Slechts in functie van het grapje.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:37 schreef deadprez het volgende:
[..]
Oh ja, als je nog nooit in een vliegtuig gezeten hebt kun je geen levenservaring hebben, dat was ik even vergeten.
Dat stilstaan snap ik nog wel, gewoon beetje medeleven tonen als er aan de andere kant 40 lijkwagens voorbij rijden. Dat vind ik persoonlijk niet zo raar. Maar dat mensen bijna op de rijbaan staan waar de colonne rijdt, vind ik onbegrijpelijk. Heb een beetje fatsoen man.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:40 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zat ik ook net te denken. En dat stilstaan op de andere rijbaan. Vieze marktplaatsers
Beetje de tendens in de samenleving heh, je moet er boven op staan, of dat nou op de snelweg is in eigen persoon of op het vliegveld in Charkov door middel van een camera, ik vind het allemaal wat onbegrijpelijk als ik eerlijk ben.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:42 schreef Chloroform het volgende:
Dat stilstaan snap ik nog wel, gewoon beetje medeleven tonen als er aan de andere kant 40 lijkwagens voorbij rijden. Dat vind ik persoonlijk niet zo raar. Maar dat mensen bijna op de rijbaan staan waar de colonne rijdt, vind ik onbegrijpelijk. Heb een beetje fatsoen man.
Rijkswaterstaat heeft expliciet afgeraden dit te doen. Dus ja, raar.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:42 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Dat stilstaan snap ik nog wel, gewoon beetje medeleven tonen als er aan de andere kant 40 lijkwagens voorbij rijden. Dat vind ik persoonlijk niet zo raar. Maar dat mensen bijna op de rijbaan staan waar de colonne rijdt, vind ik onbegrijpelijk. Heb een beetje fatsoen man.
Echt van die mensen.quote:
Nog wel hoor. Foutje is zo gemaakt natuurlijk.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:40 schreef voederbietel het volgende:
[..]
wow :s :s het ging zo goed vandaag
Ja maar goed, als al het verkeer ineens langzaam gaat rijden of stil gaat staan, dan moet je daar gewoon op anticiperen toch.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:46 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Rijkswaterstaat heeft expliciet afgeraden dit te doen. Dus ja, raar.
Verkeersveiligheid alles.
[..]
Echt van die mensen.
[..]
Nog wel hoor. Foutje is zo gemaakt natuurlijk.
Ja zeker. Het gebeurd ook wel. En mensen verwachten het ook natuurlijk.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:51 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja maar goed, als al het verkeer ineens langzaam gaat rijden of stil gaat staan, dan moet je daar gewoon op anticiperen toch.
Haha gvdquote:Op woensdag 23 juli 2014 18:54 schreef Gridlok het volgende:
Zag je dat groot stuk water bij Den Bosch dwc? Was onze standaard smokespot op donderdag.
Ja, vind ik ook. Vooral als je bedenkt dat die stoet eigenlijk 4/5 keer zo lang is.quote:Op woensdag 23 juli 2014 18:56 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja zeker. Het gebeurd ook wel. En mensen verwachten het ook natuurlijk.
Hetblijft indrukwekkend allemaal.
Heel eiland voor jezelf.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt nog nooit zoiets gezien. Hopelijk ook nooit weer.quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:01 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja, vind ik ook. Vooral als je bedenkt dat die stoet eigenlijk 4/5 keer zo lang is.
quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:02 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Heel eiland voor jezelf.poste jij deze laatst ook?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
Haha jaquote:Op woensdag 23 juli 2014 19:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
poste jij deze laatst ook?
[ afbeelding ]
ja dacht ik al toen ik hem hier wou zetten. Mooi diequote:
quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:10 schreef Gridlok het volgende:
Hoe ik mijn relatie met chloro voorstel.
[ afbeelding ]
hahaquote:
Wat lief dat je daarover fantaseert.quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:10 schreef Gridlok het volgende:
Hoe ik mijn relatie met chloro voorstel.
[ afbeelding ]
Laatste tijd fantaseer ik meer over 2nutz tho :$quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:21 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Wat lief dat je daarover fantaseert.
Die zijn er volgens mij wel, in full HD.quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:24 schreef chroestjov het volgende:
Mooie beelden wel, soort Nederland van Boven.
Ze zouden wel nog wat meer van de omgeving moeten laten zien.
Doet me denken aan die Daquan meme.quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
poste jij deze laatst ook?
[ afbeelding ]
Geeft niks, ik ook. :$quote:Op woensdag 23 juli 2014 19:24 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Laatste tijd fantaseer ik meer over 2nutz tho :$
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |