Eerder kwamen ze al om 8 uur, nu komen ze pas vanaf 2 uur tot uhm 9 uur (kans)
Dit is zwaar kloten, want ik kwam de oprit op zat daar een post nl kerel die weg liep van onze voordeur met pakket. Ik sprak hem aan toen ik binnen kwam had hij niet aangebeld want er waren huisgenoten thuis, die niets hoorden.
Maar goed ze komen dus steeds later, en steeds een andere vent ook. Eerst zag ik altijd dezelfde bezorger, nu veranderen ze per dag.
Mijn klacht is dan ook terwijl ze op zondag willen bezorgen etc, kunnen ze het niet eens regelen hier in de buurt door alles weg te bezuinigen en pas op het eind van de dag te komen. Dan kom er toch niets van? Nu kan ik beter naar de winkel gaan want dan heb ik het op tijd in plaats van dat ik thuis mag blijven, om te wachten tot 8 uur savonds.
Het leven is een vijand die je niet met een uppercut kan slaan.
Kapotte topics van een kapotte jongen - Spongeboss
Het belangrijkste wordt onderdrukt als in de kelder van Fritzl, de duivel woont naast de deur, geloof me, dat is het stigma van mensen.