True storyquote:Op maandag 21 juli 2014 07:16 schreef Pharkus het volgende:
Op andere fora misschien, maar hier op FOK! zit toch wel de crème de la crème van de chimi's
Moiquote:Op maandag 21 juli 2014 07:57 schreef -supergirl- het volgende:
[..]wie behoort daar allemaal toe dan
Goede post in dat topic. Mooi om te zien dat het veelal genegeerd wordt, zegt ook wel wat. (ik heb dm-ban, dus moet maar zo)quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:54 schreef Drxx het volgende:
[..]
Wait, what? 129 miljoen keer een miljoen?
ASS TO MOUTH.quote:Op maandag 21 juli 2014 21:41 schreef Soor het volgende:
De logica dat ik geen vrouwelijke vrouw kan zijn omdat ik op FOK! zit ontgaat mij een beetje.. Maar gelukkig kan TS mij vast wel vertellen wat ik als vrouwelijke vrouw in vervolg de hele dag moet gaan doen?
is wel lache, maar je hebt zeg maar het kneuzen nerden gedeelte op campzone, met name veld A t/m D zijn nerdplaces. Veld X is waar het allemaal gebeurt.quote:
uhm.. oke.. juist..quote:Op maandag 21 juli 2014 21:58 schreef ZuidKardinaal het volgende:
Vrouwelijke vrouwen.
-Die hun studentenkamertje vol stoppen met schalen met zoetige geurkaarsen, aan de wand een 'authentieke' spiegel die ze op een rommelmarkt gevonden hebben en 'originele' semi artistieke zeefdruk van Audrey Hepburn in Breakfast at Tiffany's.
-Die niet naar de stad kunnen zonder dat er minstens 3 nieuwe kledingstukken aan ze blijven plakken (maar het was in de aanbieding, maar 10 euro voor een skinny jeans, dat kan je toch niet laten liggen? ).
-Die op hun 15-de hun leventje al gepland hebben; eerst 'iets met mensen' studeren, daarna 'reizen' (een schooltje bouwen voor de negertjes in Afrika) en als ze 23 zijn is het tijd voor hun eerste kindje 'want ze hebben altijd al moeder willen worden'.
-Wiens plan voor financiële zelfstandigheid bestaat uit 'een webshopje' in zelfgemaakte sieraden, of nog erger, zo'n 'leuk' cupcake winkeltje in de stad. Uiteraard pas als de kindertjes wat groter zijn..
-Die altijd de salade bestellen 'want anders worden ze dik'
-En na het eten aan de zoete, plakkerige cocktails (alsof je daar niet dik van wordt).
-Die ervoor zorgen dat er nog steeds een markt is voor i-phone hoesjes met roze diamantjes erop en romantische komedies met Gerard Butler.![]()
TomboysDykes
Hier hetzelfde.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:53 schreef AdoraBelle het volgende:
En bedankt... Ik game en zit op FOK! dus nu ben ik blijkbaar geen vrouwelijke vrouw.
Oke daar alvast veel plezier mee dan. Maar waarom dat geschreeuw tegen mij..quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |