Iran bleef de andere terroristen in Gaza gewoon steunen hoor en inmiddels steunen ze Hamas ook weer.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:32 schreef Intellectueel het volgende: [..] Werden financieel gesteund door de Golfstaten totdat ze de kant van Saddam kozen toen hij Koeweit binnenviel. Werden gesteund door Iran en Syrië, totdat ze de kant van de rebellen kozen in de burgeroorlog. De Palestijnen zijn notoire huichelaars.
Waaronder de Islamitische Republiek Iranquote:Op maandag 11 augustus 2014 02:34 schreef Intellectueel het volgende:
Stiekem wel, wat inhoudt dat ik de Semitische cultuur verafschuw. Dan heb ik het over de misogynistische, gewelddadige en dieronvriendelijke Semitische godsdiensten, die de wereld voor zo'n 3000 jaar al in zijn greep houden.
Niet als voorheen. Minder financiële steun, waren opvallend stil in het begin van het conflict en weigeren al maanden om Mashaal te ontvangen.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:38 schreef oksel12 het volgende:
[..]
Iran bleef de andere terroristen in Gaza gewoon steunen hoor en inmiddels steunen ze Hamas ook weer.
Totaal niet vergelijkbaar, gezien de Turken al eeuwen de hegemonie hadden in de regio en niet zoals de staatsloze, niet-bestaande ISIS uit de lucht zijn komen vallen, maar juist probeerden om de door geallieerde machten bezette gebieden weer onder controle te krijgen. Sorry, maar je vergelijking is totaal lachwekkend.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:31 schreef mrstylo het volgende:
[..]
De aantal onschuldige Armenen, Grieken en Assyriërs die gedood werden? Maar als dat geen juiste argument is, dan ben je al genoeg gehersenspoeld en ben je al verloren.
Niet helemaal waar. Islam komt voort uit het Jodendom dat op haar beurt weer enorm is beïnvloedt door het Zoroastrianisme, wiens religieuze concepten vandaag de dag nog steeds zijn terug te zien in de Islam.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:40 schreef Aloulou het volgende:
Waaronder de Islamitische Republiek IranZijn die Perzen toch goed bij de oren genomen zeg door de Semieten dat ze zelf hun religie overnamen en vandaag de dag een hele staat hebben gestoeld op een semitische godsdienst afkomstig van een Arabier uit het schiereiland
![]()
Moet je wel je meerdere erkennen
Ik zei dezelfde tactiek. Dus onschuldige mensen vermoorden om angst in te boezemen.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:41 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Totaal niet vergelijkbaar, gezien de Turken al eeuwen de hegemonie hadden in de regio en niet zoals de staatsloze, niet-bestaande ISIS uit de lucht zijn komen vallen, maar juist probeerden om de door geallieerde machten bezette gebieden weer onder controle te krijgen. Sorry, maar je vergelijking is totaal lachwekkend.
Iemand moet Ben Goerion hebben geïnspireerd hè.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:45 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik zei dezelfde tactiek. Dus onschuldige mensen vermoorden om angst in te boezemen.
En Ataturk was een Griek, dus dat is ook vergelijkbaar
Maar je hebt gelijk. Alle onschuldige Armenen, Grieken en Assyriërs die vermoord zijn waren terecht.
Voor Iran was het zo makkelijk om over te gaan tot de Islam, omdat het veel lijkt op het Zoroastrianisme. De Koran en Avesta lijken veel op elkaar en de gebruiken ook(hoofddoek, 5x bidden en etc).quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:42 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. Islam komt voort uit het Jodendom dat op haar beurt weer enorm is beïnvloedt door het Zoroastrianisme, wiens religieuze concepten vandaag de dag nog steeds zijn terug te zien in de Islam.
Invloed is dus ook andersom geweest.
Bovendien wordt Iran steeds minder Islamitisch, en dan heb ik het over de bevolking. De meest populaire feestdagen zijn nogal altijd on-Islamitisch.
Niet toestaan om Meshaal officieel in Teheran te ontvangen is om Assad te pleasen die boos is. Achter de schermen (wat belangrijker is) gebeurt dit:quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:40 schreef Intellectueel het volgende:
Niet als voorheen. Minder financiële steun, waren opvallend stil in het begin van het conflict en weigeren al maanden om Mashaal te ontvangen.
Laten we het zo zeggen. De overgrote meerderheid van de Iraanse bevolking is Moslim en volgt een laatste Arabische profeet, leest een Arabische Koran (of zet die in huis ergens op een plank) en bidt ook in het Arabisch. Die semitische godsdienst uit het schiereiland heeft dus succes gehad om de boodschap naar niet-semieten als Perzen te verspreidenquote:Op maandag 11 augustus 2014 02:42 schreef Intellectueel het volgende:
Niet helemaal waar. Islam komt voort uit het Jodendom dat op haar beurt weer enorm is beïnvloedt door het Zoroastrianisme, wiens religieuze concepten vandaag de dag nog steeds zijn terug te zien in de Islam.
Dat zal best. Maar de meeste Iraniers zijn gewoon Moslims vandaag de dag.quote:Bovendien wordt Iran steeds minder Islamitisch, en dan heb ik het over de bevolking. De meest populaire feestdagen zijn nogal altijd on-Islamitisch.
Phone calls, maar nog geen officiële ontvangst. Die phone call lijkt nogal symbolisch te zijn. Bovendien was Hamas volgens Al-Monitor ook verbaasd dat het zo lang duurde voordat Iran reageerde in het conflict.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:47 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Niet toestaan om Meshaal officieel in Teheran te ontvangen is om Assad te pleasen die boos is. Achter de schermen (wat belangrijker is) gebeurt dit:
"A political official in Hamas confirmed to Al-Monitor that Khaled Meshaal, head of Hamas’ politburo, has recently received phone calls from Tehran initiated by Ali Larijani, chairman of the Shura Council, Foreign Minister Mohammad Javad Zarif and a senior Revolutionary Guard officer whose name he did not mention."
Pure symboliek; de intrinsieke boodschap van de godsdienst heeft een Iraanse grondslag (Zoroastrianism). Het feit dat Arabieren in een hel geloven, het concepten van engelen en demonen accepteren en 5 keer per dag bidden is een Iraanse contributie geweest aan de Semitische godsdiensten.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:51 schreef Aloulou het volgende:
Laten we het zo zeggen. De overgrote meerderheid van de Iraanse bevolking is Moslim en volgt een laatste Arabische profeet, leest een Arabische Koran (of zet die in huis ergens op een plank) en bidt ook in het Arabisch. Die semitische godsdienst uit het schiereiland heeft dus succes gehad om de boodschap naar niet-semieten als Perzen te verspreiden
Niet praktiserend.quote:Dat zal best. Maar de meeste Iraniers zijn gewoon Moslims vandaag de dag.
Handige stropopredenering pas je daar toe over iets waar ik me niet over heb uitgelaten. Onschuldige burgerdoden zal ik nooit verdedigen, maar je eenzijdige blik door die groepen in zijn geheel als onschuldig te zien, alsof zij ook niet bewapend waren en slachtingen aanrichtten onder Turken, zegt mij genoeg over je kennis van de betreffende geschiedenis. Maar ik denk dat we beter een ander topic uit kunnen zoeken om hier verder op in te gaan, omdat het anders te veel off-topic wordt.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:45 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik zei dezelfde tactiek. Dus onschuldige mensen vermoorden om angst in te boezemen.
En Ataturk was een Griek, dus dat is ook vergelijkbaar
Maar je hebt gelijk. Alle onschuldige Armenen, Grieken en Assyriërs die vermoord zijn waren terecht.
Nee officiele ontvangst kan niet en wordt afgehouden omdat Assad nog steeds op zijn pik is getrapt. Maar de banden zijn al eerder hersteld, ook met Hizbullah. Wat een Iraans proteche is. Ook zijn de leveringen van o.a. kennis om wapens te maken vanuit Teheran naar het verzet van Hamas doorgegaan. Er is ook na de breuk nu weer een relatie ontstaan waarbij Iran Hamas actief van kennis en wapens voorziet.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:52 schreef Intellectueel het volgende:
Phone calls, maar nog geen officiële ontvangst. Die phone call lijkt nogal symbolisch te zijn. Bovendien was Hamas volgens Al-Monitor ook verbaasd dat het zo lang duurde voordat Iran reageerde in het conflict.
Maar waar, in tegenstelling tot voorheen, geen honderden miljoenen aan Iraanse geld meer naar Gaza gaan. Dat is het verschil.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:57 schreef Aloulou het volgende:
Nee officiele ontvangst kan niet en wordt afgehouden omdat Assad nog steeds op zijn pik is getrapt. Maar de banden zijn al eerder hersteld, ook met Hizbullah. Wat een Iraans proteche is. Ook zijn de leveringen van o.a. kennis om wapens te maken vanuit Teheran naar het verzet van Hamas doorgegaan. Er is ook na de breuk nu weer een relatie ontstaan waarbij Iran Hamas actief van kennis en wapens voorziet.
twitter:JoEmbassyUS twitterde op maandag 11-08-2014 om 02:45:18Iraq is in dire need of an inclusive, national political process in which all can participate – HM King Abdullah II http://t.co/dhGAj1uzFQ reageer retweet
Nee, niet praktiserend. Enkel in naam, hoogstens.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:59 schreef theunderdog het volgende:
De meeste mensen in Iran zijn toch gewoon praktiserende sjiitische moslims/moslima,s?
twitter:arisroussinos twitterde op maandag 11-08-2014 om 02:07:14@Mario_Greenly IS are happy enough to tweet their own atrocities, dunno why we have to start inventing new ones :/ @DaveedGR @BlogsofWar reageer retweet
Maar dan vraag ik mij af, waarom niet er compleet afstand van nemen?quote:Op maandag 11 augustus 2014 03:02 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Nee, niet praktiserend. Enkel in naam, hoogstens.
Maar da's geen probleem. Alleen moeten we objectief constateren dat het nog steeds een Arabische laatste profeet is waar miljoenen mensen in Iran zich mee identificeren in de zin dat ze de religie volgen die hij verkondigde in het Arabische schiereiland. En deze miljoenen mensen zich aan die religie toeschrijven, en niet aan "zoroastrianisme". Of "vrede zij met hem" roepen als ze de Arabische neef van Mohammed horen: Ali. En hun kinderen die Arabische naam geven, zoals wel meer anderen. In die zin heeft die semitische religie vanuit het Arabische schiereiland Iran voor altijd en blijvend gevormd.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:55 schreef Intellectueel het volgende:
Pure symboliek; de intrinsieke boodschap van de godsdienst heeft een Iraanse grondslag (Zoroastrianism). Het feit dat Arabieren in een hel geloven, het concepten van engelen en demonen accepteren en 5 keer per dag bidden is een Iraanse contributie geweest aan de Semitische godsdiensten.
Al-Maliki zenga zengatwitter:akhedery twitterde op maandag 11-08-2014 om 01:54:15Very senior Shia Islamist politico inside Green Zone to me: "it looks like a coup - tanks everywhere - u r right, zenga zenga at the end" reageer retweet
De relatie heeft een grote deuk opgelopen. Maar is nu al een tijdje weer zich aan het herstellen. Zowel met Iran als Hizbullah. En de kans is aanzienlijk dat het herstellen van die relaties aankomende jaren verder toeneemt.quote:Op maandag 11 augustus 2014 02:59 schreef Intellectueel het volgende:
Maar waar, in tegenstelling tot voorheen, geen honderden miljoenen aan Iraanse geld meer naar Gaza gaan. Dat is het verschil.
Niet zo negatief. Ooit wordt iedereen seculier. Zelfs in Egypte zijn er al miljoenen atheïsten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |