Het kwam vroeger regelmatig voor dat poezen en teefjes zwanger terug kwamen en een paar weken later bevielen van half mens half hond/kat.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 01:50 schreef Klaploper het volgende:
Ps: Ze doen wel een uitgebreide DNA-test. Je zult dus ook wat bloed moeten afstaan.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 01:52 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Het kwam vroeger regelmatig voor dat poezen en teefjes zwanger terug kwamen en een paar weken later bevielen van half mens half hond/kat.
Eigenlijk helemaal geen rare vraag. Die beesten zitten vaak lang in een hok. Het zou niet gek zijn als je ze een dagje kunt uitlaten of zo.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 01:29 schreef Woods het volgende:
Kan je een hond of kat uit een asiel voor een dag lenen en leuke dingen doen?
Hoorde gister van een maat dat hij weleens een hond had uitgelaten voor een dag dus het kan waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 14:19 schreef Ruif het volgende:
[..]
Eigenlijk helemaal geen rare vraag. Die beesten zitten vaak lang in een hok. Het zou niet gek zijn als je ze een dagje kunt uitlaten of zo.
Oké bedankt voor de informatie.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 16:02 schreef Pokkelmans het volgende:
TS heeft op Tindr gezegd dierenliefhebber te zijn, en zo een Groenlinksmeisje gescoord. Nu komt de date er aan en heeft ie natuurlijk wel een huisdier nodig.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |