Zoiets inderdaad. De mesjes die ik gebruik kosten 10 tot 20 cent per stuk, dus dan kan het primaquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 23:18 schreef Drinky het volgende:
4~6 keer, mesjes kosten toch geen drol.
Gillette sensor, een maand lang met een dagelijkse scheerbeurt.quote:Hoe lang doe jij met je scheermes? Bij hoe vaak per week scheren?
Is dat zo'n knipmes?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 23:59 schreef PalmRoyale het volgende:
Ik heb een handgesmeed Japans scheermes en kan me daar een half jaar mee scheren voordat ik 'm moet slijpen. Of liever gezegd, dan begin ik te merken dat het ietsje minder soepel gaat. Ik zou er nog langer mee kunnen scheren maar ik hou er van als het ding makkelijk over m'n huid glijdt.
Mooi ding. Maar vast niet iets om gehaast voor werk even te doen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 00:03 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Nee, een Japans mes ziet er zo uit.
[ afbeelding ]
Als je het eenmaal kan kun je je met een open scheermes of kamasori ook binnen 5 minuten scheren hoor.quote:Op zondag 10 augustus 2014 00:18 schreef FietsKoerier het volgende:
[..]
Mooi ding. Maar vast niet iets om gehaast voor werk even te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |