Dit trouwens. Scheelt weer een wajongetje als dergelijke types overlijden.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 15:02 schreef Roces18 het volgende:
Waarom condoleer je iemand die een hartaanval heeft gehad terwijl die 140 kilo meer dan TS weegt? Eigen schuld dikke bult niet waar. Ik heb toch ook geen medelijden met crack junks die aids krijgen of wat dan ook.
zelfs een sloopkogel zou zon dik kind niet dood kunnen krijgenquote:Op donderdag 26 juni 2014 17:38 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Als ik de post zo eens lees is hij nog niet dood.
Vind ik nogal simplistisch gedacht.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 15:02 schreef Roces18 het volgende:
Waarom condoleer je iemand die een hartaanval heeft gehad terwijl die 140 kilo meer dan TS weegt? Eigen schuld dikke bult niet waar. Ik heb toch ook geen medelijden met crack junks die aids krijgen of wat dan ook.
Veel plezier met je kanker.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 10:43 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
thnx. het is nagenoeg het enige wat ik drink.er gaat niks boven een koud glas cola light
quote:
weinig plezier aanquote:
Wat een onzin. Zoetstof komt lang niet in de buurt van kankverwekkendheid van roken of asbest.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 17:10 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Ik waarschuwde haar alleen maar hoor. Maar goed, was misschien wat te hard.
Lieve Hoink, hij gaat dat ook doen maar je begrijpt toch hopelijk ook dat hij niet voor altijd in het ziekenhuis kan blijven tot hij al zijn kilo's kwijt is? Ook krijgt hij een diëtist en zo, maar hij wilt niet keihard gaan sporten zoals in die programma's zoals in Obese waar je zo'n schreeuwende coach krijgt die je tot het uiterste pushed. Maar goed jij weet duidelijk alles ervan..quote:Op vrijdag 27 juni 2014 11:43 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je lult keihard uit je nek. Hartpatiënten mogen niet op eigen houtje revalideren. Die moeten eerst revalideren op de afdeling fysiotherapie. Leuk verzonnen weer.
Bier is ook mijn probleem..quote:Op vrijdag 27 juni 2014 06:47 schreef Gewas het volgende:
[..]
Als je niet tegen de drukte van een sportschool kan kan je ook gaan wandelen/fietsen natuurlijk.![]()
Ik ben sinds een paar weken ook weer bezig met afvallen (nadat ik afgelopen half jaar weer was aangekomen). Ik heb het geluk dat ik nogal snel afval en eten ook makkelijk kan laten staan. Biertjes is dan weer een ander verhaal.![]()
In ieder geval sterkte Spongeboss.
Bedankt yellowman.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:47 schreef Geelman het volgende:
Heeft 'ie geen werk of school, geen studie of sociaal leven? Waarom koopt hij dan geen hond? Die moet je opvoeden, uitlaten en verzorgen. Dat hondje zorgt voor afleiding, hij heeft weer iets te doen en die hond zorgt voor lichaamsbeweging. Daarnaast kan hij op een hondentrainingsclub gaan en dat is weer goed voor de sociale contacten.
Gratis advies van Yellowman!
Dat is heel foutief de acids die erin zitten zorgen voor minder calcium opnamen en doen het tegenovergestelde van melk ze breken calcium af dus succes met slechte botten. En de stoffen die ze erin stoppen voor die shit is slecht.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:59 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Gewoon standaard cola light joh. 1 kcal
Ik ben het eens, maar ik drink geen frisdrank hij ook niet echt geloof ik. Ik drink een glas fanta of zo 1x in de 2 maanden of zo. De laatste keer dat ik fris heb gehad is 2 maanden terug.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:06 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Nee.
Dat soort light-produkten zijn nog schadelijker. Ze bevorderen de trek, waardoor je alsnog meer gaat eten.
Als je gezond wilt eten, moet je zoveel mogelijk onbewerkt voedsel eten. Je lichaam slaat namelijk geraffineerde suikers en andere synthetisch geproduceerde stoffen zoals kleurstoffen op als vet. Je lichaam kan bijvoorbeeld met de stoffen in cola light niks anders doen dan het opslaan als vet.
In fruit zitten ook veel suikers, maar die zijn anders. Wanneer je er teveel van eet, slaat je lichaam die ook op als vet. Maar dat soort vetreserves worden wel weer makkelijker afgebroken.
Het kost moeite om jezelf een ander eetpatroon aan te leren, maar het kan wel. En het betekent ook niet dat je nooit meer wat ongezonds mag nemen. Neem af en toe een ijsje als het mooi weer is, maar ga dan één hoorntje halen bij de snackbar ipv dat je een hele doos in de supermarkt koopt.
Lieve Spongeboss,quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:35 schreef Spongeboss het volgende:
Lieve Hoink, hij gaat dat ook doen maar je begrijpt toch hopelijk ook dat hij niet voor altijd in het ziekenhuis kan blijven tot hij al zijn kilo's kwijt is? Ook krijgt hij een diëtist en zo, maar hij wilt niet keihard gaan sporten zoals in die programma's zoals in Obese waar je zo'n schreeuwende coach krijgt die je tot het uiterste pushed. Maar goed jij weet duidelijk alles ervan..
Waarom is dat simplistisch? Vind het een beetje vermoeiend dat iedereen overal moeilijk over moet gaan doen terwijl het probleem overduidelijk is. Best als je een rotjeugd gehad heb, of niet ligt bij de meisjes maar dat is geen reden om mijn sympathie op te wekken. Zijn genoeg mensen die er wel wat van proberen te maken in plaats van zich vol te schranzen.quote:
Maar daar gaat hij ook aan werken, maar daarna is het ook aan mij om hem te steunen om te blijven sporten. Het is niet dat hij eeuwig bij een fysiotherapeut of in een ziekenhuis blijft. Zijn ouders zijn vooral bang voor daarna dat hij in een oud patroon gaat vallen. Dus gaan we samen yoga doen, simpele asana's mag van de dokter (nadat hij weer stabiel is), gezien je niet all out gaat sporten.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:42 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Lieve Spongeboss,
inderdaad. Ja, ik weet hier alles van en ja, ik weet dit beter. Mijn vader is namelijk fysiotherapeut hartrevalidatie die mensen na een hartaanval/hartinfarct weer revalideert.
Ik zeg ook nergens dat hij in het ziekenhuis moet blijven totdat zijn kilo's eraf zijn, maar je mag als hartpatiënt niet zomaar op eigen houtje zulke activiteiten ondernemen voordat je "gerevalideerd" bent, dat moet namelijk onder toeziend oog van een fysiotherapeut.
Alvorens jouw dikke vriend mag gaan sporten om af te vallen moet hij eerst sporten om weer op krachten te komen, voordat zijn volgeslibde hart het weer begeeft.
Veel plezier met het verzinnen van je volgende verhaal.
Goed, dan is frisdrank niet je probleem, maar wel bier, chips, snoep en andere ongezonde dingen. Eet daar minder van en eet meer gezondere dingen. Een volkoren toast met een beetje kruidenkaas en zalm die je zelf maakt is ook lekker en gezonder dan een vettige kaascroissant. In plaats van chips kan je ook een schaaltje notenmelange eten.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 18:35 schreef Spongeboss het volgende:
Ik ben het eens, maar ik drink geen frisdrank hij ook niet echt geloof ik. Ik drink een glas fanta of zo 1x in de 2 maanden of zo. De laatste keer dat ik fris heb gehad is 2 maanden terug.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |