Oh jawel hoor, maar gelijke monniken gelijke kappen. Als we de PVV en aanhang over één kam scheren dan doen we dat ook met de PvdA.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 16:56 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Je snapt het verschil tussen een lid en een adept niet?
Van dat feit zie ik anders bar weinig terug als Links weer eens Wilders en zijn adepten over één kam scheert.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 17:46 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Daar is niks hypocriet aan. Een lid is nou eenmaal iets totaal anders dan een aanhanger en derhalve onvergelijkbaar.
SNEL!! ZET JE ALUHOEDJE OP DE REGERING HEEFT JE DOOR!!!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 13:37 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Een door Amerika gesteunde terroristische organisatie is niet geheel ondenkbaar anders.
dat is toch niet hetzelfde als vergelijken?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 00:25 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Van dat feit zie ik anders bar weinig terug als Links weer eens Wilders en zijn adepten over één kam scheert.
Het is duidelijk dat je alleen jezelf hoort praten en niet luister naar wat ik zeg. Maar goed: dat is ook een typisch Linkse afwijking...quote:Op donderdag 14 augustus 2014 10:05 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
dat is toch niet hetzelfde als vergelijken?
Over 1 kam scheren is fout. Leden met aanhangers vergelijken is fout.
Over hypocrisie gesproken, je klaagt erover dat de pvv aanhang over 1 kam geschoren wordt terwijl je zelf dat ook doet met "links". Alsof links een massief blok is met allemaal dezelfde mensen met dezelfde mening.
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 00:24 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Oh jawel hoor, maar gelijke monniken gelijke kappen. Als we de PVV en aanhang over één kam scheren dan doen we dat ook met de PvdA.
Enige verschil is dat ik wel weet wat het verschil is tussen een lid en een adept en al die druktemakers die Wilders voor Hitler uitmaken en PVV-stemmers voor bruinhemden niet. Ik doe het bewust, als knipoogje terug.
Wat heeft het voor nut om te kunnen lezen als de betekenis van wat er staat je totaal ontgaatquote:Op donderdag 14 augustus 2014 15:23 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat je alleen jezelf hoort praten en niet luister naar wat ik zeg. Maar goed: dat is ook een typisch Linkse afwijking...
[..]
Mijn god, bepaald volk op FOK!...quote:Op donderdag 14 augustus 2014 15:53 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Wat heeft het voor nut om te kunnen lezen als de betekenis van wat er staat je totaal ontgaat
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |