quote:Op maandag 23 juni 2014 12:50 schreef liesje1979 het volgende:
SC POOL: Nederland-Chili
Lies:1-1.
Pavement 6-6
Joezi 3-3
Voxs 1-1
oma-Nijn 1 - 0
isa 2-2
BACON 1-4
Truushangmat 1-2
Inoddertje 3-1
ChocoFan 3-2
Chufi 3-2
Gert 2-2
Miek 2-1
PaRo 5-2
sararaats 3-1
Zelf aanvullen graag.
en pinksteren dan!!!quote:Op maandag 23 juni 2014 12:50 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
mag ik een keertje lui zijn?, heb sinds februari geen vrije dag meer gehad.
Het mag.quote:Op maandag 23 juni 2014 12:50 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
mag ik een keertje lui zijn?, heb sinds februari geen vrije dag meer gehad.
Ik heb het niet over 'verplichte' vrije dagen waarop je geen fuck kunt doen omdat alles dicht is.quote:
ik heb altijd vrij want arbeidsongeschikt. morgen naar m'n vrijwilligerswerkquote:Op maandag 23 juni 2014 12:54 schreef Gert het volgende:
En hier ook een vrije dag.![]()
Stelletje luilebollen bij elkaar.
Brazillie kunnen ze hebben in de achtste finale, als ze daarintegen tegen Brazilie in de finale staan verliest men geheid.quote:Op maandag 23 juni 2014 12:53 schreef liesje1979 het volgende:
Ik weet niet maar gevoelsmatig hoop ik dat ze Kroatië tegenkomen en niet Mexico. En al helemaal niet Brazilië
Misschien is Mexico momenteel nog wel beter dan Brazilië zelfs, ze hebben echt een sterk team!quote:Op maandag 23 juni 2014 12:53 schreef liesje1979 het volgende:
Ik weet niet maar gevoelsmatig hoop ik dat ze Kroatië tegenkomen en niet Mexico. En al helemaal niet Brazilië
Ja precies, de helft is hier zó vaak aanwezig en/of to zó laat in de nacht, dat die sowieso om wat voor reden dan ook niet of nauwelijks werken. En de rest neemt voortdurend maar vrije dagen op. YOLOquote:Op maandag 23 juni 2014 12:55 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik heb altijd vrij want arbeidsongeschikt. morgen naar m'n vrijwilligerswerk
ach ja, dit forum is verslavendquote:Op maandag 23 juni 2014 13:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja precies, de helft is hier zó vaak aanwezig en/of to zó laat in de nacht, dat die sowieso om wat voor reden dan ook niet of nauwelijks werken. En de rest neemt voortdurend maar vrije dagen op. YOLO
Verrassingen zijn er elk toernooi wel, maar ik heb wel het idee dat het er nu méér zijn. Ik bedoel: Costa Rica heeft zich als enige al geplaatst in een poule met Italië, Uruguay en Engeland! En Portugal kan zo goed als zeker naar huis, ten faveure van de VS!quote:Op maandag 23 juni 2014 13:03 schreef liesje1979 het volgende:
Over die verrassingen zat ik net te denken, het is echt een beetje koffiedik kijken. Kan me dat van eerdere kampioenschappen niet echt zo herinneren.
Ga dan in een stad wonen!quote:Op maandag 23 juni 2014 12:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik heb het niet over 'verplichte' vrije dagen waarop je geen fuck kunt doen omdat alles dicht is.
Dat leidt afquote:Op maandag 23 juni 2014 13:07 schreef liesje1979 het volgende:
Ik twijfel of mijn minirokje te kort is voor mijn werk.
Ja daar zullen de kinderen wel moeite mee hebben.quote:
Als iemand je lastig valt kan je altijd deze panty nog aandoenquote:Op maandag 23 juni 2014 13:07 schreef liesje1979 het volgende:
Ik twijfel of mijn minirokje te kort is voor mijn werk.
LOL!quote:Op maandag 23 juni 2014 13:10 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Als iemand je lastig valt kan je altijd deze panty nog aandoen![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |