FOK!forum / Gaming / [FM14 - HET FOK! ALS CLUB TOPIC] #7 De laatste roooonde!
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 14:28
cae5796f33.jpg

Welkom in het FOK! als club topic.

Dit topic is geboren in het algemeen bekende FOK! als speler topic voor Football Manager 2014. Waar we in genoemde topic ons zelf transformeren naar een speler in FM14, zo gaan we in dit topic als club aan de slag.

I8Sn9wo.png

In Football Manager wordt een uitgebreide database aangemaakt met het compleet nieuw gevormde Fokland. Door middel van een host worden updates gegeven over het spelverloop. De host gaat clubloos op vakantie en zal geen invloed uitoefenen op het verloop.

De volgende users zijn bezig om dit concept tot een succes te maken: Sejt, PierreTT, Super-B, Hobbel_Rob

SPOILER: Wikipedia van Fokland
Fokland is een eiland in de Noordzee. Het ligt circa 30 km ten westen van Nederland. Fokland wordt gerekend tot de Europese landen.
Fokland is vernoemd naar de Italiaanse wetenschapper Pedro Fokono, die als eerste voet aan wal zette op Fokland en zich daar ook direct vestigde en benoemde als stadhouder.
De hoofdstad is Fokkerdam, dat in 2011 door de Nederlanders gesticht Fokkerdam is een samenvoeging van Amsterdam en Pedro Fokono.

Geschiedenis
Er zijn aanwijzingen dat de Arabieren rond het jaar 2007 al van het bestaan van het eiland wisten, terwijl het eiland toen pas rond de 50 m2 was. De Italianen komt echter de eer toe van de eerste landing op Fokland, in 2008; ze noemden het 'Fokono' en het bleek onbewoond te zijn. De Denen gebruikten het eiland als tussenstop op de route naar Zuid- en Oost-Azië, maar vestigden zich er niet.
Het eiland bleef dus vrijwel onbewoond tot het in 2009 op beperkte schaal gekoloniseerd werd door Nederlandse forensen onder leiding van Sejt de Grotehost. Hij noemde het naar de toenmalige onofficiele stadhouder (en ontdekker) Fokono.

De Nederlanders ontdekten de unieke inheemse dodoparkiet, een loopvogel, ook wel walgparkiet genoemd. In 2010 is de dodoparkiet, die gemakkelijk te vangen was, uitgestorven. Er resten alleen tekeningen en delen van het skelet van het dier. Ook de reuzenschildpad en het ebbenhout zijn van het eiland verdwenen.

Het eiland werd vanaf 2008 als tussenstation gebruikt, maar echte kolonisatie van Fokono wilde niet erg vlotten. Dagelijks kwam een schip met een aflossing van de manschappen en nieuwe voorraad aan. De heren Hobbel en Hovenier ontwikkelden met succes de wietteelt; nog altijd vormt de export van wiet een zeer belangrijke bron van inkomsten voor het eiland. Verder werden de geit, apen, ratten, honden en herten binnen gebracht, want op het eiland kwamen geen zoogdieren voor.
In 2010 werd het eiland zwaar getroffen door een orkaan die de toch al wankele economie van de kolonie deed ineenstorten. Nederland zag er niet veel heil in opnieuw in het eiland te investeren.

Nadat de Nederlanders terug waren verhuisd, omdat dat dit qua woon-werkverkeer behoorlijke voordelen opleverden, werd Fokono toch vrij snel ingenomen door oliesjeiks, die het verlaten eiland wel handig vonden liggen op hun route naar Alaska. Zij noemden het eiland in eerste instantie Fokka Dadu, maar na behoorlijke protesten van de, inmiddels uit alle windstreken aangekomen vluchtelingen, werd deze naam veranderd naar het huidige Fokland.

Pas in januari 2014 verkreeg het eiland onafhankelijkheid, en een maand later werd het een parlementaire republiek. Sejt de Grotehost werd gevraagd om president te worden. Premier werd Pierre Teetee.

De heren J. Siebe en B. Super werd in 2013 gevraagd om ervoor te zorgen dat de gemêleerde bevolking van Fokland in balans kwam. Na lang wikken en wegen kwamen zij op het idee om de verbroedering te bevorderen door een eigen voetbalcompetitie op te starten. De oliesjeiks waren direct geïnteresseerd en investeerden gul. Sepp Blatter, president van de FIFA, was direct enthousiast, totdat hij te horen kreeg dat hij niet welkom was in Fokland. Aangezien de doodstraf door Sejt de Grotehost was ingevoerd, mede op advies van de heer Ciscus (voormalig beul in Uganda), is Sepp Blatter nooit in Fokland geweest. Wel gaf hij de nodige licensies om Europees en internationaal te kunnen voetballen. Volgens onderzoeksjournalisten is hier sprake van steekpenningen geweest. Volgens deze onderzoeksjournalisten wezen de sporen naar de Dubaku-clan, die onder leiding staat van vermeend oorlogsmisdadiger en politiek vluchteling uit Niger, Ike Dubaku. Toen die onderzoeksjournalisten deze sporen verder wilde onderzoeken, stierven de onderzoeksjournalisten onder onopgehelderde omstandigheden.

Geografie
Smalle kuststrook met prachtige stranden. Daarachter oprijzend laaggebergte. De hoogste top ligt in het zuidwesten en is 120 meter. Centraal op het eiland ligt een plateau van ruim 140 meter hoogte, gevormd door kraters en lava en ander vulkanisch gesteente. Ook bevinden zich in het binnenland een aantal meren, enkele rivieren en watervallen. Bijna het hele eiland is omgeven door zeewier. Fokland bestaat voor 20% uit bos.
De kustlijn meet zo’n 177 km.
Het klimaat is vochtig en koud. Dit komt vooral door de vele lagedrukgebieden die passeren vanuit de Atlantische Oceaan. De gemiddelde temperatuur ligt van april tot oktober tussen de 17 en 28 °C en van november tot april tussen de 0 en 15 °C.

Bestuurlijke indeling
Fokland is bestuurlijk verdeeld in districten.

Talen
De officiële taal is Engels, maar de meeste inwoners spreken ook Nederlands. Dit mede door de taalcursussen die door Nederland gratis werden aangeboden. Ook worden er diverse andere talen gesproken (zie samenstelling).

Samenstelling
De inwoners stammen voor 38% af uit Nederland. 12% van de inwoners is Brits. Ook telt Fokland nog eens 37 andere nationaliteiten. Dit door met name de politieke vluchtelingen die Fokland als toevluchtsoord kozen.

Godsdienst
Fokkisme (voornamelijk rooms-fokkoliek) circa 30% en Foklam circa 17%.

Overheid en politiek
• Staatsvorm: democratische republiek
• President: Sejt de Grotehost
• Premier: Pierre Teetee

Verkeer en vervoer
• Internationale Luchthaven 'Fokhol'. Nationale luchtvaartmaatschappij: Hobbel Air
• Wegvervoer: Het wegennet is 2.066 km lang en men rijdt er links.
• Vrijhaven: Fokhaven 1 en Fokhaven 2
• Spoorwegen: Momenteel buiten gebruik.

Economie
• Vrije markteconomie.
• Export: grootste exportproducten: textiel (wollen producten) en wiet. Toerisme is de derde bron van inkomsten.
• Grootste afzetmarkt: de landen van de Europese Unie.
• Munteenheid: Euro.
• Natuurlijke hulpbronnen: vruchtbare bouwgronden, vis.

Gebruik van de grond
• landbouw 54%
• permanente bebouwing: 4%
• bossen en bosgronden: 31%
• weide en grasland: 4%
• overige: 7%

Onderwijs
• Goed; 98,5% geletterdheid
• De Universiteit van Ciscuslaag te Ciscuslaag
• Hogeschool Hamburger

Flora en fauna
Omdat Fokland vrij geïsoleerd ligt kent het een beperkt aantal dier- en plantensoorten, waarvan er echter wel veel alleen hier voorkomen. Zo leeft er op het eiland Fokland de uiterst zeldzame Fokduif en het Fokvarken en vroeger kwam hier ook de Dodoparkiet voor. Ook komt hier de Tambalafokboom (Sideroxylon grandiflorum) voor. Deze was bijna uitgestorven, samen met de Dodoparkiet omdat de zaden van de boom alleen maar kiemen als het door het spijsverteringsstelsel van de Dodoparkiet is gegaan. Men heeft de boom kunnen redden door kalkoenen op het eiland te zetten, want die hebben een gelijkwaardig spijsverteringsstelsel.
Er zijn in het verleden meerdere uitheemse diersoorten op het eiland uitgezet, waaronder ratten, muizen, mangoesten, herten (javaans) en de java-aap. Deze hebben een negatieve invloed gehad op het lokale ecosysteem. Er worden meerdere pogingen gedaan om deze uitheemse soorten terug te dringen en om de inheemse soorten te beschermen. Het enige nationale park van Fokland is het Drizzt Dourden Nationaal Park.

Veel inwoners van Fokland hebben een Fokhont als huisdier. Vooral de Nederlandse inwoners van Fokland hebben een Fokhont.

Nationale feestdag
5 juli
f1442f75bb.png

ade500fe92.jpg

Het idee is om Fok! users te laten inschrijven in een nieuwe competitie. Als deel van de inschrijving zal je een complete club moeten maken en spelers moeten "kopen".
Wees gerust, de inschrijving is zo makkelijk mogelijk gemaakt, maar je moet wel de regels en aanwijzigingen goed doorlezen.

Iedere deelnemer mag 1 club aanmaken op het Fok! eiland. Daarnaast krijgt hij de beschikking over een transferbudget van £ 100.000.000. De waardes van spelers worden bepaald door de reallife website www.transfermarkt.co.uk.
Naast spelers zal je ook een manager aan moeten stellen, ticket prijzen stellen e.a.

Steden zijn gesticht op het eiland. Er zijn meerdere kranten, TV stations en radiozenders verhuist naar het eiland om verslag te doen van het voetbal.

Gestichte steden op Fok eiland:
SPOILER
84e2c6abb1.png
2e18b48033.jpg
Media op Fok eiland:
SPOILER
b3cc3180c9.jpg
699ff34d6d.png
b2bcb7a668.png
851fb86979.png
e5fa3f8c6d.png
65edcb8ed1.png
7fde04529d.jpg
00961dfc02.png
Aangemaakte competities:
SPOILER
477bd69531.png
cQ00VaG.png

• Het spel wordt gehost door één host per keer. De host kan de game overdragen aan een andere host naar gelang afspraak.
• De begindatum van het spel is Juli 2013. De einddatum is niet ingesteld.
• Het “Fok” land wordt aangemaakt in de FM editor. Ook steden, clubs, stadia en meer worden compleet aangemaakt.
• Elke deelnemer moet het inschrijvingsdocument downloaden, invullen en opsturen naar: fokalsclub@gmail.com
• Instructies voor in te vullen variabelen zullen gegeven worden als kommentaar in hetzelfde document.
• Er zijn 2 competities in Fokland, zijnde de 1e en 2e divisie. Er zijn 2 cups, zijnde de nationale beker (knockout rondes) en de Super Cup, waar de kampioen en bekerwinnaar voor eeuwige glorie vechten.
• Elke divisie bestaat uit 20 clubs. De nationale beker uit 32 clubs, waaronder alle 20 uit de 1e divisie en de top 12 uit de 2e divisie.
• Promotie is er voor de kampioen van de 2e divisie, plus 1 club die via een korte play-off van plaatsen 2 t/m 5 wint.
• Degradatie is er voor de hekkensluiter van de 1e divisie, plus 1 club die via een korte play-off van plaatsen 16 t/m 19 verliest.
• Geldprijzen zijn er voor de top 5 van de 1e divisie en de top 3 van de 2e divisie, echter zijn de laatstgenoemde veel lager.
• Deelnemers worden toegevoegd aan de 1e divisie. In geval van 20+ deelnemers, zullen deelnemers 21 en verder toegevoegd worden aan de 2e divisie.
• Elke club krijgt automatisch een reserve team en jeugdteam, die zullen ingevuld worden met fictieve spelers door FM.
• Het bedrag, dat over is van de 100 miljoen na de aankopen van spelers, wordt gestort op de bankrekening van de club. (kapitaal) Dit kan positieve invloed hebben op je financiën, verbeteringen van je faciliteiten, etc.
• De eerste transferwindow is bevroren. (begin tot 2 september 2013) Dit om te voorkomen dat je spelers direct weggekocht worden. Daarna zijn er pas transfers mogelijk.
• Bij aankoop van een speler zal het salaris 1:1 overgenomen worden naar je club. Dit heeft grote impact op de financiën van je club, dus houd dat in gedachten bij het kopen van spelers, zodat je niet direct falliet gaat.
De Fokland clubs zullen (nog) niet kunnen concurreren met de Manchester City's van de wereld.
• In het geval dat er 2 of meer deelnemers eenzelfde speler willen kopen, zal Sejt deze deelnemers op de hoogte hiervan stellen via PM of DM op Fok!
Hierna mogen deze deelnemers een eenmalig bod (in %) doen op deze speler. Dit bod is bindend. Het hoogste bod wint. Het geboden bedrag wordt dan afgetrokken van de 100 miljoen.
• Er mogen over alle deelnemers genomen maximaal 10 spelers van 1 club gekocht worden. Indien de 10 overschreden wordt, zal de organisatie deze deelnemers op de hoogte hiervan stellen via PM of DM op Fok!
Hierna mogen de deelnemers eenmalig extra bieden (in %) voor deze speler(s). Dit bod is bindend. De 10 hoogste % boden winnen. De overige zullen een nieuwe speler moeten zoeken.
• Nadat een deelnemer een dergelijke veiling verloren heeft en een nieuwe speler moet zoeken, gaat de regel van kracht dat er alleen een nieuwe speler gekocht mag worden, die nog niet gekocht is door andere deelnemers. Dit om een eindeloos veiling proces te voorkomen.

Competitie regels

Fok! 1e Divisie
SPOILER
e68f6f1f60.png
Fok! 2e Divisie
SPOILER
1dc5fd9ae5.png
Fok! Cup
SPOILER
4f68a5d256.png

Prijzengeld staat er verkeerd. Dit is het juiste:
34eec7e7a2.png
Fok! Super Cup
SPOILER
5e290d9c66.png
kU2MYB2.png

1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Je hoeft niet in het bezit te zijn van het spel Football Manager om mee te doen.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Wat is er nieuw in dit topic ten opzichte van het "Fok! als speler" topic?
In dit topic wordt een complete club, waar je spelers aan het begin aan toe moet voegen. In het "Fok! als speler" topic ben je één speler die zich gedurende 20 jaar ontwikkeld.

4. Moet ik hier veel tijd in steken?
Alleen bij de inschrijving moet je er even tijd in steken om alles in te vullen. Daarna kan je achterover leunen en de updates van de host lezen om te zien hoe het met je club gaat.

5. Kan mijn club promoveren of degraderen?
Ja. Er zijn 2 divisies in Fokland. Er is direct degradatie en promotie voor respectievelijk de nummer 20 van de 1e Divisie en nummer 1 van de 2e Divisie. Daarnaast degradeert er 1 club via degradatie play-offs voor plek 16 t/m 19 in de 1e Divisie en promoveert er 1 club via promotie play-offs voor plek 2 t/m 5 in de 2e Divisie.

6. Ik wil ook hosten. Kan dat?
Ja, je moet echter wel de officiële versie van FM14 bezitten. Daarnaast is een bepaalde inzet en passie voor het concept een grote plus. De host maakt het spel tot een succes!

7. Ik wil zelf een logo en shirts maken. Hoe doe ik dit?
Je club logo kan een willekeurige afbeelding van minstens 200x200 grootte zijn. Voeg de afbeelding toe aan je email met je inschrijving.
Shirts kan je designen met deze handige tool: link (Met dank aan Nick-GizMo)

UXrPUWO.png

Inschrijvingen zijn gesloten!!

Deelnemers 1e Divisie:
superniger (Sporting Nigerhaven)
Drizzt_DoUrden (FC Odin)
Hermanna (FC Broski)
Sejt (Settlers United)
Bow (Kopa FC)
IkeDubaku99 (Dubakunoord)
Swaytje (FC Sway)
Hobbel_Rob (RKVV Volharding)
Jorwol (FC De Koekenbakkers)
Roceco (Henk's Angels)
Aguero (Anglerfish FC)
SiebeJ (Orde van de Tempeliers)
Fylax (FC Fylax)
Ciscus (SC Ciscus)
ambiance (FC Schweinhund)
Super-B (Creme de la Creme)
DeHovenier (FC Red Forest)
44rdbei (FC Rode Sokken)
HamburgerHenk (Hamburger FC)
YouriNL (Umbria FC)

Deelnemers 2e Divisie:
TornadoDK (FC Wervelwind)
mvdk_ (FC Bruno Martins Indi)
Nick-GizMo (Schnitzeljungs)
PierreTT (RTL Sterrenteam)
stalybridge (Stalybrug Celtic)
Happel (Phoenix United)

Een (Excel) overzicht van alle gekozen spelers is hier te downloaden: download link
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 14:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:19 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Ook moet Nick-GizMo nog een aantal spelers doorgeven en moet Ciscus een 2de veiling doen (Waarom biedt je dan ook allebei hetzelfde op Manolev _O- ).

Ook hiervoor geldt: Niet voor 6 uur is speler kwijt!
Daar had ik toch tot 8 uur voor? (zie nu 00.00?) Ik gaf in de PM volgens mij aan, dat voor de spelers waar ik niet op bied, ik ze ook niet meer hoef en dat geld gebruik voor nieuwe spelers.

Ben vanavond pas weer laat thuis, dus dan geef ik nieuwe spelers door :)
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 14:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:28 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Daar had ik toch tot 8 uur voor? (zie nu 00.00?) Ik gaf in de PM volgens mij aan, dat voor de spelers waar ik niet op bied, ik ze ook niet meer hoef en dat geld gebruik voor nieuwe spelers.

Ben vanavond pas weer laat thuis, dus dan geef ik nieuwe spelers door :)
Ok, was voor mij wat onduidelijk. Dan heb je inderdaad tot 12 uur voor nieuwe spelers.
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 14:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:30 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Ok, was voor mij wat onduidelijk. Dan heb je inderdaad tot 12 uur voor nieuwe spelers.
Geen probleem, nu is het opgelost ^O^ (toch :P?)
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 14:49
Wie heeft de leiding met betrekking tot de veiling en regelt al dat gedoe?
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 14:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:49 schreef Super-B het volgende:
Wie heeft de leiding met betrekking tot de veiling en regelt al dat gedoe?
Ik regel dat, wat is er aan de hand?:P Heb je je lijst al af?:P
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 14:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:51 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Ik regel dat, wat is er aan de hand?:P Heb je je lijst al af?:P
Ja
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 14:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 14:52 schreef Super-B het volgende:

[..]

Ja
Dan mag je hem naar mij PM-en!
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 15:08
Hehe, toch weer 1.5 uur voor de vervangingen, pffff.
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 15:32
fipo
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 15:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 15:32 schreef superniger het volgende:
fipo
F(a)i(l)po!
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 15:46
Bijna klaar! :P
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 15:46
Heeft iemand DeHovenier al gezien?
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 15:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 15:46 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Heeft iemand DeHovenier al gezien?
Dat vroeg ik me ook net af.
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 15:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 15:46 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Heeft iemand DeHovenier al gezien?
Hem kennende issie in slaap gesukkeld :')
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 15:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 15:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Hem kennende issie in slaap gesukkeld :')
_O- _O-
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 15:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 15:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Hem kennende issie in slaap gesukkeld :')
Dan verliest hij z'n veilingen over 2 uur. :)
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 15:53
482 spelers ondertussen ingevoerd. De rest kan pas later vandaag.
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 15:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 juli 2014 00:23 schreef DeHovenier het volgende:
Ik heb 5 spelers voor wie ik moet bieden. Had ik niet verwacht.
Hovv lokpost!
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 16:00
Nog 1 speler en ik ben klaar!
SiebeJdinsdag 15 juli 2014 @ 16:01
Wie heeft er 19 miljoen op Salvio geboden? :')
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 16:04
Heb mijn bestand verzonden naar het gmail account!
SiebeJdinsdag 15 juli 2014 @ 16:05
Volgens mij klopt die lijst niet helemaal. Ik heb op een speler 7 miljoen pond geboden en bij winnende prijs staat 5 miljoen pond
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 16:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:05 schreef SiebeJ het volgende:
Volgens mij klopt die lijst niet helemaal. Ik heb op een speler 7 miljoen pond geboden en bij winnende prijs staat 5 miljoen pond
Zoals eerder geroepen, hecht niet teveel waarde aan de percentages en waardes. Die zijn niet correct omdat veilingen nog niet afgerond zijn.
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 16:07
Zal ik Hovv eens wakkerbellen? :D
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 16:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zal ik Hovv eens wakkerbellen? :D
Doe maar.
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 16:08
Lol 7M voor Rodrigo Gomez :D
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 16:09
Hovv neemt niet op :')
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 16:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:08 schreef Jorwol het volgende:
Lol 7M voor Rodrigo Gomez :D
Guilty as charged.
Heb 'm in een game gehad en werd één van de beste spelers ter wereld.
(en ja, ik ken negatieve PA)
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 16:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Hovv neemt niet op :')
4 uur smiddags _O-
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 16:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:10 schreef PierreTT het volgende:

[..]

4 uur smiddags _O-
Mja :')
Happeldinsdag 15 juli 2014 @ 16:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:08 schreef Jorwol het volgende:
Lol 7M voor Rodrigo Gomez :D
Gomez is baas _O_

quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:09 schreef Sejt het volgende:

[..]

Guilty as charged.
Heb 'm in een game gehad en werd één van de beste spelers ter wereld.
(en ja, ik ken negatieve PA)
Je hebt zeker ook Jonatan Silva gekocht?
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:01 schreef SiebeJ het volgende:
Wie heeft er 19 miljoen op Salvio geboden? :')
>:)
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 16:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:12 schreef Happel het volgende:

[..]

Gomez is baas _O_

[..]

Je hebt zeker ook Jonatan Silva gekocht?
Nee. Wel in m'n FM games gehad, maar ik verwachtte veel tegenstand en ging voor Digne in de plaats.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 16:18
Sommige spelers zijn wel erg gewild als ik de prijzen zo zie :P

Solomon van 220.000 > 4.600.000
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 16:21
Ben benieuwd wie er nog meer Sakai wilde hebben, had niet gedacht dat het tot een veiling zou komen.
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 16:21
Hovv geeft tekenen van leven _O_
Aguerodinsdag 15 juli 2014 @ 16:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:21 schreef HamburgerHenk het volgende:
Ben benieuwd wie er nog meer Sakai wilde hebben, had niet gedacht dat het tot een veiling zou komen.
:W
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 16:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Hovv geeft tekenen van leven _O_
Nice. _O_
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 16:23
Ja hoi :W
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Hovv geeft tekenen van leven _O_
359582.jpg
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 16:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:23 schreef Roceco het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Does+this+count+_ab0e0acca865a60bd90ce44dddff10de.jpg
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 16:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:10 schreef PierreTT het volgende:

[..]

4 uur smiddags _O-
Ik was ff naar de bakker ja :(

Mag dat om 4 uur smiddags :') :{w
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:25 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Ik was ff naar de bakker ja :(

Mag dat om 4 uur smiddags :') :{w
:* :*
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:25 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Ik was ff naar de bakker ja :(

Mag dat om 4 uur smiddags :') :{w
Nee, niet als er belangrijker zaken zijn! :7
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 16:28
moet nog 3 nieuwe spelers zoeken.
ik had een schaduwlijst maar deze spelers zijn niet meer beschikbaar.
ben vanavond zeker niet voor 11 uur thuis dus nu zoeken zonder fm :'(
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 16:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:28 schreef PierreTT het volgende:

[..]

:* :*
Kusje op je snikkel.

Goed, de veilingen! ns ff zien...
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 16:35
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:09 schreef Sejt het volgende:

[..]

Guilty as charged.
Heb 'm in een game gehad en werd één van de beste spelers ter wereld.
(en ja, ik ken negatieve PA)
Zeker, maar wel flinke stijging tov marktwaarde ;) al heb ik me daar ook heel erg schuldig aan gemaakt :+
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:01
Worden de waardes waarvoor de spelers zijn gekocht, verwerkt in FM? Want de transferwaarde zou namelijk ververst moeten worden naar de aankoopwaarde van de deelnemers.
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:04
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:01 schreef Super-B het volgende:
Worden de waardes waarvoor de spelers zijn gekocht, verwerkt in FM? Want de transferwaarde zou namelijk ververst moeten worden naar de aankoopwaarde van de deelnemers.
Nee, je behoudt de oude waarde. Het uitgegeven geld gaat alleen van je budget af!
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:04 schreef HamburgerHenk het volgende:
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
:') _O-

Ik niet trouwens :P
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:04 schreef HamburgerHenk het volgende:
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
_O- _O-
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:07
Alle biedingen zijn gedaan! Alleen nog 1 bieding open voor ronde 1 (2 man met hetzelfde bod!)

Ik ga zodadelijk iedereen die nog niks heeft gehad een screen sturen met alle speler die hij wel en niet mag houden. Een aantal van jullie heeft deze screen al!
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:04 schreef HamburgerHenk het volgende:
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
:') :D

Ik niet!
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:04 schreef HamburgerHenk het volgende:
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
Ik niet.
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:07 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Alle biedingen zijn gedaan! Alleen nog 1 bieding open voor ronde 1 (2 man met hetzelfde bod!)

Ik ga zodadelijk iedereen die nog niks heeft gehad een screen sturen met alle speler die hij wel en niet mag houden. Een aantal van jullie heeft deze screen al!
_O_
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:07 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Alle biedingen zijn gedaan! Alleen nog 1 bieding open voor ronde 1 (2 man met hetzelfde bod!)

Ik ga zodadelijk iedereen die nog niks heeft gehad een screen sturen met alle speler die hij wel en niet mag houden. Een aantal van jullie heeft deze screen al!
Wie is mijn concurrent? Ik mag het nu weten neem ik aan, aangezien ik al geboden heb. :)
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:10 schreef Super-B het volgende:

[..]

Wie is mijn concurrent? Ik mag het nu weten neem ik aan, aangezien ik al geboden heb. :)
kom vechten dan
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 16:01 schreef SiebeJ het volgende:
Wie heeft er 19 miljoen op Salvio geboden? :')
Ik niet.
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:04 schreef HamburgerHenk het volgende:
Welke van jullie grapjassen hebben ook al na mijn 2e en 3e keuze voor een keeper ook al mijn 4e keuze gekozen.(Sebastian Sosa)
Hahaha ik! :D
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:26 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Hahaha ik! :D
Ja die veiling ga je niet winnen. Geen zin om nog een keeper te moeten kiezen.
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:28 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Ja die veiling ga je niet winnen. Geen zin om nog een keeper te moeten kiezen.
IT'S ON _O_

south-park-s08e05c04-its-on-16x9.jpg
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:36
87,7M uitgegeven, mijn team is compleet _O_
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:36
Wanneer starten we?
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:28 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Ja die veiling ga je niet winnen. Geen zin om nog een keeper te moeten kiezen.
Ben benieuwd of je tegen mijn sloot aan geld op kan
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:36 schreef PierreTT het volgende:
87,7M uitgegeven, mijn team is compleet _O_
84,6M uitgegeven, mijn team is ook compleet. ^O^ _O_

Ik ga de competitie domineren! :7
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:07 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Alle biedingen zijn gedaan! Alleen nog 1 bieding open voor ronde 1 (2 man met hetzelfde bod!)

Ik ga zodadelijk iedereen die nog niks heeft gehad een screen sturen met alle speler die hij wel en niet mag houden. Een aantal van jullie heeft deze screen al!
Dit keer wel naar de goeie sturen he! :+
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:36 schreef Super-B het volgende:
Wanneer starten we?
Zodra alle teams compleet zijn, er komen nog een hoop spelers wissels aan!
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:37 schreef Swaytje het volgende:

[..]

Dit keer wel naar de goeie sturen he! :+
Ik stuur het gewoon weer naar Sway, die had er duidelijk meer verstand van...
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:37 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Zodra alle teams compleet zijn, er komen nog een hoop spelers wissels aan!
Gaan we sowieso starten vandaag of..?
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:37 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Zodra alle teams compleet zijn, er komen nog een hoop spelers wissels aan!
Heb 4 spelers die overboden zijn, kan ik nog terugbieden?
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:37 schreef Super-B het volgende:

[..]

84,6M uitgegeven, mijn team is ook compleet. ^O^ _O_

Ik ga de competitie domineren! :7
Ik de 2e Divisie _O_
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 17:39
lijst is verstuurd. :)

wel moeilijk zonder fm
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 17:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:38 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Ik stuur het gewoon weer naar Sway, die had er duidelijk meer verstand van...
Hahaha _O_ _O-
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:38 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Heb 4 spelers die overboden zijn, kan ik nog terugbieden?
Nee, je zult hiervoor dus nieuwe spelers moeten kiezen! Anders blijven we aan het bieden he! ;)
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:41 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Nee, je zult hiervoor dus nieuwe spelers moeten kiezen! Anders blijven we aan het bieden he! ;)
-O-

Dus die 4 spelers ben ik voorgoed kwijt?

Wist ik niet, anders had ik hoger geboden.

Magoed, dit is maar een testronde.
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 17:46
Een voordeel van het maken van een shortlist is dat je snel kan handelen.
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:48
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:36 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Ben benieuwd of je tegen mijn sloot aan geld op kan
Ik heb mijn resterende budget van om en nabij de 10 mil er tegen aangegooid.
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:48 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Ik heb mijn resterende budget van om en nabij de 10 mil er tegen aangegooid.
Voor Sosa? :D
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 17:52
Selectie compleet. ^O^
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:52 schreef superniger het volgende:
Selectie compleet. ^O^
Mijne ook! ^O^

Ik ga de competitie zo hard domineren he. *O*
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 17:53
Wie durft zijn selectie te posten?
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:48 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Ik heb mijn resterende budget van om en nabij de 10 mil er tegen aangegooid.
Zo weinig?
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:53 schreef superniger het volgende:
Wie durft zijn selectie te posten?
Durven? Maakt niet meer uit.. de selectie kun je niet meer kwijtraken. :+
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 17:53
3293182d32.png
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 17:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:53 schreef superniger het volgende:
[ afbeelding ]
Valt tegen. :P
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:55
1c37753cf3.png

Met Sosa dus nog inafwachting(maar die win ik toch wel)
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 17:56
Iedereen heeft als het goed is een PM gehad! Jullie hebben tot 00:00 uur de tijd om weer nieuwe spelers te kiezen. Daarna verlies je automatisch je spelers.

Ik ga zometeen weer volle bak aan het verwerken van de nu al binnenstromende wijzigingen. Tussendoor ook nog even mijn eigen spelers vervangen! Moet er nog 8 ofzo...

[ Bericht 0% gewijzigd door Hobbel_Rob op 15-07-2014 18:46:48 ]
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:55 schreef HamburgerHenk het volgende:
[ afbeelding ]

Met Sosa dus nog inafwachting(maar die win ik toch wel)
Pierre _O_
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 17:56
Ik heb maar een speler boven de 10 miljoen.
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 17:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:55 schreef HamburgerHenk het volgende:

Met Sosa dus nog inafwachting(maar die win ik toch wel)
roflbot.jpg
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 17:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:55 schreef HamburgerHenk het volgende:
[ afbeelding ]

Met Sosa dus nog inafwachting(maar die win ik toch wel)
Ik bied gewoon 11M, klaar
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:56 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Pierre _O_
Had verwacht dat ik op hem zou moeten bieden tegenover jou
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 17:58
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:57 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Ik bied gewoon 11M, klaar
Die avatar toont aan dat je het nog zou doen ook.
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 17:59
Soms moet je een gevecht ontlopen om er beter uit te komen op de lange termijn.
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 18:00
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:59 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Soms moet je een gevecht ontlopen om er beter uit te komen op de lange termijn.
_O_
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 18:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:58 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Die avatar toont aan dat je het nog zou doen ook.
#lexieinoranje _O_
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:00 schreef Super-B het volgende:

[..]

_O_
Dit heb ik bijvoorbeeld gedaan bij Bony. Die had ik laten lopen omdat ik Drmic had op mijn shortlist.
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 18:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 17:58 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Die avatar toont aan dat je het nog zou doen ook.
Hahahaha niet fucken met Lex!!

Wie heeft André Hahn trouwens? Die heeft een afkoopsom van 2.5M in z'n contract he :D
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 18:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:03 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Hahahaha niet fucken met Lex!!

Wie heeft André Hahn trouwens? Die heeft een afkoopsom van 2.5M in z'n contract he :D
Ik niet, maar ben zo bang dat een van mijn spelers een of rare clausule/ubersalaris heeft, aangezien ik daar helemaal niet naar gekeken heb _O-
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 18:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:03 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Hahahaha niet fucken met Lex!!

Wie heeft André Hahn trouwens? Die heeft een afkoopsom van 2.5M in z'n contract he :D
Als jij niet fuckt met Sosa >:)
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 18:13
Veilingen zijn nu dus afgelopen. Jullie hebben tot 0:00u vannacht om nieuwe spelers te kiezen! Vergeet niet dat deze niet op de 'gekozen spelers' lijst mag staan.

Daarna zal ik alle spelers nog over moeten hevelen, dus we zullen pas morgen écht kunnen beginnen.
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 18:18
En wat nou als ik een 5e, 6e en 7e keuze keeper moet kiezen, mensen kiezen blijkbaar dezelfde kneuzen als ik :P
Happeldinsdag 15 juli 2014 @ 18:20
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:13 schreef Sejt het volgende:
Veilingen zijn nu dus afgelopen. Jullie hebben tot 0:00u vannacht om nieuwe spelers te kiezen! Vergeet niet dat deze niet op de 'gekozen spelers' lijst mag staan.

Daarna zal ik alle spelers nog over moeten hevelen, dus we zullen pas morgen écht kunnen beginnen.
Ik vol verwachting tot 18:00 wachten. :'(

Anti-climax dit.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 18:20
Zijn er clubs waar geen spelers meer van moigen worden gekocht ?
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 18:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:18 schreef HamburgerHenk het volgende:
En wat nou als ik een 5e, 6e en 7e keuze keeper moet kiezen, mensen kiezen blijkbaar dezelfde kneuzen als ik :P
Dit wil ik ook wel weten, heb vanmiddag nieuwe spelers ingezonden, maar wat als deze nu ook weer door anderen gekozen worden?
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:18 schreef HamburgerHenk het volgende:
En wat nou als ik een 5e, 6e en 7e keuze keeper moet kiezen, mensen kiezen blijkbaar dezelfde kneuzen als ik :P
Ik kies een andere, no worries
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 18:29
Als ik alle waardes in de screenshot bij elkaar op tel kom ik op 81.646.000 uit.
Maar onder de streep staat een totaal bedrag van 97.460.000.
Ik zie niet echt waar het verschil vandaan kan komen..
Kan het zijn dat die 97 miljoen niet klopt?
TornadoDKdinsdag 15 juli 2014 @ 18:30
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:13 schreef Sejt het volgende:
Veilingen zijn nu dus afgelopen. Jullie hebben tot 0:00u vannacht om nieuwe spelers te kiezen! Vergeet niet dat deze niet op de 'gekozen spelers' lijst mag staan.

Daarna zal ik alle spelers nog over moeten hevelen, dus we zullen pas morgen écht kunnen beginnen.
Er komen misschien nog wel meer veilingen toch? als mensen weer dezelfde spelers kiezen.
Daarnaast zitten (wat ik zo snel gezien heb) Ajax en Feyenoord dicht bij het maximum wat van 1 club mocht.
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 18:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:18 schreef HamburgerHenk het volgende:
En wat nou als ik een 5e, 6e en 7e keuze keeper moet kiezen, mensen kiezen blijkbaar dezelfde kneuzen als ik :P
Ik heb direct Viviano vastgelegd als tweede keeper ^O^
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 18:43
acxHC.png

And that's final!
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 18:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:03 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Hahahaha niet fucken met Lex!!

Wie heeft André Hahn trouwens? Die heeft een afkoopsom van 2.5M in z'n contract he :D
:'( :%
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 18:48
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:13 schreef Sejt het volgende:
Veilingen zijn nu dus afgelopen. Jullie hebben tot 0:00u vannacht om nieuwe spelers te kiezen! Vergeet niet dat deze niet op de 'gekozen spelers' lijst mag staan.

Daarna zal ik alle spelers nog over moeten hevelen, dus we zullen pas morgen écht kunnen beginnen.
We lopen daarnaast ook nog het risico op dubbele keuzes, zodra ik deze spot stuur ik een berichtje met de mogelijkheid om te bieden of te wijzigen!
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 18:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:48 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

We lopen daarnaast ook nog het risico op dubbele keuzes, zodra ik deze spot stuur ik een berichtje met de mogelijkheid om te bieden of te wijzigen!
Ah, okay, dan neem ik aan dat het tot nu toe goed zit met mijn vervangers ^O^
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 18:50
Zijn jullie geïnteresseerd in mijn sterrenteam? :+ *)
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 18:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:50 schreef Super-B het volgende:
Zijn jullie geïnteresseerd in mijn sterrenteam? :+ *)
Jaaa posten met die hap!
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 18:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:51 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Jaaa posten met die hap!
w/ *O* O-) _O_

a8cc2e3147.png
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 18:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:48 schreef Roceco het volgende:

[..]

Ah, okay, dan neem ik aan dat het tot nu toe goed zit met mijn vervangers ^O^
ja, de persoon die als laatste is krijgt een PM terug of ij bieding aan wil gaan of dat hij zelf vrijwillig wisselt!
Fylaxdinsdag 15 juli 2014 @ 18:54
Drizzt lees je pm maar weer :@
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 18:54
Henk's Angels (net na de veiling, de vervangers houd ik nog ff achter...)

d05b3748d5.png
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 18:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:53 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

ja, de persoon die als laatste is krijgt een PM terug of ij bieding aan wil gaan of dat hij zelf vrijwillig wisselt!
Als ik alle waardes in de screenshot bij elkaar op tel kom ik op 81.646.000 uit.
Maar onder de streep staat een totaal bedrag van 97.460.000.
Ik zie niet echt waar het verschil vandaan kan komen..
Kan het zijn dat die 97 miljoen niet klopt?
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 18:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:55 schreef Swaytje het volgende:

[..]

Als ik alle waardes in de screenshot bij elkaar op tel kom ik op 81.646.000 uit.
Maar onder de streep staat een totaal bedrag van 97.460.000.
Ik zie niet echt waar het verschil vandaan kan komen..
Kan het zijn dat die 97 miljoen niet klopt?
De verloren veilingen zijn ook meegerekend daarin geloof ik. (in mijn screenie hierboven bijvoorbeeld vlaar tegen mijn 125% bieding, terwijl ik hem dus niet aan de haak heb weten te slaan)
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 18:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:55 schreef Roceco het volgende:

[..]

De verloren veilingen zijn ook meegerekend daarin geloof ik. (in mijn screenie hierboven bijvoorbeeld vlaar tegen mijn 125% bieding, terwijl ik hem dus niet aan de haak heb weten te slaan)
Ja die heb ik er al bij opgeteld, maar dan nog klopt het dus niet
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 18:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:55 schreef Swaytje het volgende:

[..]

Als ik alle waardes in de screenshot bij elkaar op tel kom ik op 81.646.000 uit.
Maar onder de streep staat een totaal bedrag van 97.460.000.
Ik zie niet echt waar het verschil vandaan kan komen..
Kan het zijn dat die 97 miljoen niet klopt?
Ik ga het even nakijken! ;)
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 19:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 18:55 schreef Swaytje het volgende:

[..]

Als ik alle waardes in de screenshot bij elkaar op tel kom ik op 81.646.000 uit.
Maar onder de streep staat een totaal bedrag van 97.460.000.
Ik zie niet echt waar het verschil vandaan kan komen..
Kan het zijn dat die 97 miljoen niet klopt?
Je hebt gelijk, ik heb ergens een fout gemaakt... Controleer dus altijd goed alles! Ik ben ook maar eens mens! ):O
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 19:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:00 schreef Hobbel_Rob het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, ik heb ergens een fout gemaakt... Controleer dus altijd goed alles! Ik ben ook maar eens mens! ):O
Precies, kan gebeuren :) Heb m'n nieuwe lijstje gestuurd
En een berichtje erachteraan omdat ik een idioot ben >:)
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 19:10
Zo nieuwe spelers ook weer doorgeven, blijft een kut werk zo :')

Zal wel weer bieden worden waarschijnlijk :')
Happeldinsdag 15 juli 2014 @ 19:15
2dc6dc5bf8.png

Gewoon 37.930.000 over :')

Eigenlijk zonde. En ik ben een AMR vergeten. ;(
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 19:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:15 schreef Happel het volgende:
[ afbeelding ]

Gewoon 37.930.000 over :')

Eigenlijk zonde. En ik ben een AMR vergeten. ;(
Ha, had Wesley Dammers nog net op het laatst geschrapt, gelukkig maar, anders had iemand van ons waarschijnlijk X000% voor hem betaald _O-
SiebeJdinsdag 15 juli 2014 @ 19:30
Begrijp ik het goed dat je van de biedingen die je verloren hebt dus ook je budget verloren bent?
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 19:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:30 schreef SiebeJ het volgende:
Begrijp ik het goed dat je van de biedingen die je verloren hebt dus ook je budget verloren bent?
Dat lijkt me wel heel sterk lol
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 19:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:30 schreef SiebeJ het volgende:
Begrijp ik het goed dat je van de biedingen die je verloren hebt dus ook je budget verloren bent?
Nee, dat krijg je terug
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 19:36
Ik baal alleen een beetje van Puyol, die verdient veel te veel :(
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 19:40
Het Rtl Sterrenteam _O_


daae91a685.png
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 19:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:40 schreef PierreTT het volgende:
Het Rtl Sterrenteam _O_


[ afbeelding ]
Vagner Love _O_

Mis wel een beetje excuusneger John Williams :D
YouriNLdinsdag 15 juli 2014 @ 19:42
Hopelijk zijn de veilingen nu over, vind het echt vreselijk! ;(
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 19:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:42 schreef YouriNL het volgende:
Hopelijk zijn de veilingen nu over, vind het echt vreselijk! ;(
dit dus
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 19:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:42 schreef YouriNL het volgende:
Hopelijk zijn de veilingen nu over, vind het echt vreselijk! ;(
Ja? Vindt het wel iets hebben eigenlijk :@
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 19:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:41 schreef Roceco het volgende:

[..]

Vagner Love _O_

Mis wel een beetje excuusneger John Williams :D
Die wordt vast door Verlinde aangesteld als mental coach _O-
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 19:43
Volgens mij ben ik de enige met 2 keepers _O-
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 19:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Volgens mij ben ik de enige met 2 keepers _O-
Ik ook hoor :P.
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 19:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Volgens mij ben ik de enige met 2 keepers _O-
Eentje voor de reserves!
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 19:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Volgens mij ben ik de enige met 2 keepers _O-
Drie keepers voor mijn team. Een ervaren keeper en twee keepers die het mogen uitvechten voor de basis.
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 19:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:45 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Eentje voor de reserves!
Komen toch regens in de reserves, dus geen probleem
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 19:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Drie keepers voor mijn team. Een ervaren keeper en twee keepers die het mogen uitvechten voor de basis.
Willy en Emiliano mogen het gaan uitvechten, Dominguez is puur voor de nood :)
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 19:47
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:45 schreef PierreTT het volgende:

[..]

Eentje voor de reserves!
Nee hoor. Ik heb ook twee keepers.
YouriNLdinsdag 15 juli 2014 @ 19:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:45 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Drie keepers voor mijn team. Een ervaren keeper en twee keepers die het mogen uitvechten voor de basis.
Precies: Buffon en Anton Schrufkshahflfjsjal van Spartak! :)
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 19:51
Eigenlijk wel ondankbaar dat ik Hahn als reserve heb achter Courtois _O-

Edit: en nog een of andere flippo van FC Metz

[ Bericht 5% gewijzigd door Roceco op 15-07-2014 19:56:25 ]
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 19:53
Ik heb ook 2 keepers: Cillessen en Marton Fulop
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:40 schreef PierreTT het volgende:
Het Rtl Sterrenteam _O_


[ afbeelding ]
Willy Caballero zit nu bij Man City, waarom vraag ik mij ook af _O-
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 19:56
Kan ik nog iets doen? Want ik voel alsof ik weinig inbreng heb gehad als één van de organisatoren.
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:56 schreef Super-B het volgende:
Kan ik nog iets doen? Want ik voel alsof ik weinig inbreng heb gehad als één van de organisatoren.
Veel simuleren dan :P
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:57 schreef ambiance het volgende:

[..]

Veel simuleren dan :P
Veel simuleren is bij mij op een extreem hoog tempo als je het je nog kunt herinneren in de FOK! als speler reeks :P Alleen moest ermee stoppen i.v.m. tentamens.
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 20:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 19:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Volgens mij ben ik de enige met 2 keepers _O-
Ik had er 7 kunnen hebben ondertussen ;(
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:01 schreef HamburgerHenk het volgende:

[..]

Ik had er 7 kunnen hebben ondertussen ;(
:D
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 20:06
Inbox van mijn PM's was leeg! Nu zit ik op 17% haha

Ik mis nog van 6 mensen de nieuwe spelers en verder zijn er nog een paar kleine dingetjes bezig (denk aan dubbele spelers e.d.)
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 20:07
Nog 4 uur. w/
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:06 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Inbox van mijn PM's was leeg! Nu zit ik op 17% haha

Ik mis nog van 6 mensen de nieuwe spelers en verder zijn er nog een paar kleine dingetjes bezig (denk aan dubbele spelers e.d.)
Ben bezig! :s)
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 20:14
Hopelijk ben ik nu klaar :D
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 20:27
Wat een gedoe die veilingen ;(
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:27 schreef Hermanna het volgende:
Wat een gedoe die veilingen ;(
Je hebt er 1 verloren?
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:28 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Je hebt er 1 verloren?
1 gewonnen, maar telkens als ik me team heb blijkt dat die toch al gekozen is maar niet op de lijst staat :P.
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 20:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:29 schreef Hermanna het volgende:

[..]

1 gewonnen, maar telkens als ik me team heb blijkt dat die toch al gekozen is maar niet op de lijst staat :P.
Kinderziektes... valt mij ook wat tegen!
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 20:38
PM verstuurd, hopelijk is mijn team nu rond
stalybridgedinsdag 15 juli 2014 @ 20:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:38 schreef Jorwol het volgende:
PM verstuurd, hopelijk is mijn team nu rond
Ik ook
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 20:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:38 schreef Jorwol het volgende:
PM verstuurd, hopelijk is mijn team nu rond
En ik ook weer _O-
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 20:43
Pm beandwoord ...
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 20:45
Hopen dat team compleet is...
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 20:45
Hobbel, kan je ff reageren op de PM?

Moet er vandoor namelijk ;(
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 20:45 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hobbel, kan je ff reageren op de PM?

Moet er vandoor namelijk ;(
zie PM!
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 20:57
Eindelijk is mijn team af, het kiezen werd steeds moeilijker ;(
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 21:03
Ik neem even pauze! Nog 4 deelnemers en dan zijn we eindelijk klaar. Wat een bak ellende zijn die veilingen!

Je mag me PM-en stuur ik alles door naar Sejt en dan maakt hij de laatste loodjes vanavond af!

IK HEB ER ZIN IN!
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 21:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:03 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Ik neem even pauze! Nog 4 deelnemers en dan zijn we eindelijk klaar. Wat een bak ellende zijn die veilingen!

Je mag me PM-en stuur ik alles door naar Sejt en dan maakt hij de laatste loodjes vanavond af!

IK HEB ER ZIN IN!
Is nog wel voor verbetering vatbaar dus.
Misschien volgende keer ander systeem ..
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 21:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:03 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Ik neem even pauze! Nog 4 deelnemers en dan zijn we eindelijk klaar. Wat een bak ellende zijn die veilingen!

Je mag me PM-en stuur ik alles door naar Sejt en dan maakt hij de laatste loodjes vanavond af!

IK HEB ER ZIN IN!
Kan helaas niet zonder veilingen.
Anders volgende keer gewoon klonen aanmaken :)
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 21:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:19 schreef ambiance het volgende:

[..]

Kan helaas niet zonder veilingen.
Anders volgende keer gewoon klonen aanmaken :)
Klonen is niet leuk man, dan lopen er straks 10 Balanta's rond, dan worden mensen niet meer creatief.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 21:24
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:21 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Klonen is niet leuk man, dan lopen er straks 10 Balanta's rond, dan worden mensen niet meer creatief.
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 21:26
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:21 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Klonen is niet leuk man, dan lopen er straks 10 Balanta's rond, dan worden mensen niet meer creatief.
Happeldinsdag 15 juli 2014 @ 21:27
Zijn meer dan genoeg spelers in de database. Dan maar voor de mindere goden kiezen. De talenten kiezen houdt niet meteen in dat je ook succesvol bent.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 21:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:19 schreef ambiance het volgende:

[..]

Kan helaas niet zonder veilingen.
Anders volgende keer gewoon klonen aanmaken :)
Je kan ook gewoon draften :P.
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 21:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:27 schreef Happel het volgende:
Zijn meer dan genoeg spelers in de database. Dan maar voor de mindere goden kiezen. De talenten kiezen houdt niet meteen in dat je ook succesvol bent.
Het compenseert wel als je club een slechte coach heeft.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 21:29
Zou het niet geautomatiseerd kunnen worden , minder werk voor hobbel_rob.
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 21:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:29 schreef 44rdbei het volgende:
Zou het niet geautomatiseerd kunnen worden , minder werk voor hobbel_rob.
Volgende ronde wil ik wel het stokje overnemen en de boel ook automatiseren. Heb naar mijn idee té weinig inbreng gehad in deze ronde.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 21:58
Houd iedereen zijn team geheim :P?
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:58 schreef Hermanna het volgende:
Houd iedereen zijn team geheim :P?
Ik had de mijne gepost hoor!
PierreTTdinsdag 15 juli 2014 @ 21:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:27 schreef Happel het volgende:
Zijn meer dan genoeg spelers in de database. Dan maar voor de mindere goden kiezen. De talenten kiezen houdt niet meteen in dat je ook succesvol bent.
Dit. Teamcohesie is ook belangrijk en je manager al helemaal, mooi dat dat altijd een gok is :P
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 22:05
Draften zou prachtig zijn, maar denk dat dat veel te veel tijd in beslag gaat nemen
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 22:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 21:58 schreef Hermanna het volgende:
Houd iedereen zijn team geheim :P?
Mijne is nog niet klaar, dus ik post nog niks ^^
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:09
ik heb veel spelers 30+. is me niet opgevallen toen ik team samenstelde....
dat zou het 2e +3e seizoen weleens een probleem kunnen worden.
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:09 schreef 44rdbei het volgende:
ik heb veel spelers 30+. is me niet opgevallen toen ik team samenstelde....
dat zou het 2e +3e seizoen weleens een probleem kunnen worden.
Veel spelers die ouder dan 30 jaar zijn of meer dan 30 spelers?
SiebeJdinsdag 15 juli 2014 @ 22:11
Man, moet nog 10 nieuwe spelers zien te vinden.. Wish me luck :P
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:11 schreef SiebeJ het volgende:
Man, moet nog 10 nieuwe spelers zien te vinden.. Wish me luck :P
Ik wil je wel succes wensen, maar ik vrees het ergste. :P

Er zijn namelijk qua talenten weinig over. :+ Je bent dus waarschijnlijk genoodzaakt om 10 afgeschreven spelers te halen. _O-
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:11 schreef SiebeJ het volgende:
Man, moet nog 10 nieuwe spelers zien te vinden.. Wish me luck :P
Gewoon 1 dure halen en de rest wordt aangemaakt door de simulator :P.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:09 schreef 44rdbei het volgende:
ik heb veel spelers 30+. is me niet opgevallen toen ik team samenstelde....
dat zou het 2e +3e seizoen weleens een probleem kunnen worden.
Bij Henk's Angels is het #jongejongens #goeiekoppieserop
Super-Bdinsdag 15 juli 2014 @ 22:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:12 schreef Roceco het volgende:

[..]

Bij Henk's Angels is het #jongejongens #goeiekoppieserop
Bij FC Creme de la Creme is het #WinnenEnNogEensWinnen #AlleenHetResultaatTelt en #JUICHEN!
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:12 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Gewoon 1 dure halen en de rest wordt aangemaakt door de simulator :P.
Negative. Je 1e team wordt niet persé aangevult tot 25 spelers.
SiebeJdinsdag 15 juli 2014 @ 22:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:12 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Gewoon 1 dure halen en de rest wordt aangemaakt door de simulator :P.
Het zou goed kunnen dat ik er niet aan tien komen ja
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:15 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Het zou goed kunnen dat ik er niet aan tien komen ja
Zorg gewoon dat je een solide 18 a 20 spelers hebt en gooi er vijf -100k pond spelers bij.
stalybridgedinsdag 15 juli 2014 @ 22:17
Stalybrug =

#hardwerken#fysieksterk#talentweetik niet
Swaytjedinsdag 15 juli 2014 @ 22:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:11 schreef Super-B het volgende:

[..]

Ik wil je wel succes wensen, maar ik vrees het ergste. :P

Er zijn namelijk qua talenten weinig over. :+ Je bent dus waarschijnlijk genoodzaakt om 10 afgeschreven spelers te halen. _O-
Zijn nog genoeg goede spelers imo.. Zeker in de "middelmaat" categorie waar je toch aan komt met 4 miljoen gemiddeld per speler budget.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:18
62a7f417fb.png

Jon Williams is gestopt bij RTL4 en is weer gaan voetballen.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:19
ik vraag me af of al die talenten teams het gaan redden, je zal toch een beetje balans in je elftal moeten hebben.
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:18 schreef Hermanna het volgende:
[ afbeelding ]
Geniescout gespot.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:20
Fc Rode Sokken=

#opHoopVanZegen
#NietDegraderen
#AlleBallenOpFred
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:19 schreef 44rdbei het volgende:
ik vraag me af of al die talenten teams het gaan redden, je zal toch een beetje balans in je elftal moeten hebben.
Er is ook het risico dat die talenten weggekocht gaan worden en/of na 3 jaar de deur uit lopen. Alleen (top)talenten is ook niks.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:22
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:21 schreef Sejt het volgende:

[..]

Er is ook het risico dat die talenten weggekocht gaan worden en/of na 3 jaar de deur uit lopen. Alleen (top)talenten is ook niks.
Ik heb aan mijn kant misschien te weinig talenten.
Ik wist niet van het bestaan van Genie scout af.

gebruik altijd mij scouts ingame ( niet dat ik het heel vaak speel)
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 22:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:11 schreef SiebeJ het volgende:
Man, moet nog 10 nieuwe spelers zien te vinden.. Wish me luck :P
Bram van Polen is nog beschikbaar.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:22 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

Ik heb aan mijn kant misschien te weinig talenten.
Ik wist niet van het bestaan van Genie scout af.

gebruik altijd mij scouts ingame ( niet dat ik het heel vaak speel)
18 van mijn 25 spelers moest ik voor veilen, en heb er maar 1 gewonnen :P Dus zo handig is geniescout ook niet want iedereen kiest namelijk hetzelfde.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:24 schreef superniger het volgende:

[..]

Bram van Polen is nog beschikbaar.
Rene van de Brink is ook nog beschikbaar
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:28
Gaarne namen van spelers goed spellen!! Beetje laat om te zeggen misschien, maar het kost mij extra tijd om spelers op te zoeken, als het me al lukt.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:29
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:28 schreef Sejt het volgende:
Gaarne namen van spelers goed spellen!! Beetje laat om te zeggen misschien, maar het kost mij extra tijd om spelers op te zoeken, als het me al lukt.
gewoon de namen van de http://www.transfermarkt.co.uk/ kopieren toch...
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:29 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

gewoon de namen van de http://www.transfermarkt.co.uk/ kopieren toch...
Ja, dat is het minste inderdaad. Maar daar gaat het soms al fout :)
Happeldinsdag 15 juli 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:15 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Het zou goed kunnen dat ik er niet aan tien komen ja
Welke posities zoek je?
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 22:37
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:28 schreef Sejt het volgende:
Gaarne namen van spelers goed spellen!! Beetje laat om te zeggen misschien, maar het kost mij extra tijd om spelers op te zoeken, als het me al lukt.
http://puu.sh/actNZ/3293182d32.png
Ik had Thorgan wel goed opgeschreven. Alleen hier staat het wel fout.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:37 schreef superniger het volgende:

[..]

http://puu.sh/actNZ/3293182d32.png
Ik had Thorgan wel goed opgeschreven. Alleen hier staat het wel fout.
Idem, mijn Courtois is in Curtois veranderd.
Heb het inschrijvingsformulier nog en daar staat het goed.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:40
Ben nog steeds benieuwd aan wie ik mijn spelers heb verloren :P
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 22:40
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 22:42
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:40 schreef Jorwol het volgende:
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
zoveel mogelijk spelers inladen en dan filteren.
proberen dat spelers een beetje zelfde taal hebben en elke positie 2 keer bezet.

en koopjes jagen

En de nl competitie niet gebruiken dat is vragen om veilingen
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:42
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:40 schreef Jorwol het volgende:
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
Mijn team bestaat ook vooral uit bekenden uit m'n FM13 en FM14 games.
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:43
Zo zag mijn team eruit, zo zie je wie ik allemaal heb verloren.

5ce81ac01b.png
ab07a68b75.png
Behalve Chalobah die heb ik wel gewonnen :P.
supernigerdinsdag 15 juli 2014 @ 22:44
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:40 schreef Jorwol het volgende:
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
Transfermarkt.co.uk. en dan in de top 50 zoeken.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:43 schreef Hermanna het volgende:
Zo zag mijn team eruit, zo zie je wie ik allemaal heb verloren.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Behalve Chalobah die heb ik wel gewonnen :P.
Met alle respect, maar als je 17/18 veilingen verliest, wat voor schijntjes heb je dan geboden? (Gnabry heb je aan mij verloren trouwens, gnagnagna :D)
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:43 schreef Hermanna het volgende:
Zo zag mijn team eruit, zo zie je wie ik allemaal heb verloren.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Behalve Chalobah die heb ik wel gewonnen :P.
Jezus en ik dacht dat ik veel veilingen had _O-

Romero heb ik trouwens gewonnen *)
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef Roceco het volgende:

[..]

Met alle respect, maar als je 17/18 veilingen verliest, wat voor schijntjes heb je dan geboden? (Gnabry heb je aan mij verloren trouwens, gnagnagna :D)
Ik heb overal maar 15% geboden :P
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:46
Ik heb heel agressief geboden (minstens 200%, behalve op Gabbiadini), zodat ik ook bijna m'n hele budget op heb gemaakt, maar wel de spelers heb die ik wilde. (en salarishuis niet boven de 250k per week)
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 22:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:43 schreef Hermanna het volgende:
Zo zag mijn team eruit, zo zie je wie ik allemaal heb verloren.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Behalve Chalobah die heb ik wel gewonnen :P.
Emre can had ik ook. Maar niet op geboden.
De rest had ik niet.
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 22:47
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:40 schreef Jorwol het volgende:
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
Via Transfermarkt.co.uk waar ik naar de leeftijd van de spelers, het systeem dat mijn manager moet spelen en de waarde en flexibiliteit van de spelers keek. FM 14 heb ik sinds kort, maar daar heb ik niet gekeken.
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 22:48
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:46 schreef Sejt het volgende:
Ik heb heel agressief geboden, zodat ik ook bijna m'n hele budget op heb gemaakt, maar wel de spelers heb die ik wilde. (en salarishuis niet boven de 250k per week)
Heb ik ook gedaan, maar meer omdat ik geen schaduwlijst had. Volgende keer maar eens meer tijd ervoor pakken.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:46 schreef Hermanna het volgende:

[..]

Ik heb overal maar 15% geboden :P
Haha, dan heb je me 40% extra voor Gnabry laten betalen (55%). Tja, wie is dan de winnaar :D
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 22:49
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:40 schreef Jorwol het volgende:
Hoe hebben jullie je team eigenlijk bij elkaar gezocht? Ik heb vrijwel iedereen al eens ingame gehad, scheelt wel, want dan weet je wel meteen hoe goed iedereen is en wordt :P
Editor gekeken en gefilterd op personen die in duitsland zijn geboren of spreken.
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 22:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:46 schreef Sejt het volgende:
Ik heb heel agressief geboden (minstens 200%, behalve op Gabbiadini), zodat ik ook bijna m'n hele budget op heb gemaakt, maar wel de spelers heb die ik wilde. (en salarishuis niet boven de 250k per week)
Had eerst ook heel erg op salaris gelet, maar moest mijn vervangers kiezen zonder FM, dus weet niet hoeveel ze nu verdienen. Trouwens Sejt, klopt het dat ik nog geen pm heb gehad over de vervangers die ik vanavond gekozen heb? Ga op een gegeven moment wel pitten en morgen moet ik werken :@
IkeDubaku99dinsdag 15 juli 2014 @ 22:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:46 schreef Sejt het volgende:
Ik heb heel agressief geboden (minstens 200%, behalve op Gabbiadini), zodat ik ook bijna m'n hele budget op heb gemaakt, maar wel de spelers heb die ik wilde. (en salarishuis niet boven de 250k per week)
Ik had juist heel bleu geboden (overal 20%). Toch nog een wonder dat ik 3 van de 5 veilingen won. Hahn en Bennett wel verloren, al waren die wel vervangbaar. Ik had er drie laten lopen omdat ik betere alternatieven had en/of omdat er veel meer concurrenten waren bij die spelers.
HamburgerHenkdinsdag 15 juli 2014 @ 22:51
Ik heb helaas alleen Crisetig verloren, terwijl ik al vrij ruim bood
Hermannadinsdag 15 juli 2014 @ 22:54
Mijn gemiddelde leeftijd is 20,48. Ze kunnen dus nog lang mee :P En als ze zich goed ontwikkelen worden ze voor veel verkocht.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 22:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:54 schreef Hermanna het volgende:
Mijn gemiddelde leeftijd is 20,48. Ze kunnen dus nog lang mee :P En als ze zich goed ontwikkelen worden ze voor veel verkocht.
Ik weet niet hoe FM werkt, maar ga ervan uit dat je dan een ervaringgebrekpenalty of zo krijgt?
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 22:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:55 schreef Roceco het volgende:

[..]

Ik weet niet hoe FM werkt, maar ga ervan uit dat je dan een ervaringgebrekpenalty of zo krijgt?
Wel een beetje, maar valt best mee. Met alleen jonge gasten word je niet zomaar kampioen in ieder geval. Maar onmogelijk is het zeker niet.
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:57
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:49 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Trouwens Sejt, klopt het dat ik nog geen pm heb gehad over de vervangers die ik vanavond gekozen heb? Ga op een gegeven moment wel pitten en morgen moet ik werken :@
Ziet er allemaal goed uit voor je team.
Jorwoldinsdag 15 juli 2014 @ 22:58
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:57 schreef Sejt het volgende:

[..]

Ziet er allemaal goed uit voor je team.
*O*
Hobbel_Robdinsdag 15 juli 2014 @ 22:58
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:49 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Had eerst ook heel erg op salaris gelet, maar moest mijn vervangers kiezen zonder FM, dus weet niet hoeveel ze nu verdienen. Trouwens Sejt, klopt het dat ik nog geen pm heb gehad over de vervangers die ik vanavond gekozen heb? Ga op een gegeven moment wel pitten en morgen moet ik werken :@
tot nu toe is het goed en heb je geen nieuwe dubbele. We wachten nog op een aantal users
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 22:59
Ik wacht nog op mvdk_ (moet nog 13 spelers leveren), Fylax (1 speler), HamburgerHenk (2 spelers), SiebeJ (10 spelers) en TornadoDK (nog 1 bod).

De rest zou klaar moeten zijn. Ik ben spelers aan het verifiëren op het moment.
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 23:00
Krijgen we nog zo'n leuk puush overzichtje van ons team net als na de veilingen, wanneer alles doorgevoerd is?
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 23:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:00 schreef Roceco het volgende:
Krijgen we nog zo'n leuk puush overzichtje van ons team net als na de veilingen, wanneer alles doorgevoerd is?
Je krijgt ze morgen in dit topic direct uit de FM game. ;)
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 23:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:01 schreef Sejt het volgende:

[..]

Je krijgt ze morgen in dit topic direct uit de FM game. ;)
Nice :)
DeHovenierdinsdag 15 juli 2014 @ 23:02
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:59 schreef Sejt het volgende:
Ik wacht nog op mvdk_ (moet nog 13 spelers leveren), Fylax (1 speler), HamburgerHenk (2 spelers), SiebeJ (10 spelers) en TornadoDK (nog 1 bod).

De rest zou klaar moeten zijn. Ik ben spelers aan het verifiëren op het moment.
Ik moet nog 4 spelers inleveren, want ik heb 4 veilingen verloren.
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 23:06
Wat als iemand nu nog dezelfde speler kiest (om 10 voor 12 bv.) en er weer een veiling moet komen? Wat is daar de deadline voor?
Sejtdinsdag 15 juli 2014 @ 23:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:06 schreef ambiance het volgende:
Wat als iemand nu nog dezelfde speler kiest (om 10 voor 12 bv.) en er weer een veiling moet komen? Wat is daar de deadline voor?
Dan verzoeken we die persoon heel vriendelijk om voor een andere speler te kiezen. :)
Het blijft een spelletje en het moet eerlijk blijven.
44rdbeidinsdag 15 juli 2014 @ 23:09
Ik ga ook maar eens naar bed.

Ik wil alleen de crew nog bedankt voor het werk dat ze vandaag hebben verzet. ^O^
ambiancedinsdag 15 juli 2014 @ 23:16
quote:
14s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:07 schreef Sejt het volgende:

[..]

Dan verzoeken we die persoon heel vriendelijk om voor een andere speler te kiezen. :)
Het blijft een spelletje en het moet eerlijk blijven.
^O^
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 23:46
sorry sejt ben er nu pas weer :P
Nick-GizModinsdag 15 juli 2014 @ 23:48
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:20 schreef Sejt het volgende:

[..]

Geniescout gespot.
Haha nu pas :P
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 23:55
NOG VIJF MINUTEN!
Aguerodinsdag 15 juli 2014 @ 23:56
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:55 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
NOG VIJF MINUTEN!
SPANNEND!
Drizzt_DoUrdendinsdag 15 juli 2014 @ 23:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 23:56 schreef Aguero het volgende:

[..]

SPANNEND!
HUUUUUUUUUU
Rocecodinsdag 15 juli 2014 @ 23:57
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 00:00
images?q=tbn:ANd9GcSxvR3uXxPwMMZ1nlaWSGYptdGWRiwFZfv_5PZ4mJI65kiAzSoDuH0GWSKC
Drizzt_DoUrdenwoensdag 16 juli 2014 @ 00:00
TIME'S UP!
Drizzt_DoUrdenwoensdag 16 juli 2014 @ 00:00
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:00 schreef Roceco het volgende:
[ afbeelding ]
:D _O-
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 00:01
Deadlines zijn voorbij. Alle lijnen zijn gesloten!!
supernigerwoensdag 16 juli 2014 @ 00:01
DOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 00:02
Ik ben helaas nog wel even bezig om alle spelers en teams te verifiëren, zodat we hopelijk 0 fouten tegen komen in het spel.
Daarna moet ik ook nog de resterende budgetten storten op de bankrekeningen van de clubs.

Nog even geduld dus.
DeHovenierwoensdag 16 juli 2014 @ 00:03
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:02 schreef Sejt het volgende:
Ik ben helaas nog wel even bezig om alle spelers en teams te verifiëren, zodat we hopelijk 0 fouten tegen komen in het spel.
Daarna moet ik ook nog de resterende budgetten storten op de bankrekeningen van de clubs.

Nog even geduld dus.
_O_
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 00:07
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:02 schreef Sejt het volgende:
Ik ben helaas nog wel even bezig om alle spelers en teams te verifiëren, zodat we hopelijk 0 fouten tegen komen in het spel.
Daarna moet ik ook nog de resterende budgetten storten op de bankrekeningen van de clubs.

Nog even geduld dus.
Prima, veel succes!
Ik ga tukken nu ik weet dat er geen problemen meer met mijn selectie zijn :)
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 00:13
Ik heb helaas nog 2 dubbele spelers gevonden tot nu toe. (door verschillende spellingen van namen)
Dit probeer ik zo goed mogelijk op te vangen door vergelijkbare vervangers te vinden voor 1 van die 'gedupeerden'. Netto zou die persoon er niet op achteruit moeten gaan. Ik hoop dat dat ok is.
DeHovenierwoensdag 16 juli 2014 @ 00:15
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:13 schreef Sejt het volgende:
Ik heb helaas nog 2 dubbele spelers gevonden tot nu toe. (door verschillende spellingen van namen)
Dit probeer ik zo goed mogelijk op te vangen door vergelijkbare vervangers te vinden voor 1 van die 'gedupeerden'. Netto zou die persoon er niet op achteruit moeten gaan. Ik hoop dat dat ok is.
Van welke users?

Ik vind alles wel best.
SiebeJwoensdag 16 juli 2014 @ 00:15
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:13 schreef Sejt het volgende:
Ik heb helaas nog 2 dubbele spelers gevonden tot nu toe. (door verschillende spellingen van namen)
Dit probeer ik zo goed mogelijk op te vangen door vergelijkbare vervangers te vinden voor 1 van die 'gedupeerden'. Netto zou die persoon er niet op achteruit moeten gaan. Ik hoop dat dat ok is.
Als 'ie van mij is wil ik zelf wel even kijken :)
HamburgerHenkwoensdag 16 juli 2014 @ 00:16
quote:
4s.gif Op dinsdag 15 juli 2014 22:59 schreef Sejt het volgende:
Ik wacht nog op mvdk_ (moet nog 13 spelers leveren), Fylax (1 speler), HamburgerHenk (2 spelers), SiebeJ (10 spelers) en TornadoDK (nog 1 bod).

De rest zou klaar moeten zijn. Ik ben spelers aan het verifiëren op het moment.
Uh geen spelers van mij hoor. Tenminste geen speler waar ik een bericht van het gehad.
YouriNLwoensdag 16 juli 2014 @ 00:17
Nou, ben benieuwd naar de prestaties van coach Dries Roelvink en zijn getalenteerde circus. :')
IkeDubaku99woensdag 16 juli 2014 @ 00:18
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:15 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Als 'ie van mij is wil ik zelf wel even kijken :)
Dit dus!
supernigerwoensdag 16 juli 2014 @ 00:20
gvd :')
Moet nog steeds lachen om Hoerige Nel. :')
DeHovenierwoensdag 16 juli 2014 @ 00:20
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:17 schreef YouriNL het volgende:
Nou, ben benieuwd naar de prestaties van coach Dries Roelvink en zijn getalenteerde circus. :')
Rob Verlinden moet het voor mij gaan doen!
IkeDubaku99woensdag 16 juli 2014 @ 00:21
Niemand gaat lachen om Uli en Regi.
Drizzt_DoUrdenwoensdag 16 juli 2014 @ 00:24
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:20 schreef superniger het volgende:
gvd :')
Moet nog steeds lachen om Hoerige Nel. :')
YouriNLwoensdag 16 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:20 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Rob Verlinden moet het voor mij gaan doen!
Het gras is tenminste kwaliteit!
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:15 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Van welke users?

Ik vind alles wel best.
Van Bow (op vakantie) en Aguero. (overlegd)
DeHovenierwoensdag 16 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 00:30 schreef YouriNL het volgende:

[..]

Het gras is tenminste kwaliteit!
Daarom _O_
HamburgerHenkwoensdag 16 juli 2014 @ 00:34
Sejt, welke spelers had ik dan nog niet ingeleverd?
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 01:20
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
DeHovenierwoensdag 16 juli 2014 @ 01:45
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Sejt het volgende:
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
_O_
Drizzt_DoUrdenwoensdag 16 juli 2014 @ 01:56
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Sejt het volgende:
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
Aww yiss _O_
Jorwolwoensdag 16 juli 2014 @ 07:43
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Sejt het volgende:
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
Baas _O_ Ben heel benieuwd wat de Koekenbakkers ervan gaan bakken :7
ambiancewoensdag 16 juli 2014 @ 08:48
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Sejt het volgende:
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
Held _O_
Hobbel_Robwoensdag 16 juli 2014 @ 09:53
fa1b8a98ee.png

Mijn team! Een paar kneiters:

Pjanic en Varane!
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 09:59
Mijn team :) (nog 100k budget over o.i.d.)
(vorige teams kloppen niet allemaal, maar boeie)

151c7ce7eb.png
SiebeJwoensdag 16 juli 2014 @ 10:02
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 09:59 schreef Sejt het volgende:
Mijn team :) (nog 100k budget over o.i.d.)

[ afbeelding ]
Haha, is er gewoon echt een speler die Djedje heet
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 10:09
quote:
1s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:02 schreef SiebeJ het volgende:

[..]

Haha, is er gewoon echt een speler die Djedje heet
Moest inderdaad aan hem denken toen ik die naam in "Fok als speler" zag. :) Goede rechtsback met hoge work rate en stamina. :)
44rdbeiwoensdag 16 juli 2014 @ 10:10
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 09:59 schreef Sejt het volgende:
Mijn team :) (nog 100k budget over o.i.d.)
(vorige teams kloppen niet allemaal, maar boeie)

[ afbeelding ]
Dus jij hebt Tiago Casasola :( :P
hoe kom jij nou aan bmi? Fc Bruno Martins Indi zonder Bruno Martins Indi :?
44rdbeiwoensdag 16 juli 2014 @ 10:12
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Sejt het volgende:
Kolere. Alle teams zijn nu compleet. Wat een werk.
Ik ga m'n nest in en morgen maak ik de klus af en ik verwacht dat we aan het begin van de middag kunnen beginnen.
Als het niet te veel moeite is kan je me vertellen of ik de laatste mijn laatste veilig had gewonnen?
Hobbel_Robwoensdag 16 juli 2014 @ 10:14
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:12 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

Als het niet te veel moeite is kan je me vertellen of ik de laatste mijn laatste veilig had gewonnen?
Ik weet het niet zeker, maar Sejt kan je dat wel vertellen!
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 10:18
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:10 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

Dus jij hebt Tiago Casasola :( :P
hoe kom jij nou aan bmi? Fc Bruno Martins Indi zonder Bruno Martins Indi :?
Tsja... :)

quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:12 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

Als het niet te veel moeite is kan je me vertellen of ik de laatste mijn laatste veilig had gewonnen?
Ik heb geen idee welke je bedoelt, sorry.
Hobbel_Robwoensdag 16 juli 2014 @ 10:19
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:18 schreef Sejt het volgende:

[..]

Tsja... :)

[..]

Ik heb geen idee welke je bedoelt, sorry.
Daley Blind ;)
44rdbeiwoensdag 16 juli 2014 @ 10:19
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:18 schreef Sejt het volgende:

[..]

Tsja... :)

[..]

Ik heb geen idee welke je bedoelt, sorry.
Daley Blind
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 10:21
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:19 schreef 44rdbei het volgende:

[..]

Daley Blind
Die heb je gewonnen inderdaad. TornadoDK was je tegenstander en die was te laat met zijn bod.
Sejtwoensdag 16 juli 2014 @ 10:22
Ik moet er even vandoor. Ben tegen 12-en terug en dan zal ik de game gaan starten. :)
44rdbeiwoensdag 16 juli 2014 @ 10:22
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:21 schreef Sejt het volgende:

[..]

Die heb je gewonnen inderdaad. TornadoDK was je tegenstander en die was te laat met zijn bod.
^O^
supernigerwoensdag 16 juli 2014 @ 10:23
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:22 schreef Sejt het volgende:
Ik moet er even vandoor. Ben tegen 12-en terug en dan zal ik de game gaan starten. :)
^O^
supernigerwoensdag 16 juli 2014 @ 10:23
Mooi moment voor een nieuw topic. w/
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 10:23
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:22 schreef Sejt het volgende:
Ik moet er even vandoor. Ben tegen 12-en terug en dan zal ik de game gaan starten. :)
JUICHEN.gif
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 10:24
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:23 schreef superniger het volgende:
Mooi moment voor een nieuw topic. w/
Ben ik het mee eens ^O^
Aguerowoensdag 16 juli 2014 @ 10:24
quote:
14s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:22 schreef Sejt het volgende:
Ik moet er even vandoor. Ben tegen 12-en terug en dan zal ik de game gaan starten. :)
_O_

Ook voor Hobbel_Rob en de rest van de organisatie.

Simulatiesnelheid zal hierbij wat lager liggen dan bij FOK!-als-speler lijkt me.
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 10:31
quote:
0s.gif Op woensdag 16 juli 2014 10:24 schreef Aguero het volgende:

[..]

_O_

Ook voor Hobbel_Rob en de rest van de organisatie.

Simulatiesnelheid zal hierbij wat lager liggen dan bij FOK!-als-speler lijkt me.
Lijkt me wel, er moeten steeds nieuwtjes van heel de club komen, niet van één speler.
Rocecowoensdag 16 juli 2014 @ 10:31
:D