Beiden?quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:24 schreef BloedendeVagina het volgende:
En het zijn ook negerzoenen, maar enkel zoenen.
Scherp gezien.quote:
Weet ik, maar niet zo lang geleden waren het nog negerzoenen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:26 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Scherp gezien.
Geen negerzoenen, maar zoenen
quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:43 schreef .sfinx het volgende:
ooit weleens mijn piemel in zo'n ding gestoken
Wat was het lekkerst, met je piel door de chocolade breken of je eikel in het schuim roeren?quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:43 schreef .sfinx het volgende:
ooit weleens mijn piemel in zo'n ding gestoken
sowieso moet je zorgen dat die niet te warm is, tikkeltje tegen koud aan. als je je seal cub clubber er dan zo tegenaan douwt zachtjes, hoor je zo'n kraakje, dat die klein beetje openbreekt. vervolgens geniet je ervan, en dan verder erin douwen en ja dan roeren.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:47 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Wat was het lekkerst, met je piel door de chocolade breken of je eikel in het schuim roeren?
Maar er zitten er 9 in een doos, dus '9 zoenen'quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:27 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Weet ik, maar niet zo lang geleden waren het nog negerzoenen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |