Goedemorgen :$
Ik heb geslapen als een os. 4 paracetamol en 1 ibuprofen zorgden ervoor dat ik tegen 13u wakker werd. Heb hier weer even de doek doorheen gehaald en de afwas gedaan. Er lag een briefje voor me op de bank.
"Heel erg bedankt voor het opruimen. Wij voor jou een nieuw begin, jij voor ons. -XXX-"
Gelijk weer huilen natuurlijk.. Ik weet op een andere manier hoe het is als je geen hand meer voor ogen ziet en niet weet hoe verder te gaan. Nooit doorgehad dat het voor hen ook zo was..
Meneer heeft in tussen tijd 5 sms'en verstuurd om geld om te eten.. Het zal wel, hij belt zijn ouders maar.
Ik voel mij vrij als een vogel!!! Word erg geconfronteerd met het verleden door de wasverzachter die gebruikt word hier. Ik gebruikte dezelfde in een moeilijke periode en ruik dat nu door heel het huis omdat ik 2 wassen gedaan heb voor ze. Maakt niet uit, dat is een mooie manier om dingen te verwerken.
Ik kijk zo naar maandag uit. Al is het een studentenkamer, een plekje voor mijzelf.. En binnenkort wellicht een echt eigen thuis.. Wat heb ik mijzelf al die jaren aangedaan.
Een plek voor mijzelf. Lekker werken.. Mijn laatste maand schulden betalen en dan een nieuw begin. Ik kijk er zo naar uit.. Een eigen plekje maken. Ik ben na aan het denken over een hondje of kat uit het asiel als ik geheel schulden vrij ben. Ik ben een echt dierenmens, ze hebben hier ook een hond dus je zult verwachten dat ik mij prima vermaak. Hij is al lekker uitgelaten, door de regen en onweer heen. Weer lekker sporten na de vakantie. Lang leve basic fit... We gaan er nu echt iets aan doen. Ik ben niet dik, maar hij noemde mij wel zo.. En dat alleen om mij te raken. Nu ga ik echt proberen een versie van mijzelf te creeeren waar IK tevreden mee ben... En degene die dat niet is mag in de rij aansluiten om mijn kont te kussen..
I love jullie