Nou, dat zie ik niet ... Daarbij behoef je geen respect te tonen aan degene die jou geen respect betoont, is mijn opinie en of dat nu vrouw heet of niet, is totaal van geen belang.quote:Op zaterdag 13 september 2014 03:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Laffe klootzak en geen respect voor vrouwen, dan krijg je dit ....
Natuurlijk heeft hij respect voor Nicoline. Ze heeft geen mening en kookt voor hem. De ideale vrouw voor hem.quote:Op zondag 14 september 2014 14:57 schreef Bosvleermuis het volgende:
[..]
Nou, dat zie ik niet ... Daarbij behoef je geen respect te tonen aan degene die jou geen respect betoont, is mijn opinie en of dat nu vrouw heet of niet, is totaal van geen belang.
Ivan leek mij, in begin, okee; viel me ten tijde van Ron's exit tegen, maar valt me daarna alleszins weer mee. We kunnen feitelijk op álle slakken zout leggen, maar vanuit deze invalshoek zijn álle mensen (!!!) om te kotsen.
Terugkomend op 'respect naar vrouwen' zie ik zijn groot én eerlijk respect voor Nicoline. Zij, op haar beurt, is dan ook een 'uitzonderlijke vrouw'.
Als Ivan vertrekt is wel het laatste stukje Utopia verdwenen. Dan blijven alleen de kansloze luiaards over.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 04:11 schreef Za het volgende:
Wat is Ivan toch een geweldige vent, Utopia is gewoon een soort one-man show geworden, wanneer hij eruit stapt zakt het hele programma als een pudding in elkaar.
Een uitzending is echt niets wanneer er geen Ivan momenten inzitten, hopelijk blijft hij nog even, maar zo niet zou ik dat volledig begrijpen.
Ja dan kun je kijken naar Naomi, Gio, Rob en aanverwanten.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 04:13 schreef mootie het volgende:
Als Ivan vertrekt is wel het laatste stukje Utopia verdwenen. Dan blijven alleen de kansloze luiaards over.
Bas is inderdaad niet zo bovenmatig saai als de rest, maar ik vrees dat hij een soort Ruud gaat worden met van die flauwe streken, terwijl er meer in zou zitten denk ik, maar misschien komt dat nog. Zonder Ivan kan ook Bas zich ook niet echt profileren omdat dan een soort van gezag wegvalt.quote:Misschien heeft Bas nog potentie.
quote:Op vrijdag 29 mei 2015 04:11 schreef Za het volgende:
Wat is Ivan toch een geweldige vent, Utopia is gewoon een soort one-man show geworden, wanneer hij eruit stapt zakt het hele programma als een pudding in elkaar.
Een uitzending is echt niets wanneer er geen Ivan momenten inzitten, hopelijk blijft hij nog even, maar zo niet zou ik dat volledig begrijpen.
Afgezien van het feit dat ik Ivan helemaal geen geweldige vent vind (hooguit een gewelddadige vent), vraag ik mij toch af wat er zo Utopiaans aan hem is. Van een aantal oud-inwoners kan ik zeggen dat ze een heuse bijdrage hebben geleverd aan de opbouw van Utopia.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 04:13 schreef mootie het volgende:
[..]
Als Ivan vertrekt is wel het laatste stukje Utopia verdwenen. Dan blijven alleen de kansloze luiaards over.
Oh Bjorn is ook nog wel iemand met ideeën, maar die wordt volledig ondergesneeuwd. Misschien heeft Bas nog potentie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop