:Op zondag 7 september 2014 14:36 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Zo triest is het ook niet. Deze kende ik wel:
[ afbeelding ]
Alleen deze niet:
[ afbeelding ]
Ik dacht dat dat gewoon betekende dat er een kruising aankwam.quote:Op zondag 7 september 2014 14:40 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dan is het nog steeds triest. Je ziet ook echt een kruis op die onderste
Bijna, maar geen sigaar.quote:Op zondag 7 september 2014 14:41 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat gewoon betekende dat er een kruising aankwam.
De grachten delen is gewoon onderdeel van rijden / fietsen in de stad.quote:Op zondag 7 september 2014 14:39 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Grachten zijn vaak erg smal, wat het lastig maakt om aan de kant te gaan voor een auto. Ik ben een keer tegen de richting in gefietst op een gracht en het was geen pretje.
quote:Op zondag 7 september 2014 14:45 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
De grachten delen is gewoon onderdeel van rijden / fietsen in de stad.
Zowiezo is het debiel te verwachten dat mensen maar een richting op shoppen / uitgaan (met de fiets) ofzo![]()
Als je echt goed kan rijden voel je je daar ook niet ongemakkelijk bij. Je rijdt gewoon assertief en neemt je plek in
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |