Wie heeft de schuld nu dan volgens jou?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:23 schreef Trebo het volgende:
Anno 2014 Duitsers nog steeds de schuld geven van WW2
quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:27 schreef bas-beest het volgende:
Ik wilde er serieus op in gaan, totdat ik zag wie de TS was....![]()
![]()
![]()
![]()
Wat is dit voor gutmenschen-gedoe? Waar is dat anti-Duitse sentiment waarmee we zelfs in de jaren '90 nog werden opgevoed gebleven? Of zit ik hier tussen de Limburgers en mensen uit andere grensgebieden?quote:
Ik ben niet voor Argentinië, ik ben tegen Duitsland.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:30 schreef DutchCockney het volgende:
Als je nu voor Argentinië bent omdat ze tegen Duitsland spelen, dan ben je echt een stumper.
Als mijn vader dood is, dan leeft hij niet meer.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:31 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik ben niet voor Argentinië, ik ben tegen Duitsland.
Ik bedoelde de hedendaagse Duitsers natuurlijk. Die kun je dat niet meer kwalijk nemen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:26 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Wie heeft de schuld nu dan volgens jou?
Ik woon op 5 minuten kruipen van de grens dus ik gok op 't tweede.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:29 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Wat is dit voor gutmenschen-gedoe? Waar is dat anti-Duitse sentiment waarmee we zelfs in de jaren '90 nog werden opgevoed gebleven? Of zit ik hier tussen de Limburgers en mensen uit andere grensgebieden?
Ik hoop dat Duitsland verliest. Dat dat zou betekenen dat Argentinië dan toevallig wint, boeit mij verder vrij weinig. Had natuurlijk liever Nederland in de finale gezien.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:32 schreef DutchCockney het volgende:
[..]
Als mijn vader dood is, dan leeft hij niet meer.
m.a.w. je bent voor Argentinië omdat er geen andere smaken zijn
Ik neem het de hedendaagse Duitsers niet kwalijk (alhoewel zij natuurlijk afstammen van de mensen die de misdaden wél hebben gepleegd), ik ben echter wel tegen de entiteit "Duitsland". Ik kan hen simpelweg niet supporten, het is gewoon onze rivaal, punt.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:34 schreef Trebo het volgende:
[..]
Ik bedoelde de hedendaagse Duitsers natuurlijk. Die kun je dat niet meer kwalijk nemen.
Duitsland is een machtig land.
Een paar boeven van een crimineel regime die het lot van het volk uitmaakte. De meeste Duitsers wisten niks van het massa-uitroeingsprogramma.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:26 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Wie heeft de schuld nu dan volgens jou?
Nouja leuk en aardig allemaal, maar spreek voor jezelf.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:38 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik neem het de hedendaagse Duitser niet kwalijk (alhoewel zij natuurlijk afstammen van de mensen die de misdaden wél hebben gepleegd), ik ben echter wel tegen de entiteit "Duitsland". Ik kan hen simpelweg niet supporten, het is gewoon onze rivaal, punt.
Dat "Ich habe es nicht gewusst"-argument is vrij ouderwets.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:38 schreef mig72 het volgende:
[..]
Een paar boeven van een crimineel regime die het lot van het volk uitmaakte. De meeste Duitsers wisten niks van het massa-uitroeingsprogramma.
Oh, ik snap 'm. Je bent voor Argentinië. Had je dat niet wat eerder kunnen zeggen?quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:36 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik hoop dat Duitsland verliest. Dat dat zou betekenen dat Argentinië dan toevallig wint, boeit mij verder vrij weinig. Had natuurlijk liever Nederland in de finale gezien.
Duitse producten hebben kwaliteit en Duitsland is een prachtig land met goede voorzieningen, dat ben ik helemaal met je eens. Maar dat is wat anders dan hun voetbalelftal, dat ons vaak genoeg heeft dwars gezeten, te gaan supporten.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:39 schreef Trebo het volgende:
[..]
Nouja leuk en aardig allemaal, maar spreek voor jezelf.
Duitsland staat voor alles wat kwaliteit is. Feit.
Ik voel die rivaliteit niet zo. Ik geniet oprecht van de Duitsers en ben blij dat wij niet door ze vernederd worden in de finale maar Argentinie.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:41 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Duitse producten hebben kwaliteit en Duitsland is een prachtig land met goede voorzieningen, dat ben ik helemaal met je eens. Maar dat is wat anders dan hun voetbalelftal, dat ons vaak genoeg heeft dwars gezeten, te gaan supporten.
Klopt, maar omdat het juist werd aangewend door de Nazi hoge pieten achteraf om vervolging te ontwijken. Het volk zelf heeft dat argument nooit gebruikt, en het hoefde ook niet want ze hadden geen schuld. Die waren gebruikt als schaakpionnen.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 02:40 schreef Copthorne het volgende:
[..]
T
Dat "Ich habe es nicht gewusst"-argument is vrij ouderwets.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |