Waarom nemen Nederlanders niet eens een voorbeeld aan de #FreeGaza mensen? Er worden honderden mensen afgeknald daar en de mensen kom hier voor ze op. Respect daarvoor.
Maar waarom komen wij niet op voor de Nederlanders die zijn overleden bij de vliegramp? We moeten hier voor demonstreren, het is van de zotte dat die
seperatterroristen daar hun gang kunnen gaan en de stoffelijke overschotten te roven. Dit is gewoon een misdaad tegen ons koninkrijk! Het kabinet belt en praat maar onderneemt geen actie.
Dat bolle ijdele mannetje Timmermans zit nu in het vliegtuig naar NY om daar weer urenlang te gaan ouwehoeren, wat trouwens ook gewoon via skype kan met z'n allen. A.s. maandag komt het kabinet om, let op: 10.00uur bij één om te gaan overleggen. 10 uur!!

De ambtenaar is strong in them.
Maak een vuist met zijn allen en stuur militairen erheen om de crashsite hermetisch af te sluiten,
seperatterroristen die het toch wagen om in de buurt te komen mogen van mij direct afgeschoten worden.
Fucking pussy kabinet! Er zullen wel weer te veel handelsbelangen bij spelen. Geld komt altijd voorop blijkt maar weer
A pretty girl can do more damage with a smile than a Sith with a lightsaber.