Hoe meer je weet hoe slimmer je bent, simpelquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:16 schreef KreKkeR het volgende:
Kennis staat niet gelijk aan intelligentie. En het is eerder schandalig te noemen dat men het op de hoogte zijn van dergelijke weetjes durft te toetsen in een programma met de naam 'De slimste mens'
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:17 schreef BuffaloJill het volgende:
[..]
Paul de Leeuw - vlieg met me mee naar de regenboog niet herkennen
Zo knap hoorquote:
Onzin. Het gaat om hoe je in staat bent informatie te verwerken en analyseren, verbanden te leggen, etc. Dat is wat men onder intelligentie schaart en wanneer men spreekt over slim doelt men m.i. in de meeste gevallen op 'intelligent'.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hoe meer je weet hoe slimmer je bent, simpel
Maar is niet van dat album.quote:
Dan zijn wij het oneensquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:19 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Onzin. Het gaat om hoe je in staat bent informatie te verwerken en analyseren, verbanden te leggen, etc. Dat is wat men onder intelligentie schaart en wanneer men spreekt over slim doelt men m.i. in de meeste gevallen op 'intelligent'.
Versta jij onder slim wat anders dan (zeer) intelligent zijn, of ben jij van mening dat het hebben van veel (feiten)kennis gelijk staat aan intelligent zijn?quote:
Hij heeft wel gelijkquote:
Vind alleen de eerste twee albums goed en dan vooral het eerste.quote:
Ah oke, goed dat je toch nog iets kan waarderen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Vind alleen de eerste twee albums goed en dan vooral het eerste.
quote:
Ligt die hazelip er nu uit zodat we weer kunnen kijken?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:12 schreef katindeboom het volgende:
[ afbeelding ]
Waarom zit je in het programma De Slimste Mens als je niet eens deze albumcover kent?
[ afbeelding ]
Klacht: Jan Jaap van der Wal is achterlijk
En dit de geilste clip.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:52 schreef GeorgeMichael het volgende:
Omg shine on is het mooiste nummer wat er bestaat imo
Ga jij maar nicki minaj of 1D luisteren..quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 22:55 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Pink Floyd is toch een overschatte kutband.
quote:Op zondag 10 augustus 2014 03:11 schreef floodz het volgende:
[..]
Ga jij maar nicki minaj of 1D luisteren..
Wat vind je van Music From the Film More? Naar mijn mening het meest onderschatte album van Pink Floyd. Album heeft zo'n lekkere zomerse sfeer.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Vind alleen de eerste twee albums goed en dan vooral het eerste.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |