Edit: nvm!quote:Op donderdag 20 november 2014 19:19 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Goed gelezen. Tevens komt er in het nieuwe seizoen een meisje bij en gaat naar alle schijn james het huis verlaten.
hoe doen ze dat tochquote:Op dinsdag 25 november 2014 14:12 schreef friekin_ het volgende:
[ afbeelding ]
Charlotte nu
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Holly nu
Zijn genoeg foto's van te vinden op The Daily mail. Volgen allemaal dezelfde methode, krijgen daarna vervolgens ook een fitness DVD-dealquote:Op woensdag 26 november 2014 17:29 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
hoe doen ze dat toch
Personal trainers denk ik zo
aha en Vicky was de eerstequote:Op woensdag 26 november 2014 19:34 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Zijn genoeg foto's van te vinden op The Daily mail. Volgen allemaal dezelfde methode, krijgen daarna vervolgens ook een fitness DVD-deal
Nog steeds nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan heb je die van deze week nog nie gezien.quote:Op donderdag 27 november 2014 23:56 schreef Hoogstaande het volgende:
Dit was echt de meest geacteerde aflevering ooit
In de preview zit ze met Scott te bekkenquote:Op donderdag 11 december 2014 22:49 schreef Harmankardon het volgende:
Dat hele gedoe met Gaz en die bedplasser kwam wel heel erg gescript over.
Ronnie eet Gaz voor ontbijt.quote:Op zaterdag 13 december 2014 23:22 schreef Mint_Clansell het volgende:
Charlotte & Gaz lijken op die twee uit Jersey Shore.
Ronnie eet Gaz voor ontbijt.quote:Op zaterdag 13 december 2014 23:22 schreef Mint_Clansell het volgende:
Charlotte & Gaz lijken op die twee uit Jersey Shore.
Fucking bitch ook om dan niet met Aron naar bed te gaan al die tijd lol.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:39 schreef Dr.Mikey het volgende:
Bah wat een sletten die Charlotte en Marnie.
Dat ze kerst gingen vierenquote:Op donderdag 18 december 2014 12:05 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Fucking bitch ook om dan niet met Aron naar bed te gaan al die tijd lol.
Viel op zich best mee volgens mij, dat was pas nadat ze klaar waren met eten enzo. Het was niet alsof ze het voor het eten al zeiquote:Op donderdag 18 december 2014 12:58 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat ze kerst gingen vierenEn Vicky die binnenkomt en het feest verpest.
Hoe weetje dat van Jamesquote:Op woensdag 17 december 2014 23:26 schreef Dagoduck het volgende:
Vicky wegJames gaat na het volgende seizoen het huis verlaten. Komend seizoen Chloe November erbij:
[ afbeelding ]
Wat een pop.
Klopt.quote:Op donderdag 18 december 2014 16:47 schreef Amarantha het volgende:
Jammer. Dan is Gaz straks de enige man nog die vanaf het begin er bij is
Het zou je niet meer moeten verbazen zo langzamerhand.quote:Op donderdag 18 december 2014 18:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wel hypocriet van Charlotte om opeens met een andere kerel naar bed te gaan. Een dag eerder flipte ze nog op Gaz.
Scott icm autocue blijft kwaliteit!quote:Op donderdag 18 december 2014 19:49 schreef tralalala het volgende:
James is misschien nog wel het vermakelijkste dit seizoen en dat zegt genoeg lijkt mij.
Dat 'lad code' is al niet meer van toepassing sinds seizoen 8.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:49 schreef tralalala het volgende:
Van mij mogen ze met een hele nieuwe groep beginnen, alleen Marnie zorgt nog voor wat actie in huis.
Ben wel een beetje klaar met de mannen met hun "Lad code" gejankJames is misschien nog wel het vermakelijkste dit seizoen en dat zegt genoeg lijkt mij.
Ik ook wel, heb een paar seizoenen gehad dat ik het wat eentonig vond worden maar het afgelopen seizoen zat weer vol dingen die het leuk maken om naar te kijken.quote:Op donderdag 18 december 2014 23:11 schreef Harmankardon het volgende:
Ben benieuwd naar het volgende seizoen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |