FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #3085 - Waar de warmte in de bol slaat en Etcetera verder gaat..
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:22
header.png
Welkom in alweer het 3085e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

stellen.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

goedkeuren.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

overig.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 3000 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
Etceteradinsdag 2 september 2014 @ 14:26
Mark was wat van het padje af zeker :P

Wat is het hoogste gebouw in de Europese Unie?
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:28
The Shard in London?
Etceteradinsdag 2 september 2014 @ 14:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 2 september 2014 14:28 schreef pipster het volgende:
The Shard in London?
^O^

Goed uitzicht, heb ik dit weekend ontdekt :P

Stand AKQ #3085
1 pipster
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 14:36
Er is een radiotoren in Letland die hoger is. :P
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:37
quote:
:Y) is een typisch Gents recept gemaakt van kip of vis, groenten, room en aardappelen. Het wordt opgediend als een soort soep samen met brood.
:Y) = ?
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:38
Na enig speurwerk... http://nl.wikipedia.org/wiki/Mercury_City_Tower
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 14:38
Waterzooi. De Gentse variant.
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 14:39
quote:
Geen EU. :P.
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:39
^O^

Stand AKQ #3085
1 pipster
1 UIO_AMS
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 14:40
Oh ja, lezen is ook zoiets he.... :@
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 14:43
Om in de voedselwaren te blijven:

:r is een typisch Frans gerecht, gemaakt van de ingewanden van varkens of (vroeger) runderen. Het ziet eruit als een gewone witte worst, en is in heel Frankrijk terug te vinden. Daardoor vormt het voor vele toeristen een onaangename verrassing. :r is namelijk een "verworven smaak", die door veel mensen als zeer onaangenaam wordt ervaren. De textuur is rubberig, en ziet eruit als grof gesneden stukjes vet vlees.

Wat is :r ?
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 15:13
Niemand?

Er bestaan verschillende bereidingen, afhankelijk van de streek. Er bestaat ook een soort keuringsvereniging voor de :r, genaamd AAAAA (Association Amicale des Amateurs d' :r Authentiques).

Het begint dus met een A. :P.
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 15:22
Geen idee
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 15:25
Moet er vandoor. Antwoord hieronder:

SPOILER
Andouillette
tong80dinsdag 2 september 2014 @ 15:51
quote:
14s.gif Op dinsdag 2 september 2014 15:25 schreef UIO_AMS het volgende:
Moet er vandoor. Antwoord hieronder:

SPOILER
Andouillette
Wordt dit ooit geraden :?

:P
BeamofLightdinsdag 2 september 2014 @ 15:52
nooit van gehoord idd
MadMasterdinsdag 2 september 2014 @ 16:03
Andouille?
pipsterdinsdag 2 september 2014 @ 16:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 16:03 schreef MadMaster het volgende:
Andouille?
Good enough, zeg ik.

^O^

Stand AKQ #3085
1 pipster
1 UIO_AMS
1 MadMaster
MadMasterdinsdag 2 september 2014 @ 16:10
Het heet ook echt Andouille in de shops/bij de slager/in het restaurant:

Andouille.jpg
MadMasterdinsdag 2 september 2014 @ 16:12
Even een snelle, aangezien ik zo weg moet:

rmtrtt.jpg

Wie?
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 16:18
zwarte magica oid?
MadMasterdinsdag 2 september 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 16:18 schreef plagvreugd het volgende:
zwarte magica oid?
Prima!
Prettige avond... :W

Stand AKQ #3085
1 pipster
1 UIO_AMS
1 MadMaster
1 plagvreugd
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 16:29
Waarvan kennen we Buurman Baasje?
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 16:54
Wordt gespeeld door Martin van Waardenberg.
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 17:19
Plurk doet ook mee.
enilnomrowdinsdag 2 september 2014 @ 18:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 17:19 schreef plagvreugd het volgende:
Plurk doet ook mee.
Sesamstraat
enilnomrowdinsdag 2 september 2014 @ 18:16
Sesamstraat gecheckt en goed bevonden. Puntje voor mezelf!

Stand AKQ #3085
1 pipster
1 UIO_AMS
1 MadMaster
1 plagvreugd
1 enilnomrow
Asjm.jpg
Wie? Rol of acteur
enilnomrowdinsdag 2 september 2014 @ 18:18
Ging iets mis met het plaatje. Nogmaals dus:

bQbACwk.jpg
Wie? Rol of acteur
enilnomrowdinsdag 2 september 2014 @ 18:28
Ik moet er ook vandoor dus antwoord in spoiler:

SPOILER
Moriarty/Andrew Scott
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 18:49
Moriarty uit Sherlock. Geweldige serie. Geen idee hoe de acteur heet.
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 18:57
quote:
14s.gif Op dinsdag 2 september 2014 18:49 schreef UIO_AMS het volgende:
Moriarty uit Sherlock. Geweldige serie. Geen idee hoe de acteur heet.
Er staat of, dus hoppa :)

Stand AKQ #3085
1 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
1 plagvreugd
1 enilnomrow
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 19:07
Welke acteur speelt de hoofdrol in de verfilming van The Hitchhiker's Guide To The Galaxy?
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:08
Tim Freeman?
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 19:10
quote:
2s.gif Op dinsdag 2 september 2014 19:08 schreef lubje25 het volgende:
Tim Freeman?
Andere voornaam.
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:11
Martin
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:19
Twijfelde al over de voornaam. :@
UIO_AMSdinsdag 2 september 2014 @ 19:26
Stand AKQ #3085
1 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
1 plagvreugd
1 enilnomrow
1 Lubje25

quote:
2s.gif Op dinsdag 2 september 2014 19:19 schreef lubje25 het volgende:
Twijfelde al over de voornaam. :@
Nu is het beter. :P.
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:31
Wie?

5_zps0779c937.jpg
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:44
Deelt zijn voornaam met het heerschap uit de vorige vraag.
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:51
regisseur
lubje25dinsdag 2 september 2014 @ 19:56
Italiaanse komaf.

SPOILER
martin scorsese
Markdinsdag 2 september 2014 @ 20:11
Martin Scorsese
BeamofLightdinsdag 2 september 2014 @ 20:11
Scorsesi
Markdinsdag 2 september 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 14:26 schreef Etcetera het volgende:
Mark was wat van het padje af zeker :P

Wat is het hoogste gebouw in de Europese Unie?
Ja, excuses, had er volledig overheen gekeken :@
BeamofLightdinsdag 2 september 2014 @ 20:12
Mobiel + lopend + hond aan andere hand = te laat
Markdinsdag 2 september 2014 @ 20:14
Stand AKQ #3085
1 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
1 plagvreugd
1 enilnomrow
1 Lubje25
1 Mark
Markdinsdag 2 september 2014 @ 20:14
Grappig dat zo'n vraag 40 minuten openstaat en er dan binnen 14 secondes 2x geantwoord wordt :)
Markdinsdag 2 september 2014 @ 20:16
Hoe heet de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken?
tong80dinsdag 2 september 2014 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 20:16 schreef Mark het volgende:
Hoe heet de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken?
Kelly ?

:P
Etceteradinsdag 2 september 2014 @ 20:51
Is dat niet Clinton?
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 september 2014 20:51 schreef Etcetera het volgende:
Is dat niet Clinton?
Was Clinton, nu John Kerry.
plagvreugddinsdag 2 september 2014 @ 21:46
Kelly watch the stars. Welke artiest?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 01:08
Air
Markwoensdag 3 september 2014 @ 01:09
En Kerry was natuurlijk ook goed

Stand AKQ #3085
1 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
2 Mark
Markwoensdag 3 september 2014 @ 01:10
Hoe heet de broer van Frans Bauer waarmee hij samen Vive la Frans onderneemt?
tong80woensdag 3 september 2014 @ 09:19
Goeiemorgen

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:22
Morgen tong!
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:23
Frans en Hans Bauer, dat klinkt wel....
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:29
Nee, beetje mottig typje
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:32
Dorus
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:32
Hoe weet je dat soort dingen toch?

Stand AKQ #3085
2 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
2 Mark
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:44
ik blijf me verbazen...

quote:
Slaughterhouse-Five, or The Children's Crusade: A Duty-Dance with Death (1969) is a satirical novel by zanim_glas2.gifabout World War II experiences and journeys through time of a soldier named Billy Pilgrim.
:X = ?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:45
Kurt Vonnegut
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:46
^O^

Stand AKQ #3085
2 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
3 Mark
tong80woensdag 3 september 2014 @ 09:48
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:22 schreef Mark het volgende:
Morgen tong!
Eén heel goeiemorgen Mark. :)

Toen we elkaar ontmoetten bij The Dwarves hadden we het nog over deze topicreeks. Je bent inmiddels wel de gigant hier. :D

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:49
Had ik op mijn literatuurlijstje :Y

Wie is sinds gisteren de leider in de Vuelta?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:50
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:48 schreef tong80 het volgende:
Eén heel goeiemorgen Mark. :)

Toen we elkaar ontmoetten bij The Dwarves hadden we het nog over deze topicreeks. Je bent inmiddels wel de gigant hier. :D

:P
Veel staat en valt met aanwezigheid. Ik weet zeker dat het veel lastiger was als anderen ook veel online zouden zijn :)
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:50
Alberto el Pistolero Contador
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:50
^O^ tikkie terug!

Stand AKQ #3085
3 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
3 Mark
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:52
Toch jammer dat Quintana zo onderuit gaat.
tong80woensdag 3 september 2014 @ 09:52
Klopt Mark. Merk altijd in het weekend dat je niet hoeft te werken met je tijd opslurpende baan. :D

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:52
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:52 schreef tong80 het volgende:
Klopt Mark. Merk altijd in het weekend dat je niet hoeft te werken met je tijd opslurpende baan. :D

:P
Mijn gezin kost meer tijd ;)
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:53
quote:
6s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:52 schreef pipster het volgende:
Toch jammer dat Quintana zo onderuit gaat.
Het haalt de spanning er wel meteen uit idd
tong80woensdag 3 september 2014 @ 09:53
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:52 schreef Mark het volgende:

[..]

Mijn gezin kost meer tijd ;)
Dat bedoel ik. :)

:P
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:55
Van welke band kennen we Lux Interior en Poison Ivy?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:55
The Cramps!
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 09:56
^O^ tikkie terug!

Stand AKQ #3085
3 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
Markwoensdag 3 september 2014 @ 09:58
Wie zei er in antwoord op de vraag Wat vindt u van de westerse beschaving?’ Dat lijkt me een goed idee.’
tong80woensdag 3 september 2014 @ 10:01
RIP Lux Interior. Zulke helden horen niet te overlijden. :{

:P
tong80woensdag 3 september 2014 @ 10:02
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:58 schreef Mark het volgende:
Wie zei er in antwoord op de vraag Wat vindt u van de westerse beschaving?’ Dat lijkt me een goed idee.’
Gokje op Luns.

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:02
Geen Westerling :)
Quyxz_woensdag 3 september 2014 @ 10:16
Nelson Mandela?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:22
Nee, maar hij heeft wel een tijdje in Zuid-Afrika doorgebracht
ßwoensdag 3 september 2014 @ 10:24
Churchill
tong80woensdag 3 september 2014 @ 10:24
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 09:58 schreef Mark het volgende:
Wie zei er in antwoord op de vraag Wat vindt u van de westerse beschaving?’ Dat lijkt me een goed idee.’
Dalai Lama ?

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:24
tong is warm qua filosofie en regio
Quyxz_woensdag 3 september 2014 @ 10:25
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 10:24 schreef ß het volgende:
Churchill
Morgeee. Lange vakantie gehad?

Ik zie net je icon van WK-oranje naar rood veranderen. :P
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:26
Mijnheer Gandhi
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:26
Die dus :Y

Stand AKQ #3085
4 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
ßwoensdag 3 september 2014 @ 10:27
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 10:25 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]

Morgeee. Lange vakantie gehad?

Ik zie net je icon van WK-oranje naar rood veranderen. :P
Ja, ik merkte dat ik nog maar weinig motivatie had, dus bewust een lange time-out genomen.
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:28
Welkom terug ^O^
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:31
Ab75HyZ.jpg

Wie speelde Gandhi in de gelijknamige film?
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 10:35
Ben Kingsley
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:35
Ben Kingsley
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:36
En lamers troeft Mark net af... met een volle seconde...

^O^

Stand AKQ #3085
4 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
1 lamers
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:36
Ik was even met iets anders bezig :)
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 10:38
Wie spelen Johnny Cash en June Carter in Walk the Line?
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:39
Joaquin Phoenix en Reese Whiterspoon
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:39
Joaquin Phoenix en Reese Witherspoon
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:40
Whiterspoon is natuurlijk een fout die niet door de vingers gezien kan worden :+
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 10:41
Dit keer scheelt het 6 seconden.

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
1 lamers
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:42
quote:
:X is een groot, door land omsloten zoutmeer op de grens van Europa en Azië. Met zijn oppervlakte van 371.000 km² is het het grootste meer van de wereld.
:X = ?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:42
baikalmeer?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:43
Al is dat zoetwater
plagvreugdwoensdag 3 september 2014 @ 10:44
Dan roep ik Aralmeer, maar dat zal wel niet (meer).
slavelooswoensdag 3 september 2014 @ 10:44
zwarte zee?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 10:45
krijg er dorst van, tijd voor een bakkie c_/
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:45
Zoek ik het nu tussen de bovengenoemde drie en we zijn op de juiste plek. En het zoutgehalte is nog wel een aanwijzing.

Dat grote stukwater tussen de Zwarte Zee en het Aral meer.

[ Bericht 23% gewijzigd door pipster op 03-09-2014 10:54:08 ]
Berkerywoensdag 3 september 2014 @ 10:56
Kaspische Zee
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 10:58
^O^

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
1 lamers
1 Berkery
Berkerywoensdag 3 september 2014 @ 11:05
Van de boeken van Michael Dobbs is een TV-serie gemaakt, die onlangs een succesvolle remake onderging. Welke serie is dit?
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 11:06
House of Cards?
Berkerywoensdag 3 september 2014 @ 11:09
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 11:06 schreef lamers het volgende:
House of Cards?
Yep, ik ga die remake binnenkort kijken, ik vond de UK versie ook al ^O^

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
1 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
2 lamers
1 Berkery
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 11:10
quote:
6s.gif Op woensdag 3 september 2014 11:09 schreef Berkery het volgende:

[..]

Yep, ik ga die remake binnenkort kijken, ik vond de UK versie ook al ^O^
Heb laatst ook de Britse variant gekeken, was inderdaad goed. De US versie schijnt dat ook te zijn, dus laten we die ook maar eens kijken ja.
Berkerywoensdag 3 september 2014 @ 11:16
"You might very well think that; I couldn't possibly comment."
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 11:16
Hoe heet de hoofdredacteur van de NRC?
Berkerywoensdag 3 september 2014 @ 11:23
Die Belg die drie keer per week in DWDD zit, naam ben ik even kwijt.
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 11:36
Waarom heb ik Vermeerstad in mijn hoofd, terwijl dat ongeveer niet goed is
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 11:42
quote:
7s.gif Op woensdag 3 september 2014 11:23 schreef Berkery het volgende:
Die Belg die drie keer per week in DWDD zit, naam ben ik even kwijt.
3 keer per week is veel maar hij zit er idd regelmatig
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 11:36 schreef BeamofLight het volgende:
Waarom heb ik Vermeerstad in mijn hoofd, terwijl dat ongeveer niet goed is
Het lijkt er idd wel op
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 11:45
Vermeersch?
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 11:52
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 11:42 schreef lamers het volgende:

[..]

3 keer per week is veel maar hij zit er idd regelmatig

[..]

Het lijkt er idd wel op
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 12:00
Als je zijn voornaam erbij zet reken ik het goed
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 12:00 schreef lamers het volgende:
Als je zijn voornaam erbij zet reken ik het goed
Pieter toch?
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 12:12
Peter Vandermeersch, maar het is goed genoeg.

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
2 lamers
1 Berkery
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 12:17
Nou, dat was een moeizaam puntje, haha.

Niemcy
Nemecko
Nemcija
Némétország
Tyskland

Dit zijn benamingen voor iets in 5 verschillende Europese talen. Waarvoor?
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 12:28
In het Turks is het Almanya
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 12:29
Duitsland ?
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 12:29 schreef tomtomaat het volgende:
Duitsland ?
Helemaal goed.

eeOdUz6.png

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
4 Mark
2 lamers
1 Berkery
1 tomtomaat
tong80woensdag 3 september 2014 @ 12:34
Dacht eerst aan Imca Marina.

:P
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:05
TT?
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 13:12
komt eraan...
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 13:13
De :X is een heuvel in het zuidwesten van de stad Barcelona in Spanje. De heuvel ligt tussen Plaça d'Espanya en de haven van Barcelona. Op de heuveltop staat het kasteel van :X , een 18e-eeuws kustverdedigingsfort.

Wat?
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 13:15
Tibidabo?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:15
Montjuich?
enilnomrowwoensdag 3 september 2014 @ 13:15
Montjuic?
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 13:17
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 13:15 schreef Mark het volgende:
Montjuich?
Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
2 lamers
1 Berkery
1 tomtomaat
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:18
Met dank aan de OS :)

Wie mepte in 1988 de toenmalig wereldkampioen Kelcie Banks binnen één ronde knock-out ?
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 13:18
tuur
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:20
:Y Nu alleen nog bekend van de Regilio Tuur-muur bij Wipeout :')

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
2 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
tomtomaatwoensdag 3 september 2014 @ 13:24
:X is een landstreek ten zuiden van de steppe in de Turkse regio's Centraal-Anatolië en Oost-Anatolië. Het gebied staat op de werelderfgoedlijst van UNESCO.

Het gebied heeft een oppervlakte van 2000 km² en ligt tussen de rivieren de Eufraat en de Kizil Irmak. De hoogste top in het gebied is de vulkaan Erciyes Dağı (3917 meter). Daarnaast bevinden zich in het gebied nog twee andere vulkanen: de Hasan Dağı en de Melendiz Dağı. De belangrijkste en grootste steden in dit gebied van Midden-Turkije zijn Nevsehir, Kirsehir, Aksaray, Nigde en Kayseri.

Welke streek?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:27
pffft, tweestromenland? :?
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 13:28
Capadocie?
Markwoensdag 3 september 2014 @ 13:45
Gecheckt en goed :Y

Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
2 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
1 BeamofLight
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 14:10
Ah

Noem het alfabetisch laatste hoofdfonds uit de AEX
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 14:21
Ziggo?
plagvreugdwoensdag 3 september 2014 @ 14:27
Wolters-Kluwer?
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 14:27
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 14:21 schreef lamers het volgende:
Ziggo?
correct
Markwoensdag 3 september 2014 @ 14:42
Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
1 BeamofLight
Markwoensdag 3 september 2014 @ 15:11
Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
2 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
1 BeamofLight
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 15:20
Sorry snelle bespreking tussendoor:

Hoe heet de hond van Lucky Luck?
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 15:21
Rataplan
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 15:21
rataplan
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 15:23
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 15:21 schreef BeamofLight het volgende:
Rataplan
Stand AKQ #3085
5 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
2 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 15:25
Wie speelde cyrus the virus?
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 15:25
John Malcovich
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 15:26
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 15:25 schreef lamers het volgende:
John Malcovich
correct
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 15:29
Wat is de hoofdstad van Louisianna?
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 15:30
Baton Rouge
lamerswoensdag 3 september 2014 @ 15:32
quote:
6s.gif Op woensdag 3 september 2014 15:30 schreef pipster het volgende:
Baton Rouge
Stand AKQ #3085
6 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
1 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 15:34
Fr1kYwS.png

Wie?
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 15:47
Frank Masmeijer oid
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 15:49
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 15:47 schreef lubje25 het volgende:
Frank “Het gebit” Masmeijer
Stand AKQ #3085
6 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
2 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 15:57
Wie presenteert de Roodshow op radio 2?
ßwoensdag 3 september 2014 @ 15:58
Jan-Willem Roodbeen
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:03
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 15:58 schreef ß het volgende:
Jan-Willem Roodbeen
Stand AKQ #3085
6 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
2 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
ßwoensdag 3 september 2014 @ 16:07
gd03gLU.png

Wie?
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:08
Quintana?
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:08
Nairo Quintana
ßwoensdag 3 september 2014 @ 16:08
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 16:08 schreef lubje25 het volgende:
Quintana?
Stand AKQ #3085
6 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
3 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:10
Arme jongen, net uit de Vuelta gestapt na wederom een harde landing op het asfalt.
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:14
Bright side of the road en the water zijn nummers van wie?
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:15
Van Morrison
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:16
quote:
6s.gif Op woensdag 3 september 2014 16:15 schreef pipster het volgende:
Van Morrison
Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
3 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:22
quote:
Een :X is een tussengerecht om de maaltijd te laten zakken. Ingrediënten zijn vaak witte wijn en citrusvruchten. Het wordt koud opgediend.
:X = ?
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:30
Spoom?
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:32
^O^

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:33
Ik ken het met ijs er in, vandaar het vraagteken.
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:40
Hoe noem je dan een drankje voor het eten om de eetlust op te wekken?
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:46
A......
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:47
peretief
slavelooswoensdag 3 september 2014 @ 16:47
aperitief :9~
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:49
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 16:47 schreef slaveloos het volgende:
aperitief :9~
Correct en juist gespeld.

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:51
Oh ik dacht laat ik die A van jou even aanvullen met peretief, maar goed, game on....
slavelooswoensdag 3 september 2014 @ 16:53
had het punt bij pipster verwacht :D

met welk programma van Microsoft maak je onder andere stroomdiagrammen en andere schema's?
lubje25woensdag 3 september 2014 @ 16:53
quote:
6s.gif Op woensdag 3 september 2014 16:51 schreef pipster het volgende:
Oh ik dacht laat ik die A van jou even aanvullen met peretief, maar goed, game on....
Dat zag ik net te laat in. Sorry.
pipsterwoensdag 3 september 2014 @ 16:54
Maakt niet uit joh, we spelen gewoon verder met de vraag van slaveloos, ik heb helemaal niks met punten of standen. Wil gewoon lekker vragen beantwoorden/stellen.
Quyxz_woensdag 3 september 2014 @ 16:59
Visio
plagvreugdwoensdag 3 september 2014 @ 17:42
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 16:59 schreef Quyxz_ het volgende:
Visio
Hoppa.

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
2 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Quyxz_woensdag 3 september 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 17:42 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Hoppa.
Ah, ik was al weg. Kan wel even een vraag stellen maar niet al te snel controleren.

vOrTuX1.png

Wat geeft deze kaart aan? (ongeveer vind ik uiteraard wel goed)
BeamofLightwoensdag 3 september 2014 @ 22:51
Wijnproductie
Quyxz_woensdag 3 september 2014 @ 23:34
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 22:51 schreef BeamofLight het volgende:
Wijnproductie
Ongeveer goed dus voldoende. :P Het zijn de 'alcohol belts', in de rode gebieden wordt inderdaad qua alcoholische dranken het meeste wijn gebruikt. Dan heb je nog bier en sterkere dranken (=wodka :P ).

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
5 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
ßwoensdag 3 september 2014 @ 23:41
en wat is paars?
plagvreugdwoensdag 3 september 2014 @ 23:43
quote:
0s.gif Op woensdag 3 september 2014 23:41 schreef ß het volgende:
en wat is paars?
Dacht even dat dat de nieuwe vraag was. Ik vond hem moeilijk.
plagvreugdwoensdag 3 september 2014 @ 23:43
Maar volgens mij is dat paars gestreept gebeuren van blauwe strepen en rode strepen, dus daar zuipen ze wodka en wijn, gok ik.
BeamofLightdonderdag 4 september 2014 @ 08:33
Wie schreef De Reunie?

ben ff vergaderen enzo
Etceteradonderdag 4 september 2014 @ 08:46
Saskia Noord ofzo :?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 08:57
Geen idee
tong80donderdag 4 september 2014 @ 09:25
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 08:33 schreef BeamofLight het volgende:
Wie schreef De Reunie?

ben ff vergaderen enzo
Ken wel het TV-programma

Goeiemorgen.

:P
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 10:15
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 08:46 schreef Etcetera het volgende:
Saskia Noord ofzo :?
Gecheckt, niet goed.

Wel een vrouwelijke schrijver wier voornaam met een S begint.
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:22
Simone ..., jee hoe was het ook alweer?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:23
Duidelijk niet mijn genre :@
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 10:34
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 10:22 schreef Mark het volgende:
Simone ..., jee hoe was het ook alweer?
Simone is goed. Een lijstje van haar titels misschen om je geheugen wat op te frissen?

2004 De reünie
2005 Schaduwzuster
2007 Het laatste offer
2008 Blauw water
2009 Herfstlied
2009 Jacoba, dochter van Holland
2010 Op klaarlichte dag
2011 In mijn dromen
2012 Rode sneeuw in december
2012 De ooggetuige (ter gelegenheid van de maand van het spannende boek 2012)
2012 Aan niemand vertellen (deel 1)
2013 Morgen ben ik weer thuis (deel 2)
2013 Vraag niet waarom (deel 3)
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 10:34
Familie van Bram ;)
BeamofLightdonderdag 4 september 2014 @ 10:38
nog open??

tomtom geeft een goede hint

SvdV
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 10:40
Nou, Mark. Iedereen heeft het antwoord al gezien. Het komt nu op jou aan. Hup Mark!
plagvreugddonderdag 4 september 2014 @ 10:40
Suzanne van der Vlugt? (nooit van gehoord)
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:41
vd Vlugt?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:41
Simone vd Vlugt dus
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:42
Met dank aan de hint van tomtomaat
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 10:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 10:41 schreef Mark het volgende:
Simone vd Vlugt dus
Ik vind 'm goed en beter dan van plagvreugd want die had de voornaam verkeerd (terwijl die al in het topic stond nota bene)
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 10:45
Volgende voor Mark!

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
6 Mark
3 lamers
1 Berkery
2 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:51
Hopelijk een makkelijkere ;) :

Van welke groep kennen we Nol Havens?
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 10:54
vof de kunst?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:57
Van de hit Suzanne (en een kopje koffie natuurlijk) :Y

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
6 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 10:58
:X (West Bromwich (Engeland), 20 augustus 1949 - Salisbury (Wiltshire), 4 januari 1986) was een musicus, zanger, tekstschrijver, componist en eerst bekend als medeoprichter/frontman van de Ierse rockband Thin Lizzy.

Wie?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:59
Phil Lynott
Markdonderdag 4 september 2014 @ 10:59
Charismatische figuur
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 11:05
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 10:59 schreef Mark het volgende:
Phil Lynott
Klopt, helaas nooit "live" gezien...

Stand AKQ #3085
7 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
7 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:07
Ik ook niet, maar ik heb Live and Dangerous nu maar weer eens opgezet _O_
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 11:09
Ik heb net Jailbreak in mijn top5 gezet bij nummers die live beter zijn dan de studio opname :)

MUZ / Top5 van de dag #55
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:09
Vervolgvraagje:

:X (19 juli 1860 - 1 juni 1927) was een Amerikaanse vrouw die centraal stond in de moord op haar vader (Andrew Borden) en stiefmoeder (Abby Durfee Gray) die met een bijl om het leven werden gebracht op 4 augustus 1892 in Fall River, Massachusetts. De moorden, de rechtszaak en de daaropvolgende aandacht van de media zorgden voor een cause célèbre
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:09
Damn, laat ik de naam van pa staan |:(
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:09
Het was Lizzie Borden, zal een andere doen
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:13
De :X was in de Nederlanden een afsplitsing van de Geheime Raad en de Grote Raad, door het volk vanwege het grote aantal uitgesproken doodvonnissen ook wel Bloedraad genoemd
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 11:16
Inquisitie?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:18
Die was volgens mij vooral religieus van aard, deze meer politiek
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:21
RvB
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:34
Niet misselijk deze vraag
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:44
Niemand deze vaderlandse kennis paraat?
plagvreugddonderdag 4 september 2014 @ 11:45
Nope geen idee.
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:53
Zal een andere doen, was de Raad van Beroerten
Markdonderdag 4 september 2014 @ 11:57
Wat was de voornaam van mijnheer de Uil uit de Fabeltjeskrant?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 12:02
Nooit geweten dat ie een voornaam heeft.
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 12:03
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 12:02 schreef lubje25 het volgende:
Nooit geweten dat ie een voornaam heeft.
Ik dacht dat zijn voornaam gewoon Mijnheer was..
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:03
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 12:02 schreef lubje25 het volgende:
Nooit geweten dat ie een voornaam heeft.
Joop
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 12:05
quote:
6s.gif Op donderdag 4 september 2014 12:03 schreef pipster het volgende:

[..]

Joop
Haha
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:07
Wel met een J :Y
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:11
Jos de Uil
Jan de Uil
Jochem de Uil
Johan de Uil
Julius de Uil
Jezus de Uil
Jamai de Uil
Joes de Uil

Job de Uil dat klinkt wel.
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:13
Er moet nog iets tussen :)
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:25
JACOB de UIl
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:29
Yes!

Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
7 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:31
MPfqNTq.jpg

Onder welke naam traden deze heren op en wat zijn hun namen?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:34
Gevleugelde Vrienden: Pim Jacobs, Pieter van Vollenhoven en Louis van Dijk
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:34
Correctemundo ^O^

Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
4 lubje25
8 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:38
Wat maakt deze 4 personen bijzonder?

Kenneth G. Mayhew (24 april 1946)
E.S. Fulmer (17 oktober 1946)
C.P. van den Hoek (30 augustus 1948)
M.J. Kroon (29 mei 2009)
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 12:41
Die hoogste onderscheiding ehm Willemsorde?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:42
Dat is een deel ervan :Y
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:54
Er moet nog iets bij wat essentieel is
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 12:55
Ding is weer afgenomen?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 12:56
Nee, ze hebben hem nog :)
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 12:57
Ze leven nog?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 13:00
quote:
2s.gif Op donderdag 4 september 2014 12:57 schreef lubje25 het volgende:
Ze leven nog?
^O^ Aantal neemt rap af, dit zijn de laatste 4 (er is er ook nog 1 die hem heeft omdat zijn hele groep hem kreeg)

Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
5 lubje25
8 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 13:02
Alleen Kroon is nog een jonkie, de anderen zijn 93 of ouder
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:06
Van wie kennen we het nummer "save tonight"?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:07
Dit is m:

5_zps4301e304.jpg
Markdonderdag 4 september 2014 @ 13:08
Eagle-Eye Cherry
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:12
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 13:08 schreef Mark het volgende:
Eagle-Eye Cherry
Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
2 enilnomrow
5 lubje25
9 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 13:14
:X is naast de bratwurst een van de meest gegeten worsten in Duitsland. Op elke drukke plek, warenmarkt of Weihnachtsmarkt is wel een verkoper van deze worst te vinden.
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 13:14
Currywurst?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 13:15
Yep!

Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
5 lubje25
9 Mark
3 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 13:16
Welke stad is de hoofdzetel van het Volkswagen-concern?
lamersdonderdag 4 september 2014 @ 13:17
Wolfsburg
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:18
wolfsburg?
enilnomrowdonderdag 4 september 2014 @ 13:19
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 13:17 schreef lamers het volgende:
Wolfsburg
Genau!

Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
5 lubje25
9 Mark
4 lamers
1 Berkery
3 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
lamersdonderdag 4 september 2014 @ 13:22
quote:
De geschiedenis van :? en O-) ligt in de Duitse plaats Herzogenaurach. Adolf en Rudolf Dassler richten daar 1924 een schoenenfabriek op. En het gaat het bedrijf al snel voor de wind. In 1928 leveren ze het materiaal voor de Duitse atletiekploeg op de Olympische Spelen. Acht jaar later is het topatleet Jesse Owens die met Dasslers aan de start verschijnt.

Front
Tijdens de Tweede Wereldoorlog verslechtert de relatie tussen de broers en hun partners. Er is spraken van jaloezie en wantrouwen. De spanningen lopen steeds hoger op. Wanneer Rudolf naar het front wordt gestuurd, mag Adolf thuis blijven. Rudolf vermoedt dat dit een plan is van zijn broer om de leiding van de schoenenfabriek naar zich toe te trekken. Na de oorlog besluiten Adolf en Rudolf dan ook te stoppen met hun samenwerking. Adolf Dassler neemt het oude bedrijf over en gaat verder onder O-) , Rudolf start :?. Ze zijn nu concurrenten en de ruzie slaat over op de inwoners van Herzogenaurach. Het dorp raakt verdeeld in twee kampen.
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 13:23
adidas en puma
lamersdonderdag 4 september 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 13:23 schreef tomtomaat het volgende:
adidas en puma
Stand AKQ #3085
8 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
5 lubje25
9 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 13:24
Skispringen:

In welke vier steden wordt het jaarlijkse vierschansentoernooi gehouden?
tomtomaatdonderdag 4 september 2014 @ 13:27
Moet weg, antwoord in spoiler

SPOILER
Oberstdorf, Innsbruck, Garmisch-Partenkirchen en Bisschofshofen
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 13:41
Garmisch Partenkirchen
Innsbruck
Bisschoffshofen
Obersdorf
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:42
quote:
6s.gif Op donderdag 4 september 2014 13:41 schreef pipster het volgende:
Garmisch Partenkirchen
Innsbruck
Bisschoffshofen
Obersdorf
Stand AKQ #3085
9 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
5 lubje25
9 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 13:46
Menig kater op nieuwjaarsdag mee doorgebracht...
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 13:58
- Beeld van Zeus
- Vuurtoren van Pharos
- Piramide van Cheops
- Hangende Tuinen van Babylon
- Welk Wereldwonder stond hier?
- Mausoleum van Halicarnassus
- Tempel van Artemis
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:58
kolossos?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 13:59
van rhodos
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 13:59
van...
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 13:59
^O^

Stand AKQ #3085
9 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
6 lubje25
9 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:03
Wie?

begon zijn loopbaan als ambassadeur en was daarna van 1992 tot 2001 minister van Buitenlandse Zaken. Hij verscheen tijdens de Tweede Golfoorlog dagelijks op de televisie, waarbij hij de actuele situatie schetste van de strijd. Het beeld dat hij gaf week sterk af van het beeld dat het Pentagon schetste.

Toen journalisten in Bagdad verslag deden van Amerikaanse tanks die de stad binnenreden gaf hij op de televisie nog steeds te kennen dat de strijd voor het Iraakse regime voorspoedig verliep. Hierdoor werd hij een cultfiguur als archetype van de aperte leugenaar.
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:04
Ach ja, hoe heette hij ook alweer. Volgens mij Ali als voornaam
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 14:05
Ali Chemicali, al is dat niet deze denk ik zo....
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:06
quote:
6s.gif Op donderdag 4 september 2014 14:05 schreef pipster het volgende:
Ali Chemicali, al is dat niet deze denk ik zo....
Dat is een ander idd
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:10
Die Azatische en Arabische namen blijven meestal niet hangen bij mij
pipsterdonderdag 4 september 2014 @ 14:20
Die Tariq (nog wat) was het zeker ook niet.
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:23
Zijn bijnaam is C..... Ali. Achternaam is A.-S....
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:23
Tariq Aziz was idd meer serieus te nemen
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:24
5_zps5c71e0d3.jpg
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:27
Ja, dat hoofd kende ik wel
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:35
A.- S...f
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:35
Al-Sharif?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 14:35 schreef Mark het volgende:
Al-Sharif?
:X wel wat goede letters
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:41
Zijn bijnaam heeft ie omdat ie zo grappig was.
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:42
Comical Ali?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 14:42 schreef Mark het volgende:
Comical Ali?
Mohammed Saïd al-Sahaf (Hilla, 1940), bijgenaamd: Comical Ali naar analogie met Chemical Ali, was Iraaks minister van Informatie onder het regime van Saddam Hoessein.

Stand AKQ #3085
9 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
6 lubje25
10 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:52
Hoe heette het cafe waar Rene Froger opgroeide?
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 14:53
bolle jan
Markdonderdag 4 september 2014 @ 14:57
Tikkie terug!

Stand AKQ #3085
9 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
7 lubje25
10 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 15:10
Hoe kennen we Farrokh Bulsara beter?
Markdonderdag 4 september 2014 @ 15:10
Ah, daar is Freddy mercury weer
lubje25donderdag 4 september 2014 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 4 september 2014 15:10 schreef Mark het volgende:
Ah, daar is Freddy mercury weer
Stand AKQ #3085
9 pipster
2 UIO_AMS
1 MadMaster
2 plagvreugd
3 enilnomrow
7 lubje25
11 Mark
4 lamers
1 Berkery
4 tomtomaat
3 BeamofLight
1 ß
1 slaveloos
1 Quyxz_
Markdonderdag 4 september 2014 @ 15:12
Nieuwe vraag in het nieuwe topic