![10013723_526142967496390_912043585621239522_n.jpg]()
Alweer een fantastische maand uitzendingen van Voetbal International tijdens eindtoernooien. Met als presentator de wandelende gelpot aka Wilfred Genee, Johan Derksen en Rene van der Gijp. Gedurende het eindtoernooi zullen ook weer de nodige gasten aanschuiven met terugkerend o.a Wim Kieft, Hansie Hansie en Johan Boskamp. In de late uitzendingen zal de tafel vol zitten, in de korte uitzending is er maar 1 gast en dat is meestal Kieft/Hans/Bossie/etc. Verder zal Sierd de Vos ter plaatse verslag doen
Dit jaar geen tegenstand van de publieke omroep die met 50 man op het belastinggeld van ons een maand mag teren in het zonnige Brazilië.
Vaste onderdelen in de show• De Krantjes
• De tip van Tommie
• Een gast 'stuurt' een kaart naar...
• Contact met Sierd ter plaatse
Het voorlopige gastenschemaMaandag 9 juni: Gordon Heuckeroth & Jan Boskamp
Dinsdag 10 juni: Wim Kieft & Erik Dijkstra
Woensdag 11 juni: Hans Kraay junior & Tijl Beckand
Donderdag 12 juni: Jan Smit uit het inteeltdorp Volendam & Demy de Zeeuw
Vrijdag 13 juni: Theo Janssen & Frans Bauer
Zaterdag 14 juni: Jan Boskamp & John van den Heuvel
Zondag 15 juni: Jan Boskamp & Carlo Boszhard
Maandag 16 juni: Gertjan Verbeek & Fatima Moreira de Melo
Dinsdag 17 juni: Wim Kieft & John Williams
Woensdag 18 juni: Hans Kraay junior & John de Mol
Compleet overzicht van de uitzendtijden:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.________________________________________________________________________________
VI Oranje meet
Wanneer: woensdag 25 juni.
Waar: Kurhaus, Scheveningen.
Hoe laat begint het: je moet om 17:00 uur aanwezig zijn, dan begint de BBQ
Tot hoe laat duurt het: de uitzending van VI Oranje duurt tot 22:00 uur, daarna kun je nog een wedstrijd bekijken, maar je kunt ook erna naar huis natuurlijk.
Wie komen er:Johannes_Vermeer
Karina
Littlerabbit
Mexicanobakker
Mortaxx
Paxcon
sp3c
mrstylo - ovb
Wil je mee, laat het even weten in dit topic.
Reserveringsformulier:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-06-2014 11:16:31 ]
Zijn de kijkcijfers een beetje goed?
Zonder wrijving geen glans
Nee: 491.000.
Maar das ook geen verrassing. Zie het vorige topic.
Het programma gaat eigenlijk kapot aan commercie, er blijft nauwelijks tijd over voor leuke gesprekken tussen de eindeloze onzin door.
En dan ook nog de TV kantine gaan bespreken of de verdwenen meisjes met John van den Heuvel, dan sla je de plank echt compleet mis. En natuurlijk de onvermijdelijke boekjes tijdens iedere uitzending
Maar goed, misschien wordt het nog wat vanaf de laatste ronde van de groepsfase, als ze wat meer tijd hebben.
[ Bericht 3% gewijzigd door Ronald op 16-06-2014 11:08:54 ]
٩๏̯͡๏)۶
Zal vanavond wel over de hockey gaan met Fatima, ik voorspel weer een flopshow
Pff, die typetjes van Boszhard waren gisteren wel bloedirritant. Vanavond Fatima? Beter neemt ze vriendlief mee, Sluiter is namelijk wel een toffe gast. Sorry, als rasechte VI-hooligan vind ik het tot nu toe ook tamelijk bagger. Magoed, het is de groepsfase, het toernooi moet eigenlijk nog beginnen dus ik hou goede hoop.
Plaatje in de OP veranderd naar een van goede kwaliteit
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 16-06-2014 11:17:35 ]
Het valt me ook op dat Genee wel erg veel ruimte geeft aan de gast aan tafel (meestal iemand van RTL4). Je kunt zo iemand beter gewoon als figurant beschouwen, niet te veel aandacht geven.
Blijkbaar wordt hem dat opgedragen, maar het voegt echt niks toe.
٩๏̯͡๏)۶
Ik vind het ook minder leuk dan in 2010 trouwens. Sambaselfie is echt wel het dieptepunt qua commercie (en uberhaupt in 't algemeen ook), die wk-babes verkiezing is me ook een raadsel waar het op slaat en idd het is dat Genee te geforceerd zoekt naar grappen. Ik blijf kijken, want qua voetbal komt er soms nog wel eens wat zinnigs uit (al is dat ook al een stuk minder dan in voorgaande jaren) maar ben bang dat het niet meer zo leuk wordt als 2010.
Sierd is wel een hoogtepunt iedere dag
Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen