Bohhhhhhhquote:Op woensdag 18 juni 2014 14:32 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, dat zal er meer zo uitzien dan
Joh, dat is ook niet handig als je zoveel dingen tegelijkertijd ziet.quote:
quote:Op woensdag 18 juni 2014 14:32 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, dat zal er meer zo uitzien dan
Ja gewoon een Amerikaans account aanmaken idd.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:11 schreef Proxzor het volgende:
Hoe kom je op de US store, ben vrij nieuw met de PSN aangezien ik hem nog maar een kleine week heb, gewoon een amerikaans account maken of zit dat anders? Zit erover te twijfelen om UFC te halen, ziet er toch gelikt uit.
Zo simpel is het ja, zoek even een state uit zonder belasting over digitale downloads trouwens.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:11 schreef Proxzor het volgende:
Hoe kom je op de US store, ben vrij nieuw met de PSN aangezien ik hem nog maar een kleine week heb, gewoon een amerikaans account maken of zit dat anders? Zit erover te twijfelen om UFC te halen, ziet er toch gelikt uit.
New Yorkquote:Op woensdag 18 juni 2014 15:13 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Zo simpel is het ja, zoek even een state uit zonder belasting over digitale downloads trouwens.
Paypal accepteren ze ook.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:21 schreef Max-Westerman het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de creditcard gegevens?
Accepteren ze in de US store ook gewoon creditcards die op een europees adres staan geregistreerd?
Kan je die niet afrekenen met Paypal?quote:
Nee, dan krijg je op het laatst de melding dat HULU geen paypal accepteert van Europese afnemersquote:Op woensdag 18 juni 2014 15:29 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Kan je die niet afrekenen met Paypal?
Dan kun je store credit kopen via de bekende sites zoals www.g2play.netquote:Op woensdag 18 juni 2014 15:34 schreef Cikx het volgende:
Ik heb helaas alleen iDeal om mee te betalen.
En als je een skrillex account neemt dan krijg je gewoon een prepaid creditcardquote:Op woensdag 18 juni 2014 15:29 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, dan krijg je op het laatst de melding dat HULU geen paypal accepteert van Europese afnemers
Thanks! Dan ga ik dat doen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:35 schreef Maraca het volgende:
[..]
Dan kun je store credit kopen via de bekende sites zoals www.g2play.netSoort prepaid kaart
Let er wel op dat je die voor een US account koopt hequote:
Ik zal erop letten.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:37 schreef Maraca het volgende:
[..]
Let er wel op dat je die voor een US account koopt he
Kun je de games niet op andere accounts spelen als je hem niet als primary account instelt? Kan namelijk niet vinden waar ik dit moet doen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 15:12 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja gewoon een Amerikaans account aanmaken idd.
(en die als primary account instellen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |