Het staat hem wel, omdat hij de goede kop ervoor heeft en ook gespierd is. Wanneer hij dunne ongetrainde armen heeft en smalle schouders, zou die baard eraf moeten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:02 schreef White_Flower het volgende:
[..]
Die linker vind ik leuker, de rechter is een beetje een onverzorgd type.
Ik weet niet hoe je eruitziet. Doe 's een foto van jezelf posten.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 12:30 schreef Spongeboss het volgende:
Moet ik mijn baard nu scheren of niet?
hommoquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:36 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Het staat hem wel, omdat hij de goede kop ervoor heeft en ook gespierd is. Wanneer hij dunne ongetrainde armen heeft en smalle schouders, zou die baard eraf moeten.
Ik ben nogal een celebrity op FOK! als ik dat doe is het hek van de dam.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:38 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je eruitziet. Doe 's een foto van jezelf posten.
quote:
Je bent er gewoon te schijterig voor bedoel je zeker?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:41 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Ik ben nogal een celebrity op FOK! als ik dat doe is het hek van de dam.
Is het vandaag de 'vraag-om-fotodag' ofzo?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:44 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Je bent er gewoon te schijterig voor bedoel je zeker?
Nee. Hoezo?quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:45 schreef Bapple het volgende:
[..]
Is het vandaag de 'vraag-om-fotodag' ofzo?
Vraag er dan ook niet om.quote:
Zo gespierd is ie niet hoor.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:36 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Het staat hem wel, omdat hij de goede kop ervoor heeft en ook gespierd is. Wanneer hij dunne ongetrainde armen heeft en smalle schouders, zou die baard eraf moeten.
Spongeboss wil advies of zijn baard eraf moet ja of nee. Hoe kunnen we hem advies geven als hij niet eens wil laten zien hoe hij eruitzietquote:
Je post de verkeerde persoonquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:50 schreef White_Flower het volgende:
[..]
Zo gespierd is ie niet hoor.![]()
[ afbeelding ]
Kanker lekker op ofzoquote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:52 schreef Pulzzar het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Baarden beginnen inderdaad iets flikkerigs te krijgen
oh +1 danquote:Op donderdag 28 augustus 2014 14:23 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Spongeboss wil advies of zijn baard eraf moet ja of nee. Hoe kunnen we hem advies geven als hij niet eens wil laten zien hoe hij eruitziet
Vind het zo verbazend dat hij advies durft te geven, met dat kapsel en Nike Roshe Runsquote:Op donderdag 28 augustus 2014 13:43 schreef Pulzzar het volgende:
[..]![]()
Als ik mijn post teruglees, lijkt het inderdaad een beetje als advies van die nicht van de Modepolitie.![]()
[ afbeelding ]
Dat is met stip op één de nichterigste foto die ik ooit heb gezienquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |