Viel me op dat er nog geen appart topic over de situatie in GAZA is.
Dus hierbij, op NWS was het al een paar keer voorbij gekomen dat HAMAZ of het israelische leger elkaar beschuldigt van het gebruik van menselijk schild.
![072214_Human_Shields.jpg]()
Nou is het zo dat natuurlijk in een burgeroorlog slachtoffers vallen, maar in de situatie bij GAZA, neemt het een apparte wendig voor en tegenstanders geven elkaar op de flikker voor het gerbuik van menselijke schilden.
Nou zijn er in het verleden geregeld foto's opgedoken dat gewone burgers dicht bij de HAMAZ stellingen staan of ze er nu vrijwillig staan of niet het is natuurlijk niet handig, en zo krijg je natuurlijk veel burger slachtoffers.
![pali-humanshields.jpg]()
Aan de andere kant geeft HAMAZ Israel weer op de flikker omdat ze gewone gebouwen bestoken zoals Ziekenhuizen gewone flats en dergelijke, Ondanks dat ze weten dat er veel burgers zich er bevinden.
Wat er dan weer aan de Israelische kant word gezegd is dat ze eerst naar het gebouw bellen melden dat deze beschoten gaat worden, een periode wachten dan een raket schieten zonder springstof, en daarna pas een met springstof, om de mensen nog kans te geven om weg te komen.
http://www.dailymail.co.u(...)n-rights-groups.htmlIsrael zelf beschikt ook over een wapen systeem wat erg veel raketten en dergelijke tegen kan houden wat HAMAZ en andere organisaties tegen hun gebruikt, Ze geven hierbij dus aan dat wanneer er weer een raket of mortier op een Palasteinse wijk valt dat deze gewoon niet goed afgeschoten is, en daardoor op eigen grond gebied valt.
Hamaz en dergelijken melden natuurlijk dat deze afkomstig is uit Israel.
De propaganda draait dus aan beide kanten op volle toeren en gaat het geweld vrolijk door met honderden tot duizenden slachtoffers van dit geweld.
Niemand wint natuurlijk maar het zal eeuwig door gaan, ondertussen zie je ook demonstraties in andere landen tegen Israel door Pro Palasteinen.
Maar wat is er nu eigenlijk van waar worden menselijke schilden gebruikt, bombardeert Israel opzettelijk ziekenhuizen en scholen, En blunderen De groeperingen nu echt met het afschieten van mortieren en raketten.
Docu over dit al jaren durende conflict.
[ Bericht 4% gewijzigd door theguyver op 05-08-2014 14:13:45 ]