quote:
Op dinsdag 12 augustus 2014 21:46 schreef Pulzzar het volgende:[..]
Volgens mij ben jij de snotneus hier, want jij begrijpt er niks van. Ten eerste
omdat je materieel bezit en succes relateert aan geluk. Iemand die meer verdient, is dus in jouw ogen automatisch gelukkiger dan iemand met een minder groot inkomen. Denk je echt dat filmsterren allemaal zo gelukkig zijn? Ze hebben misschien veel geld, maar moeten daar veel privacy en vrije tijd voor inleveren en worden geleefd door een imago wat ze hoog moeten houden. Wanneer ze fouten in het leven maken - zoals ieder mens die maakt - wordt dat in tegenstelling tot de meeste mensen aan de grote klok gehangen en iedereen heeft er vervolgens een mening over. Dat kan nogal wat stress geven.
Ten tweede; ik zei al reeds dat ieder mens weleens fouten maakt. Niemand is perfect. Robin Williams heeft dus de zwakte verslavingsgevoelig te zijn, waardoor hij verslaafd raakte aan de alcohol en daarom in jouw ogen gefaald heeft. Ik vind jou een grote faalhaas, omdat jij een zeer gebrekkig empathisch vermogen hebt. Ga jij maar lekker door met zwartwit en veroordelend denken, totdat jij erachter komt dat het leven toch een stuk gecompliceerder en moeilijker is dan jij dacht en dat jij van de mensen die jij nu vindt falen nog een hoop kan leren.

Waar zeg ik dat? Misschien eerst goed lezen en dan reageren zonder mij woorden in de mond te leggen.
(ik vind dat iemand die zoveel mee heeft geen reden heeft om depressief te zijn, dat is echt iets anders. Het is toch godsgeklaagd dat mensen in die het aan niets ontbreekt depressief menen te zijn. Onder mensen die het aan niets ontbreekt vallen ook jij en ik. M.a.w. als je niet te vreten hebt of geen dak boven je hoof kan ik me voorstellen dat je de moed verliest maar dat verwende gehuil heb ik niets mee)
Ja als je gebruikt (wat dan ook) en dat is iets wat ik van harte toejuich maar je verliest jezelf daarin dan ben je een drol. Ik mag dat zeggen (zie eerdere post over mijn eigen gebruik)
Als ik deze houding niet zou hebben had ik er waarschijnlijk ook aan onderdoor gegaan want geloof me, ik heb mn portie ellende wel gehad dus die levenslessen die ik volgens jou nog zou moeten krijgen, geloof ik niet zo in.
[ Bericht 3% gewijzigd door the-eye op 12-08-2014 22:10:54 ]