oh ja dat vond ik niet veel geloof ikquote:Op donderdag 19 maart 2015 22:45 schreef OProg het volgende:
[..]
[..]
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Incredible_Expanding_Mindfuck
op één vooralsnogquote:Op vrijdag 20 maart 2015 17:41 schreef Ferry_76 het volgende:
Hand cannot erase staat nu al op mijn jaarlijst 2015!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Expand my brain, learning juice!'
<a href="http://www.last.fm/user/crossover1" rel="nofollow" target="_blank">Last.fm</a>
Helemaal mee eens. Die wachtrij sloeg echt nergens op, heb ik nog nooit meegemaakt bij Tivoli. En de zaal was inderdaad véél te vol. Ik zat zelf op de voorste rij zitplaatsen, en naast me zat de trap helemaal volgestouwd met mensen die niet meer op de vloer pasten. Tivoli heeft gewoon veel te veel tickets in de verkoop gedaan.quote:Op woensdag 25 maart 2015 00:40 schreef DeZwabber het volgende:
Het concert was geweldig.
Maar Tivoli kan de tering krijgen.
Nog nooit, maar dan ook nooit, heb ik zo'n slechte organisatie gezien. De rij buiten stond tot ergens in Amersfoort, omdat er maar twee flippo's kaartjes aan het controleren waren. Ben je een kwartier nadat de band eigenlijk had moeten beginnen binnen, kom je de zaal niet in. Er is niet gecontroleerd bij de verschillende ingangen, en de vloer was overvol. Waarschijnlijk met mensen die na het kopen van een kaartje voor de tribune dachten toch maar lekker bij het podium te gaan staan. Ik heb een groot deel van het concert op de helling gestaan naar de vloer toe, lager dan zaalniveau dus. Nog half in de catacomben. Fucking onacceptabel dit.Je zou denken dat ze dit voor het eerst doen, hebben ze nog nooit een uitverkochte zaal gehad?
Sleep Together is van het album Fear of a Blank Planet, van Porcupine Tree. Sowieso wel de moeite waard.quote:Op woensdag 25 maart 2015 11:17 schreef Spies het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Die wachtrij sloeg echt nergens op, heb ik nog nooit meegemaakt bij Tivoli. En de zaal was inderdaad véél te vol. Ik zat zelf op de voorste rij zitplaatsen, en naast me zat de trap helemaal volgestouwd met mensen die niet meer op de vloer pasten. Tivoli heeft gewoon veel te veel tickets in de verkoop gedaan.
Over het concert zelf geen slecht woord. Geluid was prima, en de band speelde uitstekend. Ook van nummers die ik niet kende zoals Index en Sleep Together was ik echt onder de indruk.
Beetje een ouwelullenfestival, maar die gehele line-up is stiekem best wel tof.quote:Op dinsdag 14 april 2015 17:53 schreef chansadres het volgende:
Steven is trouwens gepromoveert naar headliner van Bospop. Daarom zal hij dus 1,5 uur spelen ipv 1 uur.
Die zondag is een degelijke rockdag. De zaterdag is om te janken dus ik heb een dagkaartje gehaald voor Steven. Zeker in combinatie met Dream Theater, Dizzy Mizz Lizzy en The Gentle Storm. Al zal ik de nieuwe plaat beter moeten gaan beluisteren want die zal hij voornamelijk gaan spelen.quote:Op dinsdag 14 april 2015 18:23 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Beetje een ouwelullenfestival, maar die gehele line-up is stiekem best wel tof.
Als ze Fish nou ook op de zondag doen ben ik helemaal blij.quote:Op dinsdag 14 april 2015 18:28 schreef chansadres het volgende:
[..]
Die zondag is een degelijke rockdag. De zaterdag is om te janken dus ik heb een dagkaartje gehaald voor Steven. Zeker in combinatie met Dream Theater, Dizzy Mizz Lizzy en The Gentle Storm. Al zal ik de nieuwe plaat beter moeten gaan beluisteren want die zal hij voornamelijk gaan spelen.
Hoe jazz/big band is dit eigenlijk?quote:
Tamelijk zeer. Nogal.quote:
Daar ben ik ook wel een beetje bang voor.quote:Op woensdag 22 april 2015 10:55 schreef Chaos-Zero het volgende:
Na 2 a 3 keer dat album te hebben geluisterd was ik het ook wel echt zat eigenlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |