Ik heb 1 goed pak die ik aan heb bij trouwerijen, sollicitaties (indien relevant) en begrafenissen, en een soort goedkoper noodpak (van V&D) voor als er plots iets is en het andere pak is smerig of toevallig bij de stomerij ofzo.quote:Op zondag 17 augustus 2014 05:35 schreef klabbakus het volgende:
ligt er ook een beetje aan, of het casual , trouwpak, of kantoor pak moet zijn
Bij de SS of in het algemeen? Ik zoek namelijk een pak die ik ga gebruiken voor stage en evt werk later, dus een kantoorpakquote:Op zondag 17 augustus 2014 05:35 schreef klabbakus het volgende:
riem, schoenen, stropdas, sokken, overhemd naast het pak elders haalt schat ik als je goed zoekt op mooi spul en goede koopjes, 250 als je het goed doet tot misschien 400 euro
is echt alleen als je goed zoekt en de koopjes afgaat
als je gewoon blind naar de bv de Bijenkorf gaat ben je zo 800 kwijt, maar als je echt moeite erin steekt heb je alles onder de 300 en van uitstekende kwaliteit
ligt er ook een beetje aan, of het casual , trouwpak, of kantoor pak moet zijn
dan kun je ook gewoon naar de Zara gaan.. ik ben trouwens jaren geleden al overgestapt op spijkerbroek + overhemd + jasje.. en nette schoenen eronder.. maar goed dat ligt ook een beetje aan waar je komt te werken.. een pak is niet altijd meer vanzelfsprekend..quote:Op zondag 17 augustus 2014 10:13 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Bij de SS of in het algemeen? Ik zoek namelijk een pak die ik ga gebruiken voor stage en evt werk later, dus een kantoorpak
Microsoft adept gespot!quote:Op zondag 17 augustus 2014 11:44 schreef Parzival het volgende:
[..]
dan kun je ook gewoon naar de Zara gaan.. ik ben trouwens jaren geleden al overgestapt op spijkerbroek + overhemd + jasje.. en nette schoenen eronder.. maar goed dat ligt ook een beetje aan waar je komt te werken.. een pak is niet altijd meer vanzelfsprekend..
ik heb overigens mijn overhemden op maat, kost geloof ik 69 euro per overhemd en dan heb je goeie kwaliteit die ook nog lekker zit.. maar volgens mij mag ik geen directe reclame maken.. maar Bing maar eens op overhemden op maat .. er zijn er vast veel meer..
ik wilde eigenlijk Ilse typen.. maar dan dacht TS vast dat die het aan zn medescholiere moest vragenquote:
Volgens mij is het geen outlet maar gewoon een normale winkel die dan gevestigd zit in een outlet.quote:Op zondag 17 augustus 2014 11:59 schreef UncleFunk het volgende:
Bij SuSu kun je prima slagen voor een bedrag rond de 400 euro, da's dan inclusief overhemd en das. De goedkoopste lijn pakken zit op 269. Dan nog een shirt, ongeveer 60 euro, een riem à 40 euro en wellicht nog wat vermaakkosten. Mijn belangrijkste tip is om iets neutraals te kopen: donkerblauw of grijs. Geen opvallende ruiten et cetera. Als je maar een pak hebt, is dat erg onhandig met combineren. Overhemd wit of blauw. De das mag er bijvoorbeeld wel weer uitspringen op een effen pak en een effen shirt. Maar dat weten ze in de winkel ook wel.
Een advies: ga gewoon naar de winkel in Rotterdam. Prima personeel daar. Bovendien hangen in de outlet meestal de dingen die niet verkocht worden omdat ze gewoon te opvallend zijn
Schoenen kun je er ook kopen voor een nette prijs, maar hoeft natuurlijk niet daar. Let wel dat schoenen echt het geheel afmaken. Een setje afgetrapte goedkope schoenen die nog nooit schoenpoets hebben gezien, breken de rest van je outfit af!
Iemand die Bing gebruiktquote:Op zondag 17 augustus 2014 11:44 schreef Parzival het volgende:
[..]
dan kun je ook gewoon naar de Zara gaan.. ik ben trouwens jaren geleden al overgestapt op spijkerbroek + overhemd + jasje.. en nette schoenen eronder.. maar goed dat ligt ook een beetje aan waar je komt te werken.. een pak is niet altijd meer vanzelfsprekend..
ik heb overigens mijn overhemden op maat, kost geloof ik 69 euro per overhemd en dan heb je goeie kwaliteit die ook nog lekker zit.. maar volgens mij mag ik geen directe reclame maken.. maar Bing maar eens op overhemden op maat .. er zijn er vast veel meer..
Mijn eerste paar echt nette schoenen was van SuSu. Vijf jaar geleden aangeschaft en inmiddels zijn ze gedegradeerd tot kroegstappers en compleet versleten. Heel veel gedragen. Toch zou ik ook niet snel meer daar schoenen kopen. 't Is jammer genoeg net uitverkoop geweest in de schoenenwinkels, anders had je nog een mooi paar Van Bommels, Magnanni of iets dergelijks kunnen scoren.quote:Op zondag 17 augustus 2014 15:20 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Volgens mij is het geen outlet maar gewoon een normale winkel die dan gevestigd zit in een outlet.
Hoor wel van velen dat de schoenen niet zo veel soeps is vandaar mijn idee dat het misschien beter is om het ergens anders te zoeken
Ben zeker van plan om voor een donkerblauw pak te gaan en vermaakkosten zijn er gegarandeerd aangezien ik kleiner ben dan gemiddeld
Maar met een budget van 500 moet het wel lukken dus?
Ik gebruik het dus nu voor stage misschien eind dit jaar/volgend jaar etc..dus het zou zonde zijn als ik er nu zoveel geld insteek toch?quote:Op zondag 17 augustus 2014 16:00 schreef UncleFunk het volgende:
[..]
Mijn eerste paar echt nette schoenen was van SuSu. Vijf jaar geleden aangeschaft en inmiddels zijn ze gedegradeerd tot kroegstappers en compleet versleten. Heel veel gedragen. Toch zou ik ook niet snel meer daar schoenen kopen. 't Is jammer genoeg net uitverkoop geweest in de schoenenwinkels, anders had je nog een mooi paar Van Bommels, Magnanni of iets dergelijks kunnen scoren.
Budget van 500 moet kunnen, misschien zelfs mét schoenen in de uitverkoop.
Goedkoop is duurkoop. Je kan het beter in één keer goed doen, al zal je smaak op lange termijn wel veranderen. Voor 3/400 koop je een mooi pak. Als je ook nog overhemden moet hebben zou ik ook gewoon naar SuSu of Oger gaan en gewoon lekker passen in de winkel, iemand hierboven raad 'op maat online' aan, niet doen alsjeblieft, moet je jezelf gaan opmeten etc en dat wordt gewoon niks, nu niet, later ook niet. Echt maatwerk laat je opmeten, dat doe je niet zelf.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:48 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ik gebruik het dus nu voor stage misschien eind dit jaar/volgend jaar etc..dus het zou zonde zijn als ik er nu zoveel geld insteek toch?
Daarom ben ik van plan om een pak te halen bij de SuSu want heb vernomen dat daar de beste prijs/kwaliteit verhouding is. Dan heb ik hoop ik tenminste al één fatsoenlijk pak voor als ik stage ga lopen, maar ik bedoel dat het denk ik wel zonde zou zijn als ik er nu 1000 insteek en hem net 2x draag ofzoquote:Op zondag 17 augustus 2014 20:35 schreef bezemsteeltaart het volgende:
[..]
Goedkoop is duurkoop. Je kan het beter in één keer goed doen, al zal je smaak op lange termijn wel veranderen. Voor 3/400 koop je een mooi pak. Als je ook nog overhemden moet hebben zou ik ook gewoon naar SuSu of Oger gaan en gewoon lekker passen in de winkel, iemand hierboven raad 'op maat online' aan, niet doen alsjeblieft, moet je jezelf gaan opmeten etc en dat wordt gewoon niks, nu niet, later ook niet. Echt maatwerk laat je opmeten, dat doe je niet zelf.
Voor schoenen: Magnanni - Meermin - Carmina (van redelijk naar beter). Gewoon een zwarte oxford nemen, kan je niet mee de fout in gaan.
Het is wel geld natuurlijk, maar als je nu iets moois koopt kan je dat ook aan bij een trouwerij, sollicitatie, werken later, etc. Op de lange termijn is het het wel waard.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:47 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Daarom ben ik van plan om een pak te halen bij de SuSu want heb vernomen dat daar de beste prijs/kwaliteit verhouding is. Dan heb ik hoop ik tenminste al één fatsoenlijk pak voor als ik stage ga lopen, maar ik bedoel dat het denk ik wel zonde zou zijn als ik er nu 1000 insteek en hem net 2x draag ofzo
En zwarte oxfords onder een donkerblauw pak?
quote:Op zondag 17 augustus 2014 21:06 schreef bezemsteeltaart het volgende:
[..]
Het is wel geld natuurlijk, maar als je nu iets moois koopt kan je dat ook aan bij een trouwerij, sollicitatie, werken later, etc. Op de lange termijn is het het wel waard.
En ja zwarte oxfords, geen bruin, geen blauw, geen brogues, zwarte oxfords zijn dé basisschoen voor een pak. En koop gewoon goeie en vooral mooie schoenen. Hoe vaak je wel niet van die jongens ziet met een redelijk goed pak, maar dan een paar bruine puntschoenen met contrasterende zool bij de Van Haren hebben gescoord omdat het geld op was, zie je er alsnog niet uit en alle aandacht gaat naar de schoenen. Ik raad je Meermin(google maar) aan, kan soms even duren met verzenden maar beste bang for the buck in die prijsklasse.
Oxfords uiteraard, maar ik hoor van velen dat zwart onder een donkerblauw pak echt not done is.quote:Op zondag 17 augustus 2014 21:19 schreef UncleFunk het volgende:
Een zwarte schoen heeft bovendien als voordeel dat je hem later ook gemakkelijk onder een grijs pak kunt dragen. Met bruin is dat een stuk lastiger. Een oxford is inderdaad een uitstekende keus.
1000 euro voor een pak als student? Ik denk dat ie het geld beter aan andere dingen kan besteden. Daarnaast verwacht je ook niet van een arme student een duur pak...quote:Op zondag 17 augustus 2014 21:06 schreef bezemsteeltaart het volgende:
Het is wel geld natuurlijk, maar als je nu iets moois koopt kan je dat ook aan bij een trouwerij, sollicitatie, werken later, etc. Op de lange termijn is het het wel waard.
bruin is 'not done'quote:Op zondag 17 augustus 2014 22:35 schreef Jiang153 het volgende:
Oxfords uiteraard, maar ik hoor van velen dat zwart onder een donkerblauw pak echt not done is.
ik bedoelde niet dat 'ie perse 1000 euro moet uitgeven, maar met een pak, paar schoenen, 2 overhemden en een stropdas ga je al snel richting de 700 mits je merken kiest van wat ik hier boven heb gepost. En of 'ie dat geld beter kan besteden weet ik niet, er zijn zat studenten die wél geld hebben. Ben ik er geen van trouwens.quote:Op zondag 17 augustus 2014 22:36 schreef wiskundenoob het volgende:
[..]
1000 euro voor een pak als student? Ik denk dat ie het geld beter aan andere dingen kan besteden. Daarnaast verwacht je ook niet van een arme student een duur pak...
van wie hoor je dat dan? Als ze een t-shirt onder hun shirt hebben moet je ze niet al te serieus nemen.quote:Op zondag 17 augustus 2014 22:35 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
[..]
Oxfords uiteraard, maar ik hoor van velen dat zwart onder een donkerblauw pak echt not done is.
Tuurlijk neig ik zelf ook naar zwart omdat dat in mijn ogen veiliger is, maar als het echt not done is dan uiteraard niet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |