tweedequote:
Is wel een Nederlandse provincie jaquote:Op woensdag 3 september 2014 16:56 schreef PausNicolaas het volgende:
wrm staat Vlaanderen er niet bij
Belgen tellen niet mee.quote:Op woensdag 3 september 2014 17:41 schreef R-Tech het volgende:
maak dan op zn minst een extra optie voor de buitenlandse Fok!kers
En medelanders die ondertussen in Duitsland wonen? (ik niet btw)quote:Op woensdag 3 september 2014 17:43 schreef Demon_from_heaven het volgende:
[..]
Belgen tellen niet mee.
Zie:quote:Op woensdag 3 september 2014 17:43 schreef R-Tech het volgende:
[..]
En medelanders die ondertussen in Duitsland wonen? (ik niet btw)
quote:Op woensdag 3 september 2014 15:48 schreef Nastico het volgende:
P.S. Als je momenteel in het buitenland woont, vul je uiteraard de provincie van geboorte in, of waar je je het meest mee identificeert.
Limburgquote:Op woensdag 3 september 2014 17:43 schreef R-Tech het volgende:
[..]
En medelanders die ondertussen in Duitsland wonen? (ik niet btw)
Jaquote:Op woensdag 3 september 2014 16:57 schreef PausNicolaas het volgende:
WAT MOET JIJ MET MIJN IP GA JE ME NU HACKEN FZO OF MIJN GEGEVENS OP FOK ZETTEN??///
Like duhhhquote:Op woensdag 3 september 2014 16:30 schreef niels0 het volgende:
[..]
Dit is nou precies wat ik tegen amsterdammers heb. Kapsoneslijers.
Beetje denken dat ze speciaal zijn en apart vermeld dienen te worden.![]()
Ja, beter zet men een hek om die zgn wereldstad. Hebben we in de rest van Nederland geen last meer van dat grafaccent noch die mentaliteit. Over het paard getilden en achter de ellebogenwerkers zitten we helemaal niet op te wachten.quote:
quote:Op woensdag 3 september 2014 18:49 schreef niels0 het volgende:
[..]
Ja, beter zet men een hek om die zgn wereldstad. Hebben we in de rest van Nederland geen last meer van dat grafaccent noch die mentaliteit. Over het paard getilden en achter de ellebogenwerkers zitten we helemaal op te wachten.
Als een knappe vrouw amsterdams tegen me spreekt krijg ik subiet een slappe piemel. Dat accent is echt niets charmants aan te vinden.
Autoblock.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |