meningen?
quote:Ik vind het ook niet normaal
Op zondag 20 oktober 2002 14:48 schreef gewoon-jan het volgende:
ik kan het niet aanzien als ik bijvoorbeeld nirvana zie en dat ze dan die prachtige instrumenten kapot gooien ik word er echt boos vanmeningen?
hmmz kijk eens naar The Who van vroeger, die konden elk optreden alles nieuw kopen. Zijn ze na een tijdje vanafgestapt want het werd te duur.
quote:juist
Op zondag 20 oktober 2002 14:57 schreef Fixxxer het volgende:
is idd zonde, geef het dan aan mij........
quote:Het is niet stoer het is zielig.
Op zondag 20 oktober 2002 15:05 schreef Glacius het volgende:
Het is stoer he. Avril Lavigne doet het ook.
Maar bij sommige zangers is het geen slecht idee als ze hun strottehoofd in de fik zouden zetten....
Verder vind ik het doodzonde. Tevens de enige smet op een geweldige band als The Who.
Ik snap het ook niet... Als je muzikant bent, dan maak je muziek omdat je houd van het maken van muziek.
[sub]Ik heb het dan dus niet over van die bedachte bandjes.[/sub]
Als je dat nou zo prachtig vind, dan ga je toch niet je instrument mollen
Ik zie het al voor me dat ik aan het spelen ben, en na een minuut of dertig pleur ik m'n gitaar tegen de muur aan ofzo.
Die mensen hebben geen... Hoe noem je zoiets... "Liefde voor hun gitaar".
Snapt iemand wat ik daar mee bedoel?
quote:Ik vond het wel vermakelijk toen Krist Novoselic zijn basgitaar op z'n eigen pan kreeg toen 'ie hem in de lucht gooide tijdens de MTV awards.
Op zondag 20 oktober 2002 15:14 schreef Disorder het volgende:
Ben ik dan de enige die de praktijken van Nirvana en the Who er tof uit vind zien? Vooral toen Kurt met hoofd en al in de boxen probeerde te verdwijnen en vervolgens het drumstel van Dave toen maar aanviel was in mijn ogen vermakelijk.
Maar goed, veel van die gasten hebben toch een endorsement van een of andere gitaarfabrikant. Smijt je hem kapot, dan stuurt de Fender- of Ibanez-fabriek de volgende dag gewoon een nieuwe op.
Ik blijf niet aan de gang
Een keertje gezien, maar toen was de band denk ik pissig en hoorde het niet bij de show.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |