SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op enig moment zingt ie:om vervolgens te zingen:quote:Parijs voorbij, nog zeven uurNu ligt parijs niet echt in de buurt van de route du soleilquote:Nog even, heel even op de route de solei
conclusie: Dries Roelvink is een topografische flapdrol
klacht: tokkies die zijn cd hebben gekocht en zijn liedje dat op nummer 1 heeft gestaan en nu in mijn hoofd zit![]()
Ik heb de 2de video nog niet gezienquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:34 schreef Copthorne het volgende:
Zijn er nog updates in het Dave Roelvink-schandaal?
Die moet ik ook nog kijken. Ben benieuwd wanneer de releasedatum is.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:37 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
Ik heb de 2de video nog niet gezien
Die is inderdaad nog best wel baasquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:15 schreef Copthorne het volgende:
Dave Roelvink is qua manier van doen trouwens best een baas:
Los daarvan kun je natuurlijk ook voorbij iets zijn puur op basis van de hoogte op de kaart.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:41 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Dat jij nog verbaasd bent over het gebrek aan diepgang van die Roelvink zegt vooral iets over je eigen intelligentie en het bedroevende niveau ervan.
Eckte bazen hoeven niet zo nodig uit te gevenquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:43 schreef Le_Professeur het volgende:
Die kearl heeft zwemt in het geld, maar gaat zelden op vakantie.
wat een teringaccentquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:15 schreef Copthorne het volgende:
Dave Roelvink is qua manier van doen trouwens best een baas:
Hmm, ik kan hem helaas niet vindenquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:41 schreef Copthorne het volgende:
Oh, hij is al uitgebracht: Tweede sekstape Dave Roelvink online.
picsquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:28 schreef getfitbysmith het volgende:
De grootste klacht is nog wel dat heel wat fokkers die hoer van een Melissa Pach lekker vinden
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 21:00 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
Hmm, ik kan hem helaas niet vinden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |